ALLPLAN MÜHENDİSLİK 2016

ALLPLAN ARCHITECTURE

Allplan Mimari gelişmiş CAD özellikleri içeren evrensel bir BIM planlama aracıdır. Esnek bir şekilde 3D modelde veya 2D ve 3D kombinasyonunda, özellikle uygulama projeleri oluştururken ciddi bir avantaj sağlayacak şekilde çalışabilirsiniz. Allplan Mimarinin kuvveti, yüksek güvenilirlik ve metraj aşaması da dahil olacak şekilde tüm tasarım aşamalarındaki kesinliğinde yatar. Allplan Design2Cost (maliyet planlama) ile, Allplan Mühendislik (inşaat mühendisliği) ve Allplan Allfa (yapı yönetimi) ile birlikte, Allplan Mimari tüm disiplinler için çözümler sunar. Allplan’ın bulut tabanlı BIM platformu bim+, merkezi modelin barındırılması, görselleştirilmesi ve ofis içi ve disiplinler arası  çalışma olanağı sunar. Uluslararası sertifikasyonlu IFC arayüzü de dahil olacak şekilde pek çok format, proje paydaşları arasında sistem bağımsız veri alışverişini garanti altına alır.

allplan-2017-play

Allplan Architecture 2017

Allplan Mimari 2017 geliştirmesinde odağımız işbirliği oldu. Ek olarak, 3D modelleme ve uygulama çizimi oluşturulması ve kullanıcı-dostu kullanım ve stabilite önem verilen başlıklardı.

2017 Yenilikleri

ÖZETLE ALLPLAN AVANTAJLARI

BIM-Destekli tasarım

Allplan gerçek sahadan önce sanal ortamda inşa etmenize olanak tanır. Bu sayede, hatalar ve sorunlar tasarım süreinde belirlenir ve sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Tasarım Serbestliği

Simens tarafından geliştirilen ve Allplan içerisine entegre edilen güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3D modeller oluştururken size yüksek serbestlik sağlar.

Üst Kalitede Görselleştirme

MAXON tarafından geliştirilen entegre CineRender yüksek kalitede görselleri doğrudan ALlplan içerisinde oluşturmanızı sağlar.

Uygulama Projesi Hassaslığı

Çizimler BIM modelinden otomatik olarak oluşturulur ve daima günceldirler. Ek olarak, uygulama projelerinde kuvvetli pafta ve çizim araçları üst düzeyde detaylandırma sağlarlar.

Güvenilir Metraj

Allplan 3D modelden elde edilen tüm oda tabloları, alan hesapları ve obje listeleri ile maksimum doğrulukta metraj sağlar. Allplan Design2Cost kullanılarak alınan metrajlar Almanya’da seçili TÜV Süd bina grupları için sertifikalıdır.
monitor-rechts-ARCH-neu
monitor-links-ARCH-neu

Kesintisiz Veri Alışverişi

Proje paydaşları ile kesintisiz veri alışverişini garanti altına almak için yazılım DWG, DXF, DGN, IFC, ve PDF dahil olacak şekilde pek çok formatı destekler.

Planlama Tutarlılığı

Allplan Mimari, Allplan Design2Cost, Allplan Mühendislik ve Allplan Allfa ile birlikte, yapının tüm yaşam döngüsünü kaplayan bir sistemin parçasıdır.

Uygulama Esnekliği

Allplan iki boyutlu çizimden obje bazlı BIM çalışma metedolojisine tüm tasarım süreçlerinizde esneklik sağlar.

Optimize Edilen Ekip Çalışması

Allplan ile sadece ofis içerisinde değil, farklı konumlarda da çalışma olanağınız vardır. Bulut tabanlı bim+ platformu ile BIM modellerinin disiplinler arası koordinasyonu çok daha kolay hale geliyor.

REFERANSLAR

Pek Çok Firma Allplan’a Güveniyor

Memnun müşteriler firma ve ürünün kalitesinin ispatıdır. Referanslarımız yazılımlarımız için örnektir.

allplan kullanan şirketler

allplan kullanan şirketler

siegel_groesser_eng
*1,103 Allplan kullanıcısı ile Eylül ve Ekim 2015 tarihleri arasında yapılan ankette “Allplan’ı başkalarına tavsiye eder misini?” sorusunun yanıtı, %98 oranında “Evet” oldu.

DESTEK

 

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağının bir üyesi olarak, daima en son versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Yönetici, mimar, ofis yöneticisi veya idari yönetici de olsanız: Destek ekibimiz sorularınıza en uygu çözümleri getirecektir.

Allplan Forum: Ulusalarası servis portalımız Allplan Connect ile, Dünya çapındaki Allplan kullanıcılarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Allplan’a geçiş yardımı

Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzamn destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?
Teklif Talep Et

ÜCRETSİZ DENEYİN

 

Demo indirme: Allplan Mimari 2017’nin Tam Sürümünü İndirin

 

Allplan Mimari gelişmiş CAD özellikleri içeren evrensel bir BIM planlama aracıdır. İlk eskizden tasarım planlama ve görselleştirme sürecine ve uygulamada kesinliğe kadar (BIM çalışma metodolojisi), yazılım size optimum desteği sağlayacaktır.

Bir bakışta faydalar

  • İşbirliği için yeni standartları tanımlar
  • Modelleme ve uygulama çizimi oluşturmak için maksimum seviyede kolay kullanım
  • Daha yüksek stabilite ve pek çok geliştirme

Allplan Mimari 2017’yi 30 gün ücretsiz test edin.

Şimdi İndir

İNDİRİLECEK BİLGİ DOKÜMANLARI

PF-ARCH

Ürün Broşürü

Allplan Mimari

PF-ARCH

Bilgi föyü

Allplan Mimari

PF-ARCH

Bilgi föyü

Allplan Mimari Starter

PF-ARCH

Bilgi föyü

Allplan Mimari Yenilikler

DB-Neutral

Bilgi föyü

Allplan Lisans Sunucusu

DB-Neutral

Bilgi föyü

Allplan Exchange

DB-Neutral

Bilgi föyü

Allplan Workgroup Manager

DB-Neutral

Data sheet

Allplan Design

[login-form]

Üyelik Bilgileriniz

Hoşgeldin!

[s2Member-Profile]

Site Geri Bildirim Formu

Siteyle ilgili sorun ve önerilerinizi bize bildirin.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.