Kağıt İşini Bize Bırakın

BIM modelinden doğrudan oluşturulan paftaları kullanın. Ofis standartlarınızla, küçük ayarlar yaparak hizalayın. Ek bir efor sarf etmeden metrajları çıkartın. BIM modelinden doğrudan gelen verilerle tablo ve paftalarınızı oluşturarak, hata veya ek çalışmaya izin vermeyin. Kağıt işlerine değil, tasarımınıza odaklanın.

Dokümantasyon Standardı Belirler

Kazanan teklif tam olarak burada başlar

Kolay kullanımlı özellikler, teslim ve sunumların doğrudan 3D modelden elde edilmesini sağlar. İster 2D çizimler, ister 3D görsel ve animasyonlara ihtiyacınız olsun, Archicad, teslimlerinizde bunların en üst kalitede, hızla ve kolayca oluşturulmasını sağlar.

Tutarlılık kredibiliteyi oluşturur

Archicad içerisindeki araçlarla, paftalarınızın görünümüne hakim olun. Çizim standartlarınızla ilgili bir daha asla endişelenmeyin. Tüm bilginin, hem grafiksel hem de sayısal, tamamını BIM modelinizden alırsınız.

Yerel gereksinimleri karşılayın

Archicad içerisindeki şablon ve kütüphaneler ile, yerel çizim standartlarınıza uygun dokümanlar üretin. İnç veya santimetre mi? Tek paftalar mı yoksa katlanan ozalitler mi? Prefabrik veya prekast mı? Hepsi içerisinde mevcut.

Sürücü koltuğuna siz geçin

Standardı belirleyin

BIM veri şablonlarını kendi BIM standartlarınızla kolayca uyumlu hale getirin. Standart detay kütüphanelerine erişim, projeleriniz içerisine yerel verilerin uyarlanmasını kolaylaştırı.

Yayıncı aracı, dahiyane bir Archicad aracı. İnanılmaz zaman tasarrufu sağlıyor.
Irene Kristiner, Gangoly & Kristiner, Avusturya

Sizin iş akışınız, sizin yolunuz

Python gibi üst-seviye yazılım dilleri kullanarak, Archicad içerisinde otomasyon skriptleri ve komut dizileri yazın. Genel eleman özellik bilgisi, liste bilgisi gibi unsurlara erişin ve gerek duyarsanız bunların ve diğer Archicad elemanlarının sınıflandırma bilgilerini revize edin.

Python hakkında daha fazla bilgi

En güncel versiyonu indirin

Archicad tüm dijital dağıtım gereksinimleri ile uyumlu, kolay kullanılan bir tasarım ortamı sunan, hassas yapı bilgisi oluşturulması ve yönetimine olanak sağlayan, yazılım bağımsız işbirliği için uygun, çizim dokümanlarını otomatik olarak üretebilen, profesyonel bir yapı bilgi modellemesi yazılımıdır.

Archicad’i İndirin

Archicad - Dokümantasyon 1

Archicad’i Ücretsiz Deneyin

İçerik paketleri, eklentiler, kütüphaneler ve Archicad’in içerisinde olan pek çok unsuru deneyin!

Archicad’i Deneyin

STORE