Üst Düzey Yapılar İnşa Edin

Enerji verimli tasarımlar yapın

Enerji verimli yapılar, günümüzde her zamankinden daha önemli hale geldi. En sürdürülebilir kazanımlar, yapı tasarımının ilk aşamalarında sağlanıyor. Örneğin, biçim, doğrultu ve güneş kullanımı, bir binanın enerji performansındaki temel farkları oluşturabiliyor. Archicad içindeki EcoDesigner STAR veya Güneş Çalışması ile, en performanslı tasarımı elde etmek için, BIM modeliniz üzerinde enerji analizi çalışmaları yapabilirsiniz. Archicad – Grasshopper bağlantısı veya bir model verisi gönderimi çözümü ile, mevcut diğer çözümlerle de bağlantı kurabilirsiniz.

Bina strüktürlerini optimize edin

Archicad, BIM modelinden otomatik olarak oluşturulan analitik modellerle, mimarlar ve mühendislerin birlikte, daha kolay çalışmasını sağlar.

Kuralına göre oynayın

Müşterilerinizi memnun edin

Archicad-dRofus bağlantısı aracı ile müşteri gereksinimlerinin karşılanmış olduğunu, doğrudan BIM modeli çerçevesinde onlara görsel olarak sunun. Departmanlar, odalar, ince işler, sistemler, mobilyalar, donatılar gibi tüm unsurları, projenin boyutu veya karmaşıklığından bağımsız olacak şekilde, tek bir bulut tabanlı platformda depolayın, planlayın ve yönetin.

Keşfetmek için daha fazla zaman

Solibri Model Checker™, Yapı Bilgi Modelleri ve mimari ve mühendislik tasarımlarını, kalite ve kurallarla uyumluluk açısından kontrol eden bir BIM kalite güvenliği yazılımıdır. Tasarım seçeneklerini keşfetmek ve denemek için size zaman kazandırmak için, tüm tasarımınızı otomatik olarak kontrol edin.

Tasarım Kalitesini Arttırın

İlk defada doğru sonuca ulaşın

Programla beraber gelen model kontrolü özelliği ile, modelinizin güvenilirliği ve doğruluğunu arttırın. Program içerisinde bulunan çakışma algılama ve kesintisiz çift yönlü iş akışı, size zaman tasarrufu sağlarken, sahada maliyetleri düşürür.

Hataları kontrol altında tutun

Archicad™ – Solibri Model Checker™ Bağlantısı, çift yönlü bağlantı ile anında kalite kontrolü için Archicad’in üzerine eklenen kuvvetli bir eklentidir. En üst seviye model ve tasarım kalitesini garanti altına almak için, tutarlılık, kalite ve fiziki güvenlik ile ilgili istediğiniz kuralları tanımlayın.

En güncel versiyonu indirin

Archicad tüm dijital dağıtım gereksinimleri ile uyumlu, kolay kullanılan bir tasarım ortamı sunan, hassas yapı bilgisi oluşturulması ve yönetimine olanak sağlayan, yazılım bağımsız işbirliği için uygun, çizim dokümanlarını otomatik olarak üretebilen, profesyonel bir yapı bilgi modellemesi yazılımıdır.

Archicad’i İndirin

Archicad - Yapı Analizi 1

Archicad’i Ücretsiz Deneyin

İçerik paketleri, eklentiler, kütüphaneler ve Archicad’in içerisinde olan pek çok unsuru deneyin!

Archicad’i Deneyin

STORE