Bluebeam Revu 2016

Bluebeam Revu’nun son versiyonu ile tanışın. Revu 2016, PDF gezinim ve raporlamasının sınırlarını zorlamanız için en yeni komutlar ve geliştirmeleri içermektedir.

Revu 2016’daki Yenilikler

40x40xLegends-1

Lejantlar

Lejantlar, bir PDF üzerindeki işaretlemelerin herhangi bir kişi tarafından görsel olarak hızla algılanabilmesini sağlar. Lejantları basit bir tanımlama ile sembolleri gösterecek veya metraj, işaretleme statüsü veya diğer özellikleri içerecek ek bilgiler barındıracak şekilde ayarlayın. İşaretlemeler eklendiği veya değiştirildiğinde lejantların otomatik olarak güncellendiğini gözlemleyin.

Seyredin: Metraj İçin Lejantlar Seyredin: Hasarlar İçin Lejantlar

40x40xBatchSummary

Batch İşaretleme Özeti

Toplu işleme özellikleri ile İşaretleme listelerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Geniş çaplı işaretleme raporlarını, çoklu dokümanlardan bir PDF, XML veya CSV özetine gönderin. Dahil edilecek bilgiyi etkin sıralama ve filtreleme araçlarını kullanarak belirleyin, kişisel bir Özet Şablonu oluşturun ve ayarlarınızı istediğiniz her zaman size özel işaretleme raporları oluşturmak için kullanın.

Seyredin

40x40xTags

Etiketler

İlk olarak, tek bir dokümanda tek bir sekmede, çok farklı kaynaklardan çok sayıda PDF dosyalarını yönetebilmeniz için Set’leri tasarladık. Şimdi, bir Set içerisindeki dosyaları sayfa numarası, isim, tip ve diğer pek çok özelliğe göre daha kolay organize edebilmeniz için Etiketleri sunuyoruz. Sayfalarınıza eklenen etiketlerle, Setinizden tam bir çizim kütüğü oluşturabilirsiniz.

Seyredin: Etiketler Seyredin: Çizim Kütüğü

40x40xBookmarks
Geliştirilen karakter algılama teknolojisi ile, AutoMark artık dokümanlarınızdaki metinlerden, yönlendirmelerinden bağımsız olarak, daha doğru sayfa etiketlerini otomatik olarak oluşturabilmekte. Sayfa etiketleri ve numaraları gibi çoklu sayfa alanlarını birleştirin ve kolaylıkla ön ve son ekler ekleyin.
40x40xRevit
Daha akıllı PDF dosyalarını doğrudan Revit içerisinden tek tıkla oluşturun. Tüm işaretlemelerinizin konumların takip edecek ve alan ölçümlerini kolaylaştıracak şekilde Revit Odalarını Alanalara otomatik olarak transfer edin. 3D PDF oluşturmadaki geliştirmelerle, Bağlantılı modellerin işlenmesi, renk ve malzeme özelliklerinin transfer edilebilmesinin avantajlarından yararlanın.

Seyredin

80x80xOCR
Daha hızlı işlem yapmak, düşey yazı algılaması, gelişmiş lisan desteği ile, Revu 2016 ileri OCR+ performansı sunmaktadır.
*Sadece Revu eXtreme paketinde bulunmaktadır.

Seyredin

80x80xHyperlinks
Dağınıklıktan uzak durarak dokümanlarınıza Hyperlink ekleyin. Çoklu PDF’ler arasında otomatik olarak hiperlinkler yerleştirin ve İşaretleme listelerinizde görünmeyecek şekilde hiperlinklerinizi görünür yapın veya dosyaya kaynaştırın.

Seyredin

80x80xBookmarks80
Saymak için çok fazla mı yer imi var? Tek bir dosyadan veya birden fazla dosyadan özelleştirilmiş yer imi özetlerini PDF ve CSV özetlerinden oluşturun. Özetleri hiyerarşi veya karşılık gelen sayfa numaralarını da içeren tam listelerde organize edin.

Seyredin

80x80xalign80x80
İşaretlemelerin düzensiz olmasına müsaade etmeyin. İşaretlemelerinizi daha da yüksek hassasiyetle düzenleyin. İşaretlemelerinizi Align Center, Align Middle, ve Center komutları ile doküman içerisinde sağ tıklama ile erişilen içerik menüsünden düzenleyin.

Seyredin

126x80xSideBySide80
Yan Yana Yükleme ile işlemi her koşulda tamamlayın. Eğer organizasyonunuzda bulunan tüm Açık Revu Lisansları kullanımda ise, Revu 2016’nın yanında Vu 2016 kullanabilmenin keyfini sürün.

Ek Geliştirmeler

Batch Slip Sheet ve Karşılaştırma & Sayfa Çakıştırma Geliştirmeleri  
Doküman Sekmesi Önizleme  
Dinamik XFA Kullanımı Geliştirmeleri
UI Geliştirmeleri

Tam Sürüm Notaları Revu 2016 Yardım Tüm Yeni Özellik Videoları

Bize Ulaşın