Cinema 4D ile Karakter Animasyonu Webinarı (Ücretsiz)
11 Kasım 2015
SketchUp Pro Alanlara Dibac for Sketchup Plugini Hediye
18 Ocak 2016

28 Ocak Cinema 4D ve Real Flow ile Temel Sıvı Simülasyonu Ücretsiz Webinarı’na davetlisiniz.

Lütfen 28 Ocak 2016 tarihinde saat 17:30 – 18:30 arasında gerçekleştirilecek Cinema 4D ve Real Flow ile Temel Sıvı Simülasyonu konulu webinarımıza kayıtlandırmanızı yapın:

Webinara Kayıt Olun

Geçmişte, sıvı simülasyonları, yüksek maliyetleri, üst seviye yazılım gereksinimleri ve son derece uzun render süreleri nedeniyle sadece büyük film stüdyoları için rezerveydi.

Ancak, bu tip simülasyonların pek çok kullanım şekli bulunmaktadır: örneğin, gelişmiş hareket tasarımı ve profesyonel ürün görselleştirmesinin bir parçasıdırlar. Bu simülasyonları gerçekleştirmek için kullanıan araçların maliyetleri karşılanabilir hale geçmiş ve işlemci mimarisindeki gelişmeler serbest çalışanlar ve küçük stüdyoların dahi bu simülasyonların renderlarını almasına olanak sağlayacak duruma gelmiş olsa da, gerçekçi sıvı dinamiklerinin sadece uygun bir bilimsel geçmişe sahip kişilerce oluşturulabileceğine dair bir fikir hala bulunmaktadır.

Bu temel yetiler webinarında, Danimarkalı 3D tasarımcı ve Cinema 4D eğitimcisi Thomas Andreasen, bu inancın sadece bir mit olduğunu gösterecektir. Kendisi de çok kısa bir süre önce sıvı dinamiklarini oluşturmaya başlamış olan Thomas, Cinema 4D ve Next Limit RealFlow’ın eşiği nasıl düşürdüğünü sunacaktır. Görsel olarak etkileyici sunumların nekadar hızlı ve kolaylıkla oluşturulabileceğini sunmak için bir parfüm reklamını kullanacak.

Bu webinar bir saat kadar sürecek ve oturum sırasında sohbet ekranından soru sorabileceksiniz. Webinar içeriğine daha fazla zaman sağlayabilmek için, sorularınızı biriktirecek ve Next Limit’den bir ürün uzmanı yardımı ile yanıtlayacağız. Cevapları, tüm katılımcılar için indirilebilir bir SSS dokümanı olarak hazırlayacağız!

Kayıtlandırmanızı müteakiben, webinara katılım ile ilgili bilgi içeren bir e-posta alacaksınız.

Thomas’ın Kısa Biyografisi

Thomas Andreasen reklam endüstrisinde 1991 yılında çalışmaya başladı. 90’ların sonlarında, görselleri Photoshop ve 3D uygulamalarda hazırlamaya yoğunlaştı. 2000 yılından beri Cinema 4D kullanıyor ve ilk şirketini 2006 yılında kurdu. İlk 3D prodüksiyon stüdyosu A3D.DK’yı 2010 yılında açarak, çok uluslu şirketlere üst kalite görsel içerik hazırlamanın yanı sıra Cinema 4D eğitimlerine de başladı. Thomas MAXON’un İskandinavya bölgesi için Baş Eğitmenidir. Cinema 4D’yi bazı Kuzey ülkelerinde ve uluslararası gösterim ve etkinliklerde sunmakta ve eğitimini sağlamaktadır.

Bize Ulaşın