CINEWARE Nedir?

CINEWARE, After Effects CC ve CINEMA 4D arasında tam-özellikli bir iş akışı entegrasyonudur. 3 parçadan oluşur:

CINEWARE: After Effects ve CINEMA 4D arasında direct, canlı bir 3D İiş akışı sağlar. Bu, CINEMA 4D’nin render motorunun After Effects CC ile tamamen entegre olduğu anlamına gelmektedir. CINEMA 4D dosyaları direct After Effects içerisine alınabilir ve CINEMA 4D’nin kuvvetli Multi-Pass ve Layer iş akışını içerecek şekilde footage elemanları olarak katmanlandırılabilirler. Uzun render sürelerinin beklenmesine veya ara dosyaların yönetilmesine gerek yoktur; sadece After Effects’den elde edilecek tek final render’ı vardır.

CINEMA 4D Lite: CINEMA 4D’nin özellikleri sınırlandırılmış bir versiyonu yeni After Effects CC içerisinde ücretsiz olarak bulunmaktadır. Sanatçılara After Effects içerisinde render edilebilecek 3D içeriği alabilme, oluşturabilme, dokulandırma ve anime etme yetilerini kazandırır.

CINEMA 4D Export: Kameralar, ışıklar ve solid’ler bir .c4d dosyası olarak direkt After Effects’den dışarı gönderilebilir. Bu, hali hazırda bir eklenti olarak sağlanan CINEMA 4D Export özelliği ile benzeşmektedir ancak artık tüm Adobe After Effects CC yüklemesi içerisinde kendiliğinden bulunmaktadır.

in Bilgi BankasıCinema 4D
Bu İçeriği Faydalı Buluyor Musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

STORE