HP İş İstasyonları

Üstün genişletilebilirlik seçeneğiyle gelişmiş performans

HP İş İstasyonları işlemci, bellek, grafik, işletim sistemi ve yazılım bileşenlerinin tüm sistemi kapsayan muazzam bir bilgi işlem gücü sunmak için birlikte çalışma şekillerini en iyi duruma getirmek amacıyla üretilmiştir.

Nehalem mikro mimarisinde yer alan en yeni Intel® Xeon® işlemcilerini içeren Intel’in sunduğu en gelişmiş teknoloji sayesinde daha az sürede daha çok iş yapabilirsiniz. Böylece, karmaşık verilerle çalışırken, dijital ortamlarla çalışırken veya en yeni tasarımları oluştururken verimlilikte büyük bir artış göreceksiniz.

Avantajlar

  • Güç tüketimini ve enerji maliyetlerini azaltan endüstri öncüsü yenilikler içeren HP İş İstasyonları, yüksek verimlilikle çalışarak daha iyi bir iş yeri performansı sunarlar.
  • ISV’lerle kurulan ilişkiler, HP İş İstasyonları’nın tamamen onaylanmasını ve uygumalarınız için en iyi duruma getirilmesini sağlamaya yardımcı olur.
  • Kapsamlı ve ayrıntılı test süreçleri ve kalite güvencesi, verimli bir şekilde çalışır durumda olmanızı sağlar. HP Performans Ayarlama Çerçevesi yapılandırma ve güncellemelerin kolaylaşmasına yardımcı olur.
  • Kapsamlı, ömür boyu süren HP Total Care seçenekleri, kolay HP finans çözümleri, bir dizi monitör ve diğer aksesuarlar HP İş İstasyonlarına sahip olmayı ve bu iş istasyonlarını kullanmayı kolaylaştırır.
hp-z-family
[login-form]

Üyelik Bilgileriniz

Hoşgeldin!

[s2Member-Profile]

Site Geri Bildirim Formu

Siteyle ilgili sorun ve önerilerinizi bize bildirin.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.