iPad Üzerinde Bluebeam

Bluebeam Revu iPad

iPad için Bluebeam® Revu sınır tanımadan çalışabilmenizi sağlar. İstediğiniz yerden PDF dosyalarınıza erişin ve görün. PDF’lerinizi endüstri standardı sembollerle işaretleyin, ölçüleri sahada doğrulayın ve seanslarda kullanmak üzere işaretlemelerinizi kaydedin. Yüksek boyutlu tek sayfa dokümanları nette olmasanız da daha hızlı işaretlemeniz ve gezebilmeniz için yeniden işleyen Revu’nun bulut bazlı çözümü Bluebeam Studio™ kullanarak, tüm Dünyadaki proje paydaşları ile gerçek zamanlı çalışın.

Şimdi $9.99 fiyatıyla indirebilirsiniz.

APP STORE’dan İndirin Destek Alın

Senkronizasyon ve Erişim

Dropbox, Box, Citrix ShareFile, Studio Projects veya WebDAV kullanarak dosyaları ve tüm proje klasörlerini senkronize edin. Kesintiye uğramadan çalışabilmeniz için dosyalar arka planda indirilirler ve Studio Projects içerisindeki büyük formatlı dosyalar sahada daha verimli çalışabileceğiniz şekilde işleme tabi tutulurlar. Bir kez senkronize edildiğinde, internet erişiminizden bağımsız olarak, nereye giderseniz PDF’leriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Dosya ve klasörleri File Access sekmesi veya Document Manager üzerinden işaretleyebilirsiniz. Hangi yöntemi kullandığınızdan bağımsız olarak, gerek duyacağınız tüm PDF’ler sadece birkaç tıklama uzağınızdadır.

İşaretleme ve Ölçme

Yazı, notlar, işaretleme, bulutlar, çağrılar, damgalar, uzunluk, alan, çevre, hacim, yarıçap gibi Revu işaretleme ve ölçüm araçlarını ve daha fazlasını PDF’lerinizi işaretlemek veya ölçmek için kullanabilirsiniz. İşaretleyicilerinizi renk, boyama, şeffaflık, çizgi tipi ve yazı özelliklerini değiştirerek özelleştirebilirsiniz. İşaretlerinizi daha da anlaşılır kılmak için Camera aracı veya Medya kütüphanenizden alacağınız resim ve videoları ekleyin. Sahada gezerken ölçüleri girin, ölçüm birimlerini özelleştirin ve Revu’nun Windows versiyonunda oluşturulan formülleri kullanın. Kim ne zaman ne dedi bilmek mi istiyorsunuz? Revu’nün Markups liste teknolojisi her işaretleme ile ilgili yazar, tarih, zaman ve notları takip eder.

Birlikte Çalışma

Bulebean Studio kullanarak, bulut ortamında herhangi biri ile, herhangi bir komundan, herhangi bir zaman çalışın. Revu’nun Windows versiyonundan yüklenmiş Studio Project PDF’lere erişin. Windows için Bluebeam Revu ile oluşturulan Studio Seanslarına katılın veya siz bir tane başlatın. PDF’leri bir Seansa yükleyin ve ister kendiniz ister eş zamanlı herkesle, aynı PDFler üzerinde eş zamanlı olarak işaretleme yapmak veya yazışmak için tüm dünyadan insanları davet edin. Proje PDFlerinizi de bir Seansa yükleyebilir ve Proje dosyalarına gerçek zamanlı güncellemeler yaparak eş zamanlı çalışabilirsiniz. Önceki Seans aktivitelerini de görebilmeniz için tüm Seans aktiviteleri bir Kayıt altında takip edilir.

Bluebeam Vu iPad

Bluebeam Vu iPad karmaşıklıktan uzak olacak şekilde gerek duyduğunuz tüm yetileri ve hızı içerir ve ücretsizdir. Sahada sadece işaretleyip kaydırarak PDF dosyalarınıza erişin ve gezinin. PDF’lerinizi olması gerektiği şekilde görün – işaretlemeler, yorumlar ve dipnotlar net görülür ve bu sayede hiçbir şey atlanmaz. Ölçüleri sahada onayların ve yüksek formatlı tekil dokümanları daha verimli çalıştırabilmeniz için uygun çözünürlüğünü ayarlayan Revu’nun bulut bazlı çözümü Bluebeam Studio™ kullanarak Dünya’nın farklı yerlerindeki proje paydaşları ile eş zamanlı olarak birlikte çalışın.

APP STORE’dan İndirin

Senkronizasyon

Dropbox, Box, WebDAV ve Studio Projects içerisinden tekil PDF’leri ve tüm dosya klasörlerini kolaylıkla senkronize edin veya dosyaları iTunes kullanarak transfer edin. Dosyalar kesintiye uğramadan görebilmeniz için arka planda indirilir ve sahada hemen çalışabilmeniz için Studio Projeleri içerisindeki yüksek formatlı tekil dokümanlar uygun çözünürlüğe render edilirler. Bir kez senkronize edildiğinde PDF’leriniz internet erişiminden bağımsız olarak nerede olursanız yanınızda olacaktır. Kullandığınız yöntemden bağımsız olarak dosyalarınızı iPad’inize aktarmak sadece birkaç basit adımdan oluşmaktadır.

Gezinim

Gezinim rahatlığınızı arttırın. Vu içerisinde, açtığınız her dosya kendi sekmesindedir. Tab Access ikonunu tıklayarak çok sayfalı dokümanlarda kolaylıkla gezinin. Bir PDF dosyasındaki yazıları kolayca arayın veya işaretlere ulaşın.

Ortak Çalışma

Vu İPad üzerinde Bluebeam Studio kullanarak herhangi birisi ile herhangi bir yerden aynı dokümanlar üzerinde çalışın. Studio Seanslarına katılın ve üzerinde çalışılan Studio Projelerini görün – tüm gerek duyacağınız Studio ID numarasıdır. Bir Studio Seansına katıldığınızda, gerçek zamanlı çalışabilmeniz için bir işaretleme ve seçim araç seti kullanımınıza açılır.

Bize Ulaşın