ALLPLAN MÜHENDİSLİK 2017

ALLPLAN ENGINEERING

Allplan Engineering mühendislik ve tasarım ofislerinin yanı sıra, inşaat şirketlerinin de tüm planlama süreçlerini destekleyen kuvvetli bir BIM planlama aracıdır. Yazılımın kuvveti özellikle üç boyutlu genel düzenleme ve donatı tasarımından gelir. Bu sayede, yapı ile ilgili olası sorunların planlama aşamasında fak edilmesi ve çözülmesi, dijital model üzerinde önceden gerçekleştirilir. Tüm ortak arayüzler, proje paydaşları ile kesintisiz iş akışını garanti altına alır. SCIA Engineer yazılımı ile, strüktürel analizler için entegre bir çözümünüz bulunmaktadır.

Allplan Engineering 2017’nin geliştirilmesinde odağımız  işbirliği, otomasyon ve 3D modelleme üzerine oldu. 

allplan-2017-play

Allplan Enginering 2017

İş birliği platformu bim+ ile doğrudan bağlantılı olan yeni Görev Panosu, size disiplinler arası iş birliği için net görev atamaları ve şeffaflık olanağı sağlar. Kendini tekrar eden iş adımlarının otomasyonu, zamandan tasarruf etme ve hatanın nedenlerinden kurtulma için son derece etkin bir yöntemdir. Bu amaca yönelik olarak, PythonParts, Allplan Engineering 2017 içerisine entegre edilmiştir. Bu parametrik objelerin kullanımı, örneğin, yapı mühendisliği ve alt yapı projelerinin planlanma süreçlerini kayda değer şekilde hızlandıracaktır. Son olarak, çizimleri çok daha kolaylıkla oluşturabilmeniz ve daima güncel olmalarını sağlamanız için 3D modelleme alanına pek çok yeni özellik eklenmiştir. Bunun sonucunda, Allplan her gün yaptığınız çalışmalar için en uygun program halini almıştır.

2017 Yenilikleri

ÖZETLE ALLPLAN AVANTAJLARI

BIM-destekli tasarım

Allplan gerçek sahadan önce sanal ortamda inşa etmenize olanak tanır. Bu sayede, hatalar ve sorunlar tasarım süreinde belirlenir ve sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Kesintisiz tasarım süreci

Allplan, taslak tasarımdan son genel düzenleme ve donatı çizimlerine kadar tüm tasarım sürecini tek bir sistemde destekler.

CAD ve strüktürel analiz

Strüktürel/strüktürel-analiz modelleri ve elde edilen sonuçlar, FRILO Statik, SCIA Engineer ve diğer sistemler arasında gönderilip alınabilir.

Farklı kullanım alanları

Allplan Engineering en basitinden en karmaşığına hem yapı hem yapı dışı mühendislik projelerinde kullanım için uygundur.

Tasarım serbestliği

Simens tarafından geliştirilen ve Allplan içerisine entegre edilen güçlü Parasolid modelleme çekirdeği, 3D modeller oluştururken size yüksek serbestlik sağlar.

En üst seviyede donatı

Donatıları, objeleri ve gerekirse tendonları ile tamamen entegre bir 3D model, en yüksek tasarım güvenilirliği ve netliğini sağlamaktadır.
monitor-rechts-ING
monitor-links-ING

İlişkili Görünümler

Yaptığınız tüm değişiklikler eş zamanlı olarak tüm çizimlerde güncellenir. Bu sayede hatalar ortadan kalkar ve zaman tasarrufu sağlanır.

Etkileyici tasarım dokümanları

Kuvvetli pafta ve tasarım araçları sayesinde çalışmanızın değerini ortaya çıkartan yüksek kaliteli paftaları kolayca oluşturabilirsiniz.

Kesintisiz veri alışverişi

Etkin veri alışverişi için yazılım DWG, DXF, DGN, IFC ve PDF formatları da dahil olacak şekilde pek çok format için arayüzler sağlamaktadır.

Optimize Edilen Ekip Çalışması

Allplan ile sadece ofis içerisinde değil, farklı konumlarda da çalışma olanağınız vardır. Bulut tabanlı bim+ platformu ile BIM modellerinin disiplinler arası koordinasyonu çok daha kolay hale geliyor.

REFERANSLAR

Pek Çok Firma Allplan’a Güveniyor

Memnun müşteriler firma ve ürünün kalitesinin ispatıdır. Referanslarımız yazılımlarımız için örnektir.

allplan kullanan şirketler

allplan kullanan şirketler

siegel_groesser_eng
*1,103 Allplan kullanıcısı ile Eylül ve Ekim 2015 tarihleri arasında yapılan ankette “Allplan’ı başkalarına tavsiye eder misini?” sorusunun yanıtı, %98 oranında “Evet” oldu.

DESTEK

 

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağının bir üyesi olarak, daima en son versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Yönetici, mimar, ofis yöneticisi veya idari yönetici de olsanız: Destek ekibimiz sorularınıza en uygu çözümleri getirecektir.

Allplan Forum: Ulusalarası servis portalımız Allplan Connect ile, Dünya çapındaki Allplan kullanıcılarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Allplan’a geçiş yardımı

Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzamn destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?
Teklif Talep Et

ÜCRETSİZ DENEYİN

 

Demo indirme: Allplan Mimari 2017’nin Tam Sürümünü İndirin

 

Allplan Mimari gelişmiş CAD özellikleri içeren evrensel bir BIM planlama aracıdır. İlk eskizden tasarım planlama ve görselleştirme sürecine ve uygulamada kesinliğe kadar (BIM çalışma metodolojisi), yazılım size optimum desteği sağlayacaktır.

Bir bakışta faydalar

  • İşbirliği için yeni standartları tanımlar
  • Modelleme ve uygulama çizimi oluşturmak için maksimum seviyede kolay kullanım
  • Daha yüksek stabilite ve pek çok geliştirme

Allplan Engineering 2017’yi 30 gün ücretsiz test edin.

Şimdi İndir

İNDİRİLECEK BİLGİ DOKÜMANLARI

PF-ARCH

Ürün Broşürü

Allplan Engineering

PF-ARCH

Bilgi föyü

Allplan Engineering

PF-ARCH

Bilgi föyü

Innovations Allplan Engineering

PF-ARCH

Bilgi föyü

Allplan Terrain

DB-Neutral

Bilgi föyü

Allplan Exchange

DB-Neutral

Bilgi föyü

Allplan Workgroup Manager

DB-Neutral

Bilgi föyü

Allplan Highway

DB-Neutral

Data sheet

Allplan License Server

İnşaat Mühendislerinin Allplan’ı BIM/Planlama Aracı Olarak Kullanmaları İçin 10 Neden

[login-form]

Üyelik Bilgileriniz

Hoşgeldin!

[s2Member-Profile]

Site Geri Bildirim Formu

Siteyle ilgili sorun ve önerilerinizi bize bildirin.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.