Revu for iPad®

En güncel proje çizimleri üzerinde, doğrudan sahada birlikte çalışın.

App Store’dan İndirin

Sınır tanımadan çalışın

Revu for iPad, yüksek kalitede PDF dokümanlarına istediğiniz her yerden ve istediğiniz her zaman erişme ve üzerinde işaretleme yapma olanağı tanır.

Bluebeam Revu for iPad Anahtar Özellikleri

SYNC

Dosya ve projelerinizi iPad’iniz ve Studio Project’leri, Dropbox®, Box®, Citrix® ShareFile® veya WebDAV hesaplarında depolayın

ARAŞTIR

PDF detaylarını kolayca görün, metin bulun ve yer işaretlerine erişin

TOOL CHEST

Özelleştirilebilen işaretleme araçları kullanın ve daha sonra hızlı erişim için kaydedin

MARKUPS LIST

PDF’lerinize eklenen tüm işaretlemeleri bir liste içerisinde takip edin

ÖLÇÜM

Ölçüleri sahada doğrulayın

YAKALA

İşaretlemelerinize fotoğraf ve filmler ekleyin

Bluebeam Studio

Doküman yönetimi ve gerçek zamanlı işbirliği, doğrudan Revu içerisinde bulunur. Stüdyo Projeleri tüm dokümanlarınızı bulut ortamında depolamanızı sağlar. Ve Stüdyo Seansları, proje paydaşlarının aynı dosyaları eş zamanlı olarak gözden geçirmeleri, işaretlemeleri ve güncellemelerine olanak tanır. Bu sayede, dünyanın neresinde olursa olsun tüm paydaşlar, aynı doküman seti üzerinden iletişim kurabilirler.

Sizi proje ekipleri ile senkron tutacak uygulamayı indirin

App Store®

Revu for iPad 1

Senkronizasyon ve Erişim

Dropbox, Box, Citrix ShareFile, Studio Projects veya WebDAV kullanarak dosyaları ve tüm proje klasörlerini senkronize edin. Kesintiye uğramadan çalışabilmeniz için dosyalar arka planda indirilirler ve Studio Projects içerisindeki büyük formatlı dosyalar sahada daha verimli çalışabileceğiniz şekilde işleme tabi tutulurlar. Bir kez senkronize edildiğinde, internet erişiminizden bağımsız olarak, nereye giderseniz PDF’leriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Dosya ve klasörleri File Access sekmesi veya Document Manager üzerinden işaretleyebilirsiniz. Hangi yöntemi kullandığınızdan bağımsız olarak, gerek duyacağınız tüm PDF’ler sadece birkaç tıklama uzağınızdadır.

Revu for iPad 2

İşaretleme ve Ölçme

Yazı, notlar, işaretleme, bulutlar, çağrılar, damgalar, uzunluk, alan, çevre, hacim, yarıçap gibi Revu işaretleme ve ölçüm araçlarını ve daha fazlasını PDF’lerinizi işaretlemek veya ölçmek için kullanabilirsiniz. İşaretleyicilerinizi renk, boyama, şeffaflık, çizgi tipi ve yazı özelliklerini değiştirerek özelleştirebilirsiniz. İşaretlerinizi daha da anlaşılır kılmak için Camera aracı veya Medya kütüphanenizden alacağınız resim ve videoları ekleyin. Sahada gezerken ölçüleri girin, ölçüm birimlerini özelleştirin ve Revu’nun Windows versiyonunda oluşturulan formülleri kullanın. Kim ne zaman ne dedi bilmek mi istiyorsunuz? Revu’nün Markups liste teknolojisi her işaretleme ile ilgili yazar, tarih, zaman ve notları takip eder.

Revu for iPad 3

Birlikte Çalışma

Bulebean Studio kullanarak, bulut ortamında herhangi biri ile, herhangi bir komundan, herhangi bir zaman çalışın. Revu’nun Windows versiyonundan yüklenmiş Studio Project PDF’lere erişin. Windows için Bluebeam Revu ile oluşturulan Studio Seanslarına katılın veya siz bir tane başlatın. PDF’leri bir Seansa yükleyin ve ister kendiniz ister eş zamanlı herkesle, aynı PDFler üzerinde eş zamanlı olarak işaretleme yapmak veya yazışmak için tüm dünyadan insanları davet edin. Proje PDFlerinizi de bir Seansa yükleyebilir ve Proje dosyalarına gerçek zamanlı güncellemeler yaparak eş zamanlı çalışabilirsiniz. Önceki Seans aktivitelerini de görebilmeniz için tüm Seans aktiviteleri bir Kayıt altında takip edilir.

Batch Link, Bluebeam, Bluebeam Revu, eXtreme, Revu ve Studio, Bluebeam Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.

STORE