Tüm 120 Red Giant Aracı Dahil:

 • Universe
 • Trapcode Suite
 • Magic Bullet Suite
 • VFX Suite
 • PluralEyes

Yükseltme fiyatlandırması, değişken lisanslar veya toplu lisans satın alımları için lütfen buradan bizimle iletişime geçin.

Cinema 4D Nedir?

Easy to learn and extremely powerful, Cinema 4D is the perfect package for all 3D artists who want to achieve breathtaking results fast and hassle-free. Beginners and seasoned professionals alike can take advantage of Cinema 4D’s wide range of tools and features to quickly achieve stunning results. Cinema 4D’s legendary reliability also makes it the perfect application for demanding, fast-paced 3D production.

Cinema 4D Hakkında Bilgi Alın

Red Giant Nedir?

Red Giant, film yapımcıları ve hareket tasarımcılarından oluşan topluluğu zenginleştirmek için araçlar, filmler ve eğitimler sunuyor. Red Giant film yapımı süreçlerini daha hızlı, daha güvenli, daha doğru ve daha eğlenceli hale getiren araçlar geliştiriyor. 15 yıldan bu yana film şirketlerinden televizyon programcılığına ve internet prodüksiyonlarına kadar geniş alanda kullanılan hareket tasarımı, renk düzeltme, görsel efekt ve fotoğrafçılık alanında yazılımlar üretiyor.

Redgiant Hakkında Bilgi Alın

 
Bu bir elektronik lisanstır. Kutulu lisans satışı yapılmamaktadır. Lisansınız 5 iş günü içerisinde tanımlanacaktır. Detaylar e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir.

Cinema 4D'ye Sahip Olmak için Doğru Yerdesiniz; Güvendesiniz!


Maxon Computer GmbH firmasının ürünü olan Cinema 4D yazılımının Türkiye'deki tek distribütörü FGA Mimarlık'tır. Bu bilgiye Maxon'un web sitesindeki bu sayfadan erişebilirsiniz.

Türkiye'de online satış sadece FGA tarafından yapılmaktadır. Tek resmi online yetkili satış kanalı FGA mimarlıktır. Herhangi bir online kanaldan satın almadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FGA Mimarlık ve bayileri kanalı ile satın alınan tüm ürünlerin teknik desteği FGA Mimarlık tarafından verilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İade Koşulları

 • İade ve değişim için ürününüzün teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde İptal & İade sayfamız üzerinden başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 • "İade edilecek ürünün aktivasyon kodu veya herhangi bir başka yol ile aktive edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi yapılamaz."
 • Daha fazla bilgi için store@fga.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İade Başvurusu ve Bedel İadesi

 • İade talebinizi store@fga.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0850-3335070 numaralı telefondan bize ulaşarak yapabilirsiniz. Mail içinde iade sebebi, iade yapılacak kredi kartı veya banka hesap bilgisilerini eklemeyi unutmamamnızı rica ederiz.
 • İade talebinizin banka hesabına aktarılması 3 iş günü sürebilmektedir. Bu süre bankanıza göre değişiklik gösterebilir.
 • “Zorunlu haller haricinde ürünü satın alırken tercih ettiğiniz ödeme şekli ile aynı şekilde iadeniz yapılır.”
İade Başvurusunda Bulunun

STORE