ALLPLAN ENGINEERING
SEVİYENİZİ YÜKSELTİN

ENGINEERING CIVIL

Allplan Engineering köprü ve özel yapısal projeler tasarlayan inşaat mühendisleri için üst düzey BIM çözümüdür. Karmaşık geometrili betonarme yapılar hızla ve verimli şekilde tamamen modellenebilir, donatılandırılabilir ve detaylandırılabilir.
Hızlı ve hatasız çalışın:

  • Herhangi bir geometrinin modellenebilmesi
  • Karmaşık strüktürlere hızla donatı uygulama
  • Serbest tanımlanabilen boylamasına ve transvers kesitler

Ücretsiz Dene

Allplan Engineering Civil

Allplan Engineering Civil, köprüler ve büyük, genel mühendislik projeleri tasarlayan inşaat mühendisleri için üst düzey BIM çözümüdür. Karmaşık geometrili betonarme strüktürler, hızlı ve verimli bir şekilde modellenebilir, donatılar yerleştirilebilir ve detaylandırılabilirler.

Temeli, kabuk ve donatı planlarının kesitler, görünümler ve sunumların yanı sıra metraj verileri ve demir bükme tablolarının da üzerinden alınabildiği dijital modeldir. Model, strüktürel hesaplamalar için de baz olarak kullanılır. Allplan Engineering Civil, planlama ve inşa süreçlerini basitleştirir ve hızlandırır, hata kaynaklarını azaltır ve projenin tüm paydaşlarının daha doğru bir ortak algıya sahip olmalarını sağlar.

2018 Sürümünün Yenilikleri

Özetle Allplan Engineering Civil avantajları

BIM-destekli tasarım

Allplan ilk önce dijital, ardından gerçek hayatta inşa etmenizi sağlar. bu sayede, hata ve çakışmalar tasarımın erken aşamalarında çözülerek, sahadaki gecikmelerin önüne geçilir.

Kesintisiz tasarım süreci

Allplan tüm tasarım sürecini tek bir sistemde destekler – ilk etütlerden son genel düzenleme ve donatı çizimlerine kadar.

CAD ve strüktürel analiz

Strüktürel/strüktürel-analiz modelleri ve ölçüm sonuçları FRILO Statik, SCIA Engineer, ve diğer sistemlerle karşılıklı alınıp gönderilebilir.

Kullanım alanı çeşitliliği

Allplan Engineering tasarımların en basitinden karmaşığına, ve hem bina hem mühendislik yapıları için kullanılabilir.

Tasarım serbestliği

Allplan içerisine entegre edilen, Siemens tarafından geliştirilen kuvvetli Parasolid modelleme çekirdeği 3D modellerin oluşturulmasında geniş serbestlik tanır.

En üst seviyede donatı

Donatıları, bağlantı düzenekleri ve gerekiyorsa tendonları ile tam, entegre 3D model, olası en yüksek tasarım güvenilirliğini ve netliğini sağlar.

İlişkili görünümler

Revizyonu gerçekleştirdiğinizde, tüm çizimler otomatik olarak güncellenir. Bu, hataların önüne geçer ve zaman tasarrufu sağlar.

Etkili tasarım dokümantasyonu

Kuvvetli pafta ve tasarım araçları, işinizin kalitesini net bir şekilde ortaya çıkartacak üst kalite tasarım dokümanları oluşturmanızı sağlar.

Kesintisiz veri alışverişi

Verimli veri alışverişini garanti altına almak için yazılım, DWG, DXF, DGN, IFC4 ve PDF formatları da dahil olacak şekilde, tüm geleneksel veri takas formatları için yüksek kalitede arayüzler sağlar.

Optimize ekip çalışması

Allplan Bimplus ve Allplan Share ile birlikte, herhangi bir tutarsızlığın anında tespiti ve gerekli görev atamalarının sorumlu ekip ve proje paydaşlarına yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa sürede üretkenlik

Modern ve sezgisel arayüz rol ve görev tabanlı çalışmayı sağlayarak, kolayca öğrenmeniz ve kısa sürede verim elde edebilmenize yardımcı olur.

4K/UHD

Allplan yüksek kalitede ekranlarla da (4K/UHD monitörler 3840 x 2160 piksel ve ötesi) çalışmak için uygundur.

Allplan Engineering Opsiyonları

Allplan Share

“Allplan Share” ile, tüm dünyadaki planlama paydaşları ile tek ve aynı Allplan verisi doğrudan işbirliğinden faydalanabilirsiniz. Allplan Share, BIM platformu Allplan Bimplus’ı baz alır ve diğer araçlar ile açık API üzerinden doğrudan bağlantı sağlar.

ALLPLAN SHARE

Allplan Environment

Allplan Architecture veya Allplan Engineering ile birlikte, yapı inşası veya mühendislik çalışmaları, gerçek arazi, kentsel gelişim alanları ve çevreleyen yollar dikkate alınarak daha verimli planlanabilir.

VERİ DOKÜMANI

Allplan Workgroup Manager

Allplan Workgroup Manager, CAD iş istasyonlarının yerel ağlarda (LAN) ve internet üzerinde işbirliğini düzenler. Orta ve büyük ölçekli inşaat şirketlerinde etkin bir bir arada çalışma ortamı sunar.

VERİ DOKUMANI

Allplan License Server

Allplan License Server, lisanslarınızın optimum kullanımı ve etkin yönetimini sağlar. Lisans sunucusu, lisansların şirket ağında güvenli erişimini sağlarken, ofis dışında esnek kullanım seçenekleri sunar.

VERİ DOKÜMANI

ALLPLAN Servisleri

Allplan Destek: Allplan Serviceplus ağımızın bir üyesi olarak, daima en güncel versiyonu kullanır ve yazılımınızın tüm opsiyonlarından istifade edersiniz. İster yönetici, mimar, ofis müdürü veya yönetici direktör olun: Destek ekiplerimiz sorularınızı hızla ve güvenilir şekilde yanıtlayacaklardır.

Allplan Forum: Uluslararası servis portalımız Allplan Connect ile, dünya çapındaki Allplan topluluğunun deneyimlerini paylaşabilirsiniz.

Pek Çok Firma Allplan’a Güveniyor

Memnun müşteriler firma ve ürünün kalitesinin ispatıdır. Referanslarımız yazılımlarımız için örnektir.

allplan kullanan şirketler

allplan kullanan şirketler


*2016 Ekim ve Kasım aylarında 1,006 Allplan müşteri ve müşteri adayı ile yapılan ankette, “Allplan’ı başkalarına tavsiye eder misiniz?” sorumuza, %96 “Evet” yanıtı aldık.

Allplan Size Uzman Desteği Sunmaktadır

Allplan’a geçiş yardımı

Allplan yerinde destek: Eğer Allplan’a geçmek isterseniz, bölgenizde bulunan bir iş ortağımız size yazılım uyarlanması ile ilgili uzamn destek sağlayacaktır;

İster bir tanıtım, eğitim, geçiş için destek, veri takası, veya yardım ihtiyacınız söz konusu olsun, iş ortağınızla temasa geçiniz.

Herhangi bir sorunuz var mı, veya bağlayıcılığı olmayan bir teklif ister misiniz?
Teklif Talep Et

Ücretsiz Deneyin

Deneme Sürümü İndir

Allplan Engineering tam sürümünü şimdi deneyin

Allplan Engineering köprü ve özel yapısal projeler tasarlayan inşaat mühendisleri için üst düzey BIM çözümüdür. Karmaşık geometrili betonarme yapılar hızla ve verimli şekilde tamamen modellenebilir, donatılandırılabilir ve detaylandırılabilir.
Hızlı ve hatasız çalışın:

  • Herhangi bir geometrinin modellenebilmesi
  • Karmaşık strüktürlere hızla donatı uygulama
  • Serbest tanımlanabilen boylamasına ve transvers kesitler

Allplan Engineering tam sürümünü, 30 gün boyunca, herhangi bir alım zorunluluğu olmadan kullanın. Yazılımı indirin ve avantajları gözlerinizle görün.

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR

Bize Ulaşın