FGA Mimarlık, Vray’in Master Reseller’i Oldu!
14 Haziran 2017

Cinema 4D R18 Service Pack 3 ( SP3 ) Çıktı!

Cinema 4D’nin geliştirilmiş kararlılığına ek olarak bu güncelleme, Google’ın bulut render çözümü Google Zync’e doğrudan bağlantı da sunuyor.

R18 SP3, Cinema 4D’nin kararlılığını ve performansını artırır, bu nedenle kurulum tüm kullanıcılara önerilir. Sercive Pack 3 ayrıca, modelleme, veri alışverişi ve Cinema 4D kullanıcı arabirimi alanlarındaki işlevleri en iyi duruma getiriyor.

SP3 ile gelen yeni özellik, Google’ın bulut render çözümü olan Google Zync ile doğrudan bir bağlantı oluşturuyor. Böylelikle Google’ın muazzam BT altyapısının bilgi işlem güzünden yararlanarak, 3D sanatçılarının render hızını ve çalışma verimliliğini önemli ölçüde artırmaktadır.

İngiltere merkezli animasyon stüdyosu Scorch Films, Fransız otomobil üreticisi Renault için çarpıcı bir VR projesi oluşturmak ve sunmak için Cinema 4D ve Google Zync’i kullandı. Scorch Films, Megane, Zoe ve Clio modelleri için yoğun render yükü getiren 4K VR çalışmasını, Google Zync işbirliğiyle etkileyici bir şekilde sahnelemeyi başardı. Projeyle ilgili daha fazla detay için bu sayfayı ziyaret edin.

Cinema 4D Service Release 3’teki tüm geliştirmeler ve hata düzeltmeleri hakkında genel bilgi edinmek için SP3 Değişik Listesini kontrol edin.

Cinema 4D R18 SP3’ü İndirin

Bize Ulaşın