Cinema 4D R18 Service Pack 3 ( SP3 ) Çıktı!
24 Temmuz 2017

V-Ray 3.6 for SketchUp Yayınlandı

Kuvvetli GPU ve yeni hibrit render SketchUp’ta

SketchUp 2018 için tam desteği ile, V-Ray 3.6 for SketchUp, burada.

Mimar ve tasarımcıların SketchUp’ın kullanım kolaylığı ve hızlı modelleme özelliklerini sevdiklerini biliyoruz ve bu nedenle V-Ray versiyonunu bu rahat çalışma ortamına uyum sağlayacak şekilde geliştirdik. Ve kullanıcılarımız bunu çok sevdiler.

V-Ray 3.6 for SketchUp ile, V-Ray for Max ve Maya’nın özelliklerini SketchUp’a getiriyoruz. Bir ilk olarak, bu versiyonu, her iki programın da yeniliklerini birlikte kullanmaya başlayabilmeniz için Trimble SketchUp 2018 ile aynı zamanda çıkarttık.

Hızlı bir başlangıç yapmayı arzu eder misiniz? Aralık 5, 2017 tarihinde, V-Ray 3.6 for SketchUp yenilikleri ve projelerinizi nasıl hayata geçirebileceklerine dair bir webinarımız olacak. Ayrıca, sunum sonrası sorularınızı yanıtlamak için uzmanlarımız da orada bulunacaklar.

Webinar kaydı yap.

Aşağıda V-Ray 3.6 for Sketchup’ın yeniliklerinin bir özet listesini bulabilirsiniz.

Kuvvetli GPU & yeni hibrit render: V-Ray 3.6 for SketchUp aerial perspektif, displacement, subsurface scattering, matte/shadows ve daha fazla özelliği destekleyen daha hızlı ve kuvvetli GPU render yetenekleri içermektedir. Ek olarak, NVIDIA CUDA üzerinde çalışan V-Ray GPU CPU’lar ve GPU’lar dahil olacak şekilde tüm kullanılabilir donanımdan yararlanır.

Vitrinde render: V-Ray render’larınızı SketchUp vitrininizden çıkmadan görün. Resmin hangi bölümünün render edilmesini istediğinizi seçin, bir lambanın masada nasıl durduğunu görün. Ek olarak, V-Ray render ve SketchUp modeliniz arasında+ ve – tuşları ile geçiş yapın.

Akıllı UI: V-Ray for SketchUp’ın arayüzünü daha basit ve anlaşılır tasarladık. Eğer bir 4K monitor sahibi olacak kadar şanslıysanız, yüksek çözünürlükler için daha iyi destek bulacaksınız.

Dosya yöneticisi: Tüm sahne dosyalarınızı bir yerde yönetin. Dosya yolları ayarlayın, sahne arşivleri oluşturun ve dokular, IES dosyaları ve Proxy objeleriniz gibi kaynakları takip edin.

Yeni V-Ray renk seçici: Yeni renk seçicisi kolay ve etkili. Renk değerlerini Screen sRGB (0–255) veya Render (0.0–1.0) renk uzayı içerisinde seçin.

Adaptif ışıklar: Pek çok ışık objesi içeren sahneler için yeni Adaptive Lights modu render sürelerinde %700’e varan verimlilik sağlar.

VRscans uyumluluğu: Fiziksel tarama teknolojimiz ile oluşturulmuş, Chaous Grup’un 600’den fazla fotogerçekçi malzemesi ile projelerinize üst düzey gerçekçilik katın.

Ve çok daha fazlası!

Bu videoda yenilikleri görebilirsiniz

Tüm Yeniliklere Göz Atın

Gördükleriniz hoşunuza gitti mi? V-Ray for SketchUp’ı önceden denediyseniz bile V-Ray 3.6 for SketchUp’ın 30 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz !

Bize Ulaşın