Lumion Türkçe Temel Eğitim Filmleri

01 Arayüz

Lumion Temel Eğitim Setinin ilk filminde sizlerleyiz.

Bu filmimizde Lumion’a giriş yapıyoruz. Açılış ekranı ve detaylarını burada görüyoruz. Performans testinizin sonuçları sizi memnun etmiyorsa http://bit.ly/2GLJTjY adresinden nasıl artırabileceğinizi görebilirsiniz.

02 Arayüz

Lumion çalışma ekranında ki araçların işlevlerini görmeden önce ara yüzü tanıyoruz. Lumion’da çalışmalarınızı oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedeceksiniz.

03 Ayarlar

Lumion’da çalışma hızınızı ve performansınızı artırmanın çözümü bu filmde. Ayarlarda yapacağınız birkaç küçük değişiklik vaktinizi kurtarmanıza yardımcı olacak.

04 Gezinme

Şimdiye kadar kullandığınız tüm programları bir kenara bırakın ve Lumion’da gezinmeyi keşfedin. En ergonomik ve en hızlı gezinmeyi Lumion sizlere sunuyor. Lumion’un dünyasına giriş yapın ve modellerinizi istediğiniz açıdan kolayca inceleyin.

05 Atmosfer

Açık bir hava mı yoksa kapalı bir hava mı? Gündüz mü yoksa gece mi? Lumion’da istediğiniz atmosfer koşullarını istediğiniz gibi yönetin.

06 Peyzaj Yükseklik

Lumion’un yükseklik araçlarıyla beraber arazi oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Gerçekçi araziler oluşturmak için bu araçları mutlaka denemelisiniz.

07 Peyzaj Su

Sizin de bildiğiniz gibi su yüzeyleri oluşturmak Lumion’da çocuk oyuncağı. Bu filmde su oluşturma yöntemlerinin en kolay ve hızlı olanını görüyoruz.

08 Peyzaj Okyanus

Su oluşturma yöntemlerinin belki de en etkileyici olanı; Okyanus… Aç/Kapa yaparak tüm arazinizi sularla kaplayın ve dalgaları, renkleri istediğiniz gibi yönetin.

09 Peyzaj Boya

Boya aracıyla arazi renklerini yönetin. Farklı iklim tipindeki araziler seçebilir ya da kendi istediğiniz dokuları içeri yükleyebilirsiniz.

10 Peyzaj OSM

Gerçekçi görseller için en büyük yardımcınız; Open Street Map. Aç/Kapa yaparak istediğiniz şehrin haritasını ve binalarını Lumion’a indirin, kendi tarzınıza göre temaları seçin… İşte harika şehir siluetleri elde etmek bu kadar kolay.

11 Peyzaj Çimen

Arazi neredeyse bitti tek yapmamız gereken son bir dokunuş. 2 boyutlu çimen görünümünden kurtulup yerine 3 boyutlu çimenleri aktif hale getirin.

in Lumion Tags: Lumion
Bu İçeriği Faydalı Buluyor Musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

STORE