Cinema 4D ile Mimari Görselleştirme Webinarı (Ücretsiz)
29 Eylül 2015
Cinema 4D ile Karakter Animasyonu Webinarı (Ücretsiz)
11 Kasım 2015

SketchUp'ın Türkiye Distribütörü FGA Mimarlık oldu

Yapı sektöründeki bir çok yazılım markasının Türkiye distribütörü olan FGA Mimarlık, SketchUp’ın yeni Türkiye distribütörü oldu.

Trimble tarafından geliştirilen SketchUp, hem öğrenciler hem de firmalar tarafından 3 boyutlu tasarım için en çok tercih edilen yazılım olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcı dostu olan ara yüzü sayesinde 3 boyutlu tasarım yapmak isteyen herkesin kolayca öğrenip projelerini hayata geçirebilecekleri bir araç olan Sketchup’ un üreticisi Trimble, SketchUp Make versiyonunu hobi amaçlı kullanıcılar, SketchUp Pro’yu ise profesyonel ofislerin kullanımı için geliştirdi.

SketchUp kullanıcıları 3D Warehouse paylaşım platformu sayesinde birçok kütüphane objesini ücretsiz kullanabilme olanağı bulunmaktadır. SketchUp, Extension Warehouse‘daki eklentiler sayesinde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz kolaylıklar sunmaktadır.

SketchUp’ un Türkiye Distribütörü FGA Mimarlık 18 yıllık deneyimi ile ürünün Türkiye’de yaygınlaşması ve verimli kullanımına katkı sağlamak için satış, destek ve eğitim konusunda hizmet verecek.

SketchUp Hakkında:

SketchUp, 3D tasarım yapmak ve 3D iletişim kurmak ve tasarımlarını hayata geçirmek için  dünyada 30 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır. Trimble Buildings’in ana ürünü olan SketchUp, binaların tüm Tasarla-İnşa et-İşlet (Design-Build-Operate DBO) kullanım sürelerini optimize eden çözümlere odaklanan Trimble’ın Mühendislik ve İnşaat bölümünün bir parçasıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen www.sketchup.com  adresini ziyaret ediniz.

Trimble Hakkında:

Trimble, özel sektör ve devletteki saha çalışanları ve hareket halindeki çalışanları daha üretken hale getirmek için teknoloji geliştirir. Çözümler, anket, inşaat, tarım, filo ve varlık yönetimi, kamu güvenliği ve haritalamayı içeren konumlama gerektiren uygulamalara odaklanmıştır. GPS, lazer ve optik gibi konumlama teknolojilerinin kullanımının yanı sıra, Trimble çözümleri, kullanıcının ihtiyacına özgü içerik bazlı yazılımları içerebilir. Sahadaki kullanıcıya çözüm sunmak ve saha ile ofis arasında iletişimi sağlamak için kablosuz teknolojiler kullanılır. 1978’de kurulan Trimble’in merkezi Sunnyvale, California’da bulunmaktadır.

Comments are closed.

Bize Ulaşın