[gap]

Tek tuşla kesin ve gerçek metraj

Mimar ve mühendisler olarak biliriz ki, çizdiğimiz her çizginin sahada bir karşılığı, ve her karşılığın bir maliyeti vardır. Yıllar boyunca bu maliyetleri hesaplamak için, bilgisayarda dahi çizilmiş olsa, sürekli çizim üzerinden ölçüler aldık, yüksekliklerle çarptık ve tablolara bunları elle yazdık. Revizyonlar geldikçe de bütün bu işlemleri, değişen yerleri atlamamaya çalışarak tekrar tekrar yeniden yaptık.

Bütün bunları yaparken kaybettiğimiz sürelerle maliyetlerin üzerine zamanımızı, en büyük maliyeti ekledik.

Allplan 2012 ile bu artık geçmişin bir parçası. Hani aynı şu, “Bilgisayar yokken bütün bunları elle çiziyorduk” dediğimiz gibi geçmiş.

Artık, yaptığınız tüm çizimlerle ilgili metrajları Allplan 2013 sizler için çıkartıyor. Bu listeleri, Excel veya Pdf formatlarında iş ortaklarınızla paylaşabiliyorsunuz. Metrajda hakkında bilgi almak istediğiniz objeyi listeden seçtiğinizde, çizimde o bölüme yaklaşıyor ve listedeki objeyi size gösteriyor. Listeleri tek tuşla hakediş yazılımlarına gönderip, birim fiyatlarla eşleşmesini ve şeffaf maliyet planlaması yapma olanağına sahip olmanızı sağlıyor.

Allplan 2012 ile metraj, “Eskiden biz bunları elle hesaplıyorduk” demenizi sağlayacak, size en değerli olanı, zamanı geri verecektir.

Lütfen aşağıdaki filmi izleyin ve tam olarak ne demek istediğimizi kendi gözlerinizle görün.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurun:
[gravityform id=7 name=AllplanMetraj title=false description=false ajax=true]

Bize Ulaşın