Mükemmeli Yaratın

Adobe, her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacak, işinize kalite katacak ve size zaman kazandıracak en yaratıcı araçları sunar. Yeni nesil yazılım anlayışıyla hayata geçirdiği Creative Cloud ailesi ile İlham aldığınız her şeyi dilediğiniz yerde üretime hazır tasarımlara dönüştürme kolaylığı sağlar. Tasarımcılar ve ekipler için en yeni ve en uygun Creative Cloud araçları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Satın Al Ücretsiz Dene

Bireyler

Yaratıcı uygulamalardan oluşan koleksiyonun tamamına ve daha fazlasına ayda sadece 146,00TRY karşılığında sahip olun.

Fotoğrafçılar

Ayda 29,25TRY karşılığında sunulan Photoshop CC ve Masaüstü için Lightroom, mobil ve web uygulamalarını içerir.

Öğrenciler ve Öğretmenler

Eğitime yönelik özel fiyatlarla %60’a kadar tasarruf sağlayın. Ayda sadece 58,53TRY /ay .

İşletmeler

Basit lisans yönetimi ve kolay dağıtım özelliklerine sahip sektör lideri yaratıcı uygulamalar.

Boş Bir Sayfayı Muhteşem Bir Çalışmaya Dönüştürün.

Creative Cloud, Photoshop gibi temel uygulamalardan Experience Design gibi yepyeni araçlara kadar Adobe masaüstü ve mobil uygulamalarından oluşan koleksiyonun tamamını sunuyor. Ayrıca tasarımlarınıza hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak yerleşik şablonlardan ve çalışmalarınızda hızla ilerleyip becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak adım adım talimatların verildiği eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada.

Masaüstü simgeleri.

Dünyanın en iyi masaüstü uygulamalarıyla hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Fotoğrafları ve videoları düzenleyin. Grafikler ve yayınlar tasarlayın. Web siteleri, Kullanıcı Deneyimi tasarımları ve animasyonlar oluşturun. Yeni Photoshop ve Illustrator şablonlarından yararlanarak kolayca ve hızla ilerleyin. Tek bir tıklatmayla erişebileceğiniz güncellemeler sayesinde en son yeniliklerimize ve en yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişin.

Tüm Masaüstü Uygulamalarını Görüntüle ›

Daha kısa bilgi. Daha kısa sürede.

Creative Cloud ile sunulan adım adım talimatların verildiği yüzlerce eğitim sayesinde hızla işe koyulabilirsiniz. Photoshop ve Illustrator’daki yeni şablonlarla kolaylıkla posterler, dergiler, mobil uygulamalar ve çok daha fazlasını tasarlayabilirsiniz. İster başlangıç düzeyinde bir kullanıcı olun, ister bir yaratıcı profesyonel, ihtiyacınız olan her şey bizde var.

Creative Cloud eğitimlerine göz atın ›

Aklınızdaki fikri hayata geçirin.

Adobe mobil uygulamalarıyla ilham aldığınız her yerde çalışabilirsiniz. Eskiz ve çizim yapın. Fotoğraf düzenleyin. Mizanpajlar oluşturun. Videolar hazırlayın. Her şey bağlantılı çalışıyor. Yani telefonunuzda başladığınız bir projeyi, tabletinizde rötuşlayıp masaüstünüzde tamamlayabilirsiniz.

Tüm mobil uygulamalara bakın ›

Tüm yaratıcı varlıklarınız. Her zaman parmaklarınızın ucunda.

Creative Cloud Libraries ile fontlar, renkler, grafikler, Adobe Stock görüntüleri ve en çok kullandığınız diğer yaratıcı varlıklara hızla erişebilirsiniz. Tüm varlıklarınız, masaüstü ve mobil aygıtlarınızda güncelliğini korur. Tasarımlarınızın tutarlı olması ve herkesin aynı ortak bir fikri takip etmesi için kitaplıklarınızı ekip üyeleriyle bile paylaşabilirsiniz.

Creative Cloud Libraries hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Olağanüstü Yaratıcı İşler Yapmak İçin İşletmenizin İhtiyaç Duyduğu Her Şey Burada.

Creative Suite’ten Creative Cloud’a geçin ve şirketinizi dünyanın en iyi yaratıcı uygulamaları ve hizmetleriyle bir üst düzeye taşıyın. Creative Cloud Libraries ve Adobe Stock ile 10 kat daha hızlı şekilde muhteşem içerikler oluşturun. Tüm masaüstü ve mobil platformlarda özgür ve güvenli şekilde ortak çalışmalar yapın. Lisans yönetimi ve satın alma işlemlerini kolaylaştırın. Bir arada daha verimli çalışın.

Genel bilgilerin verildiği videoyu izleyin

smb-business-overview-lp-teams-126x126

Ekipler için Creative Cloud

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için sorunsuz dağıtım, uzman düzeyinde eğitim ve ileri düzeyde teknik destek.

Daha fazla bilgi

smb-business-overview-lp-enterprise-126x126

İşletmeler için Creative Cloud

Büyük ölçekli işletmeler ve kurumlar için merkezi lisans yönetimi, özelleştirilebilir bulut hizmetleri, Çoklu Oturum Açma ve kurumsal düzeyde destek.

Daha fazla bilgi

Creative Cloud ile İşlerinize Hız Kazandırın

Üst düzeyde yaratıcılık

Photoshop CC ve InDesign CC de dahil 20’den fazla Adobe masaüstü uygulamasının en son sürümlerine erişin. Acrobat ile entegre şekilde çalışan Creative Cloud ile Adobe Stock’a doğrudan erişerek iş akışlarınızda kesintisiz ilerleyebilirsiniz.

Sorunsuz işbirliği

Çalışma arkadaşlarınızla kolayca paylaşımda bulunmanıza, sürüm üzerinde kontrol sağlamanıza ve değişimin önünde yer almanıza olanak veren araçlarla daha kısa zamanda daha fazla iş yapın.

Kolay lisans yönetimi

Lisansları tek bir panodan ekleyin veya yeniden atayın. İdari kontrol ve içerik güvenliği için gelişmiş araçlardan yararlanın.

Şirketiniz için En Uygun Planı Bulun

Ekipler için Creative Cloud
İşletmeler için Creative Cloud
Photoshop CC ve Illustrator CC dahil 20’den fazla masaüstü ve mobil uygulama ile Creative Cloud hizmetleri

Lisanslar için yeniden atama özelliği dahil tam mülkiyet ve kontrol

Adobe Stock ve Acrobat entegrasyonu

Çoklu oturum açma dahil gelişmiş kullanıcı kimliği yönetimi

Hizmetlere erişimi kontrol etme (etkinleştirme veya devre dışı bırakma)

Varlıkları güvenlik duvarının ardında depolamak için tek kiracılı dağıtım seçeneği

Creative Cloud Lisansı Satın Alın

Adobe Creative Cloud lisansı satın almak veya sürüm yükseltmek için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Bize Ulaşın