bim+ : ÖZETLE FAYDALARI

  • OpenBIM çözümleriniz arasındaki iletişimi bim+ ile basit ve kolay şekilde kurun
  • Daima güncel kalın ve tüm revizyonları takip edin
  • Dokümanlar, modeller ve nitelikleri, tek ve güvenli bir ortamda paylaşın
  • Sanal turlar ve etkileyici sunum modunu kullanın
  • Basit iletişim ve her konumdan erişime sahip olun

bim+ Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Allplan 2017

bim+ NEDİR

bim+ başarılı ve maliyet verimli yapı projesi için gerek duyduğunuz OpenBIM platformudur: Modellerinizi birleştirin ve görselleştirin, 3D koordinasyon ve tasarım revizyonu işlemlerini mimarlar, mühendisler, yükleniciler, BIM yöneticileri, tedarikçiler ve müşteriler ile etkileşimli yürütmeyi sağlar.

Allplan 2017

ALLPLAN BIM’İ İŞLER HALE GETİRİR

bim+ kullanarak Allplan ve diğer OpenBIM çözümlerinden gelen modelleri kaynaştırabilir, görebilir, analiz edebilir ve paylaşabilirsiniz. Örneğin, BIM koordinatörü görsel kontrol veya çakışma kontrolü için bim+ uygulamasını kullanarak belirsiz alanları veya potansiyel planlama hatalarını tespit edebilir ve görev ataması yapabilir.

Allplan 2017

ALLPLAN 2017 KULLANICILARINA ÖZEL

Yeni Allplan Görev Panosunu etkin şekilde kullanın ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar bim+’ı tüm özellikleri ile test edin.

Kazanımınız: Allplan 2017 ile gelen yeni Görev Panosu, açık BIM platformu bim+ ile tüm proje paydaşları için açık ve kolay bir görev yönetimi sağlar.

Allplan Görev Panosu, bim+ ile doğrudan bağlantılıdır. Bu sayede, görevler bim+ içerisindeki model verisi ile görsel olarak da bağlantılıdır. Görevler anında tüm proje paydaşlarınca görülebilir, gerekli kişilere atanabilir ve rahatlıkla takip edilebilirler. Bu sayede, ekip daima gerçek zamanlı olarak iletişimde tutuabilir.

Allplan 2017’yi yüklediniz mi?
Yeni Allplan Görev Panosundan faydalanın. bim+ hesabınızı şimdi kullanın (31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir)! Lütfen bim+ ile başlangıç adım adım kılavuzunu  indirin. Ardından Servis portalımız Allplan Connectlinkini takip edin.

bim+ NE YAPABİLİR

bim+ Allplan 2017
“Kaynaştırma”:
Proje paydaşlarının tamamı, müşteri, yüklenici ve tasarımcı gibi, modelleri merkezi bir projede depolamak için sadece kendi araçlarını kullanmakla kalmaz, aynı zamanda, planlama aşamasında dahi, bir araya getirilen tüm yapı verisinden ciddi kazanımlar sağlarlar.

bim+ Allplan 2017
Görselleştirme:
Mimari, strüktürel, teknik bina ekipmanları, çevresel veri ve tüm mekan geometrileri bir tarayıcı veya uygulama ile mobil cihazlarda hem ofis içi hem de sahada, farklı bakış açılarından görüntülenebilir.

bim+ Allplan 2017
3D Koordinasyon:
Çakışmalar otomatik olarak algılanıp görselleştirilir. Yapı modelleri veya elemanlar ayrı ayır, fotoğraf, doküman, prolem tanımları veya öneri çözümler ile kolayca ilişkilendirilebilir.

bim+ Allplan 2017
Kalite yönetimi:
Entegre, kuvvetli ve merkezi sorun ve bilgi yönetimi, gerekli genel görünümü sağlar. Hiç bir bilgi kaybolmaz ve daima güncel kalırsınız: İzlemeyi, bildirimleri, revizyonları, çakışmaları ve sorun yönetimini takip edebilirsiniz.

REFERANSLAR

Allplan 2017

Kullanıcıların bim+ hakkındaki görüşleri:

“Nerede olursam olayım, tüm çizimlerime erişebiliyorum ve tablet üzerinde modellerimi kolayca görebiliyorum.”
Mimar Münih, Almanya
“Kullanıcı dostu olması ve performansını çok sevdim. Kullanıcı desteği de son derece tatminkar.”
Mimar Freiburg, Almanya
“Strüktürel modellerimi mimarlarla paylaşmak ve BIM modellerini yönetmek için harika bir servis.”
İnşaat Mühendisi Viyana, Avusturya
“bim+ gibi bir platformla ilk defa çalışıyorum. BIM modellerini görmek ve onlarla yapı servisleri modelimi birleştirmek etkileyici ve kullanışlı. Özellikle çakışma problemlerinin tespitinde faydalandım.”
Bina Servisi Sağlayıcısı Zürih, İsviçre
“Artık projelerimi daha düşük maliyetle daha kısa sürede sunabiliyorum. Tüm proje ilişkili BIM verisi tek bir alanda depolanıyor. Tüm bilgiye, inşaat sahasından bile erişebiliyorum.”
BIM Yöneticisi Münster, Almanya
“Tüm yanlış anlaşılmalar ortadan kalktığından, sıklıkla, tüm proje paydaşlarından pozitif geri bildirimler alıyorum.”
BIM Yöneticisi Paris, Fransa
[login-form]

Üyelik Bilgileriniz

Hoşgeldin!

[s2Member-Profile]

Site Geri Bildirim Formu

Siteyle ilgili sorun ve önerilerinizi bize bildirin.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.