Sınır Tanımayan BIM

BIMcloud sayesinde – projenin büyüklüğüne, ofislerin konumlarına veya internet bağlantı hızına bağımlı olmadan – mimarlar arasında gerçek zamanlı, güvenli takım çalışmasının keyfini sürün. Ekibinizin büyüklüğü veya bulundukları yerlerden veya projenin karmaşıklığından bağımsız olarak, aynı ofisin içerisindeymişsiniz gibi çalışın. BIMcloud’u büyüyen proje ve ekibe göre biçimlendirin.

Building is a Team Sport

Aynı ofis içindeki veya Dünya’nın herhangi bir yerindeki mimar ve mühendislerle, herhangi bir boyut veya karmaşıklıktaki proje üzerinde birlikte çalışın. Kesintisiz ve şeffaf veri alışverişi yapı kalitesini arttıracak şekilde, ekip üyeleri arasında güven teşkil eder. Gerçek zamanlı mesajlar ve modeldeki revizyonlar ile ilgili kolay anlaşılır görseller, kararların daha doğru ve daha kısa zamanda alınmasını sağlar. Açık standart ve iş akışlarının kullanımı, ekip içerisindeki paydaşların kullandıkları programlardan bağımsız olarak işbirliğine katılmalarını sağlar.

Açığız

OPEN BIM tüm yazılım üreticilerini, AEC disiplinlerini (tasarımcılar, mühendisler ve yükleniciler) ve yapı sahiplerini kucaklayan, açık bir işbirliği yaklaşımıdır.

Açığız. yazılım seçimlerinden bağımsız olarak, işlerini en iyi yapanlarla çalışabilmeye açığız. Kendi alanlarında en iyi yazılımları birlikte kullanmaya, kalite güvenliğine ve erişilebilen veriye açığız.

Büyük Tasarım İletişimle Başlar

Müşterilerimiz BIMx kullanarak yapı modellerini keşfetmeye bayılıyorlar. Herhangi biri kullanabilir!
Dmitriy Vasilyev, Archimatika, Ukrayna

En Güncel Versiyonu İndirin

Archicad tüm dijital dağıtım gereksinimleri ile uyumlu, kolay kullanılan bir tasarım ortamı sunan, hassas yapı bilgisi oluşturulması ve yönetimine olanak sağlayan, yazılım bağımsız işbirliği için uygun, çizim dokümanlarını otomatik olarak üretebilen, profesyonel bir yapı bilgi modellemesi yazılımıdır.

Archicad’i İndirin

Archicad - Ortak Çalışma 1

Archicad’i Ücretsiz Deneyin

İçerik paketleri, eklentiler, kütüphaneler ve Archicad’in içerisinde olan pek çok unsuru deneyin!

Archicad’i Deneyin

STORE