Müşterilerinizi Etkileyin!

Onları yüksek kalitede görüntülerle etkileyin. Projeleriniz diğerlerinden farklılaşsın!

Süratli

RPC dosyaları poligon sayısı derdine son veriyor! RPC dosya formatı daha hızlı render işlemi ve daha düşük dosya boyutu anlamına gelir.

Çoklu değiştirme ve Çoklu Çoğaltma

Yüzlerce RPC’yi bir sahnenin içine yerleştirin – büyük otoparklar, stadyumlar ve meydanlar veya ağaçlarla dolu bir sahne için uygundur!

Kullanım kolaylığı

ArchVision Content Manager (ACM) iş akışınızı geliştirmenize yardımcı olur.

Her Proje İçin İçerik ve Araçlar

İnsanlar, Ağaçlar, Objeler ve Arabalar içeren pek çok kütüphane seçeneği!
Archvision RPC

RPC® Teknolojisi Kullanan Binlerce Tasarım profesyonelinin Arasına Neden Katılmalısınız

Sıradan görselleştirme araçları 3B görüntü objeleri oluşturulması için olmayan veya pahalı, zaman alan yöntemler kullanırlar. RPC hız, görüntü kalitesi ve kullanım kulaylığını sunar. RPC, tasarım profesyonellerine, sanal ortamlarına detaylı objeleri render sürelerinin uzamasını engelleyecek şekilde veya karmaşık yazılımları kullanmalarına gerek bırakmadan eklemelerini sağlar.

RPC Tanımlı

RPC Rich Photorealistic Content (Zengin Fotogerçekçi İçerik) anlamındadır. Bu tanım Archvision’un ödüllü Görüntü-Bazlı Render (IBR) teknolojisi ile ilintili yazılım ve içeriği tanımlar. (RPC bu görüntü-bazlı içeriğin uzantısıdır da.) RPC görüntü-bazlı render teknolojisinin gelişimindeki ilk ana ticari projedir. 1998’de sunulmasından itibaren, şirketin sunduğu çözümler, karmaşık objelerin 3B ortamlara entegrasyonu için tercih edilen yöntem olmuştur. RPC’ler gerçek fotoğraf verisinden oluşturulduklarından, en gelişmiş bilgisayar tarafından oluşturulan modelleri bile detay ve kalite zenginliği açısından sürklase etmektedir.

RPC Kullanıcıları

ArchVision ağaçlar, insanlar,arabalar ve diğer objelerden oluşan, 3B sahnelere eklenebilecek, pek çok farklı içerikli kütüphane sunarak, mimari (yapı ve peyzaj), genel tasarım, görselleştirme, şehir planlama, inşaat, ürün tasarımı, simülasyon ve üretim alanlarında kullanım sağlamaktadır. 85’den fazla ülkeden görselleştirme profesyonelleri, Archvision’ın kütüphanelerinden faydalanmaktadırlar.

Görselleştirme Yazılımı Endüstrisi RPC’yi Destekliyor

Dünyada binlerce tasarımcı RPC’yi çokgensel geometrilere gerek kalmaksızın karmaşık objelerin sunumunu sağlayabildiğinden dolayı tercih etmektedir. Sonuç olarak, RPC sıradan geometri bazlı çözümlerle kıyaslandığında daha yüksek detay ve kalitede görüntüyü daha düşük render süreleri ile sağlamaktadır. Sürekli olarak güncellenen ve senkronize edilen görüntü verisi etkin bir 3B görüntü oluştururken, vizyonunuzu istediğiniz sayıda insan, ağaç, bitki veya diğer RPC objelerini sahnenize yerleştirerek hayata geçirebilirsiniz. Bu ve diğer pek çok nedenden ötürü Nemetschek Maxon, Autodesk gibi pek çok önde gelen görselleştirme yazılımı üreticisi RPC teknolojisini görüntü-obje çözümleri olarak tercih etmişlerdir.

RPC Teknolojisini Destekleyen Uygulamalar

RPC teknolojisi Nemetschek Maxon Cinema 4D, Autodesk VIZ, 3ds max, Autodesk Architectural Desktop (ADT), Autodesk Civil 3D, Autodesk Revit, Robert McNeel & Associates’ AccuRender®, SGI Performer, Informatix’s Piranesi, Bentley MicroStation, Newtekshop® ile birlikte kullanılabilir.

Nasıl Çalışır

RPC teknolojisi, bir 3B görüntüsü oluşturulması için gerekli olan minimum poligon sayısı ile yüksek kalitedeki görüntülerin kombine edilmesini kullanır. Kamera bir sahne içerisinde hareket ederken, karmaşık geometri kullanımına gerek kalmadan, görüntüler, kamera ile senkronize olarak 3B objenin görüntüsünü oluştururlar. Oldukça kolay kullanılan bir kullanıcı arayüzü, işlemi tıklayarak yerleştirme basitliğinde kullanıcıya sunar. Sahnenizde, RPC objesini temsilen bir ikon görünür. Render aşamasında sanal kameraya göre uygun olan resimler ekrana getirilerek üçüncü boyut oluşturulur.

RPC All Access Plans

Two Plans to Choose From
ArchVision All Access: RPC Plug-ins + RPC Content
Gain access to every ArchVision RPC People, Tree, Vehicle and Object and RPC Plug-ins for Autodesk 3ds Max and Adobe Photoshop for one low annual license fee!
ArchVision Software License: RPC Plug-ins
Designed for users who already have purchased RPC Collections (non-RPC All Access), ArchVision Software license is an annual license.
ArchVision All Access and ArchVision Software Licenses are annual and automatically renew to ensure license operability. Advance renewal notice is provided to enable billing updates, early renewal or non-renewal.
Single User/Static License

Bize Ulaşın