İMO Bursa Şubesi – Allplan, SCIA ve IDEA StatiCa ile Mühendislik Çözümleri Semineri
2 Mayıs 2017
FGA Mimarlık Haziran 2017 Bülteni
12 Temmuz 2017

FGA Mimarlık Mayıs 2017 Bülteni

Mayıs ayında etkinliklerimize yenilerini ekledik. Güzel ve tatlı bir yorgunlukla tamamladığımız ayda, ilgi ve alakaları için tüm katılımcılara ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Allplan ve BIM Metraj Uygulamaları Semineri Gerçekleştirdik

Mimar Fatih GÜNDOĞDU, 3 Mayıs’ta Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde “Allplan ve BIM Metraj Uygulamaları Semineri” gerçekleştirdi. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Lumion ve Cinema 4D Temel Eğitimlerini Tamamladık

6 Mayıs’ta başlayan Lumion Mimari Görselleştirme ve Cinema 4D Temel Eğitimlerini tamamladık ve katılımcıların sertifikalarını teslim ettik. İlgileri için teşekkür ediyoruz.

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nde Seminerler Gerçekleştirdik

FGA Mimarlık olarak 6 Mayıs tarihinde Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’ndeydik. Allplan Engineering, Scia Engineer ve Idea Statica programlarının seminerini gerçekleştirdik. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

40. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’daydık

23 – 27 Mayıs tarihlerinde Türkiye’nin ve bölgenin en büyük yapı fuarı olan, Yapı Fuarı – Turkeybuild’te Lumion ve SketchUp yazılımlarımızla yer aldık. Yazılımların en yeni sürümleri hakkında bilgiler verdiğimiz fuarda ayrıca Lumion’un sanal gerçeklik çözümüyle sektöre yeni bir bakış açısı getiren teknolojinin deneyimini kullanıcılarımıza yaşattık. Ayrıca standımızı ziyaret eden misafirlerimizi özel tasarım Lumion ve SketchUp şapkaları hediye ettik.

Bize Ulaşın