Tasarım Serbestliği

Herhangi bir şeyi tasarlayın. Her şeyi tasarlayın.

Archicad ile, tasarımlarınız asla geometriler ile sınırlandırılmaz. Serbest form araçlarını kullanarak, tasarımlarınızı farklılaştırın. Konsept hacimsel tasarımdan, eksiksiz bir Yapı Bilgi Modeline kadar projenizin her seviyede modelini özgürce oluşturun.

Herhangi bir detay seviyesinde modelleyin

Temel bir elemanla başlayın ve tasarımınız geliştikçe detaylar ekleyin. Modellemeyi bir CAD uygulamasında çizgi çizmek kadar kolaylaştıran, Duvar, Kiriş, Döşeme gibi gerçek yapı elemanlarını oluşturan araçlarla yapın.

Karmaşık elemanları tasarlayın

Archicad içerisinde bulunan esnek modelleme sistemlerinin avantajından yararlanın. Giydirme Cephe ve Merdiven gibi kolay kullanımlı araçlar, üretken ve keyifli bir tasarım deneyimi yaşamanızı sağlar.

Tasarım Otomasyonu

Müşterinizle aynı lisanı konuşun

Archicad-dRofus Bağlantı Aracı sayesinde, müşterinizin hastane veya havalimanı gibi büyük projelerindeki bina programlarından elde edilen fonksiyonel gereksinimleri kolayca yönetin.

Tasarımlarınızı parametrik yapın

Aynı sizin gibi mimarlar tarafından geliştirilen yapı bilgi modellemesi yazılımı ile, tasarım yeteneğinizi özgürleştirin. Algoritmik tasarım araçları ve büyük model desteği, en iyi yaptığınız işi yapmanıza olanak tanır: üst kalite yapılar tasarlamanıza. Neredeyse modellenmesi olanaksız diyeceğiniz biçimlerin oluşturulmasında, üç benzersiz tasarım ortamından da yararlanabilirsiniz — Archicad, Grasshopper, ve Rhino! Bu çift yönlü, canlı bağlantı, Archicad’i endüstrinin önde gelen parametrik tasarım araç setleri ile, profesyonel ve kesintisiz bir iş akışı içerisinde bağlar. Dosya değişimlerine gerek duymaksızın, tasarım alternatiflerini etüt edin ve en ince detayına kadar yapı elemanlarını oluşturun.

Kendi objelerinizi oluşturun

Archicad’in benzersiz Geometri Tanımlama Dili (GDL) ile, projenin gereksinimlerine adapte olacak, tamamen parametrik obje ve yapı elemanları oluşturun. İç mekan detaylarından, kentsel ölçekte elemanlara kadar, istediğiniz her objenin modelini parametrik yetenekleri olacak şekilde oluşturun. Tamamen yeni PARAM-O nod-bazlı görsel GDL arayüzü ile, tamamen özelleştirilmiş BIM elemanları oluşturun.

İstediğiniz Mimar Olun

Tasarımınıza odaklanın

Archicad’in uyarlanabilen ve özelleştirilebilen kullanıcı arayüzü ile, tasarımınıza odaklanın. Bir akıllı kursör, seçili eleman ve araçlar, içerik bazlı düzenleme ve giriş seçenekleri içeren bir araç seti ile, hem 2D hem de 3D model görünümlerinde tasarımınızı sürdürün. Bir CAD uygulamasından beklediğiniz terminoloji ve özelliklerle, kendinizi evinizde hissedin: tasarımınızı desteklemek için favoriler ve katmanlar; inşanın gerçek elemanlarını yansıtacak mimari elemanlar ve daha fazlası.

En güncel versiyonu indirin

Archicad tüm dijital dağıtım gereksinimleri ile uyumlu, kolay kullanılan bir tasarım ortamı sunan, hassas yapı bilgisi oluşturulması ve yönetimine olanak sağlayan, yazılım bağımsız işbirliği için uygun, çizim dokümanlarını otomatik olarak üretebilen, profesyonel bir yapı bilgi modellemesi yazılımıdır.

Archicad’i İndirin

Tasarım Özgürlüğü 1

Archicad’i Ücretsiz Deneyin

İçerik paketleri, eklentiler, kütüphaneler ve Archicad’in içerisinde olan pek çok unsuru deneyin!

Archicad’i Deneyin

STORE