Tek bir koleksiyonda V-Ray, Phoenix, Chaos Vantage, Chaos Cloud ve Chaos Scans alın

Tamamen yaratıcı özgürlük ve esneklik arayan sanatçılar ve tasarımcılar, tek bir lisansla 15 Chaos® ürününe anında erişim elde ederler. V-Ray® Collection ile 3D uygulamalar arasında özgürce çalışabilir, kendi fotogerçekçi render, akış simülasyonu ve gerçek zamanlı sahne keşfi karışımınızı herhangi bir projeye uygulayabilirsiniz.

İş Akışlarınızı Özgür Bırakın
Birden fazla 3B uygulama arasında serbestçe hareket edin. İçeriği kolayca paylaşın ve başkalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışın.

Daima Güncel Kalın
Yeni sürümlere anında erişin ve en son teknolojiden yararlanın.

Kurulumunuzu Basitleştirin
Sürümleri ve son kullanma tarihlerini dengelemeye gerek yok. Bir lisans, hepsine sahip olmanın en basit ve en uygun maliyetli yoludur.

V-Ray Collection Paketini Satın Aldığınızda;

 • V-Ray Koleksiyonu, çok çeşitli Chaos Group ürün ve hizmetlerinden oluşur: V-Ray for 3ds Max, V-Ray for Maya, V-Ray for SketchUp, V-Ray for Rhino, V-Ray for Revit, V-Ray for Cinema 4D, V-Ray for Modo, V-Ray for Unreal, V-Ray for Houdini, V-Ray for Nuke, V-Ray for Blender, Phoenix FD for 3ds Max, Phoenix FD for Maya, VRscans ve library, Chaos Vantage ve 20 Bulut kredisi.
 • Her lisans 1 Universal V-Ray GUI, 1 Universal Phoenix FD GUI, 1 V-Ray Render Node ve 1 Universal Phoenix FD Simulation Node, VRscans kitaplığı içerir.

Satış Sonrası

 • Gerekli olduğu durumlarda telefonla veya mail ile kurulum desteği verilebilir.
 • Abonelik süresi boyunca telefon ve mail üzerinden Türkçe teknik destek hakkınız mevcuttur.

Lisans Koşulları

 • Lisansınızı EULA şartlarına aykırı kullanımınız durumunda lisansınız iptal edilebilir.
 • Sadece 1 adet bilgisayarda kullanıma uygun lisans modelidir.
 
Bu bir elektronik lisanstır. Kutulu lisans satışı yapılmamaktadır. Lisansınız 5 iş günü içerisinde tanımlanacaktır. Detaylar e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir.

V-Ray'e Sahip Olmak için Doğru Yerdesiniz; Güvendesiniz!


Chaos Group firmasının ürünü olan V-Ray yazılımının Türkiye'deki satıcısı FGA Mimarlık'tır. Bu bilgiye Chaos Group'un web sitesindeki bu sayfadan erişebilirsiniz.

Türkiye'de online satış sadece FGA tarafından yapılmaktadır. Tek resmi online yetkili satış kanalı FGA Mimarlıktır. Herhangi bir online kanaldan satın almadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FGA Mimarlık ve bayileri kanalı ile satın alınan tüm ürünlerin teknik desteği FGA Mimarlık tarafından verilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İade Koşulları

 • İade ve değişim için ürününüzün teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde İptal & İade sayfamız üzerinden başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 • "İade edilecek ürünün aktivasyon kodu veya herhangi bir başka yol ile aktive edilmemiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi yapılamaz."
 • Daha fazla bilgi için store@fga.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İade Başvurusu ve Bedel İadesi

 • İade talebinizi store@fga.com.tr adresine e-posta göndererek veya 0850-3335070 numaralı telefondan bize ulaşarak yapabilirsiniz. Mail içinde iade sebebi, iade yapılacak kredi kartı veya banka hesap bilgisilerini eklemeyi unutmamamnızı rica ederiz.
 • İade talebinizin banka hesabına aktarılması 3 iş günü sürebilmektedir. Bu süre bankanıza göre değişiklik gösterebilir.
 • “Zorunlu haller haricinde ürünü satın alırken tercih ettiğiniz ödeme şekli ile aynı şekilde iadeniz yapılır.”
İade Başvurusunda Bulunun

STORE