Tasarım Stilinizi Tanımlayın

Sanatsal renderlar ile fikirlerinizi ortaya koyun

Kalem, grafiti veya marker gibi farklı el çizimi efektlerini kullanarak, özellikle tasarımın ilk aşamalarında kullanılmak için ideal olan Eskiz Render gibi özelliklerle, 3D modelinizin şematik sunumlarını gerçekleştirin. Detaylarla dağılmadan, modelin, biçim ve mekanlarının üzerine odaklanmayı Beyaz Render fonksiyonu ile sağlayın. Zamanınız mı kısıtlı? Beyaz Render kullanımı, özellikle tasarımın ilk aşamalarında, müşterinizden doğru geri bildirimler alabilmeniz için son derece kullanışlı bir araçtır.

MAXON: Yazılımla gelen foto gerçekçi render

Doğrudan Archicad içerisinde kullanıma hazır gelen MAXON’un CineRender render motoru ile, üst kalitede görseller oluşturun. CINEMA 4D’nin takdir kazanmış üst düzey render motoru ile, CineRender’ın hazır ayarları, pek çok projenizde üst düzey görselleri hızla almanızı sağlar. Daha özel sonuçlar için, ayarları kişiselleştirebilirsiniz.

Tasarım ifadenize hareket ekleyin

Tasarımdaki amaç ve inşa tekniklerini, göz alan sunumlar için 3D dokümantasyonla anlatın. Hızla ve kolayca gezinim ve inşa aşaması animasyonları oluşturun.

Müşterilerinizi vizyonunuza katın

Tasarımınızın içine adım atın

Bir resim bin kelimeye bedeldir. Bir deneyimse bir milyonuna. Müşterilerinizi, onlar için hayal ettiğiniz tasarımların içerisinde bütün bunları gerçek kılan teknoloji ile bir seyahate çıkartın. Tasarımınızı Archicad’de oluşturun ve modelinizi tercih ettiğiniz sanal veya arttırılmış gerçeklik ortamına aktarın.

Her yerde BIM!

Ödüllü BIMx, herkesin yapı modelini kolayda deneyimlemesi ve algılamasını sağlar. tasarımı belirli müşteri geri bildirimleri için doğrudan sahada yürütün. Tasarım kararlarını orada verin ve revizyonları gerçekleştirin – bunlar için ofise geri dönmeniz gerekli değil. BIMx’i özel bir donanım veya yazılıma gerek duymadan, herhangi bir mobil araçta çalıştırın. Müşterilerinizin Archicad modelini sanal gerçeklik ortamında gezebilmeleri için onlara bir Google Cardboard verin.

BIMx’i keşfedin

Twinmotion ile kesintisiz entegrasyon

Archicad-Twinmotion doğrudan bağlantısı ile, BIM projenizde çalışırken, üst kalite görseller oluşturun ve etkileyici müşteri sunumları yapın.  Mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarlar ve kentsel planlamacıların yüksek kalitede görseller, panoramalar veya 360° VR videoları saniyeler içerisinde yapabilmeleri için tavsiye edilir. Daha da iyi bir haber: Aktif SSA (bakım anlaşması) olan Archicad kullanıcıları, Twinmotion 2020’yi 31 Aralık 2012 tarihine kadar ücretsiz  indirebilirler .

Detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçin.

Twinmotion hakkında daha fazla bilgi

En güncel versiyonu indirin

Archicad tüm dijital dağıtım gereksinimleri ile uyumlu, kolay kullanılan bir tasarım ortamı sunan, hassas yapı bilgisi oluşturulması ve yönetimine olanak sağlayan, yazılım bağımsız işbirliği için uygun, çizim dokümanlarını otomatik olarak üretebilen, profesyonel bir yapı bilgi modellemesi yazılımıdır.

Archicad’i İndirin

Archicad - Görselleştirme 1

Archicad’i Ücretsiz Deneyin

İçerik paketleri, eklentiler, kütüphaneler ve Archicad’in içerisinde olan pek çok unsuru deneyin!

Archicad’i Deneyin

STORE