Bluebeam Revu 2017

Revu 2017 tüm proje yaşam döngüsünü kapsayan ve iş akışı verimliliğini arttıran, gelişmiş PDF-bazlı metraj ve iş akışı otomasyonu araçları sunar.

Yükselt

Daha iyisini birlikte inşa ediyoruz

Özellik tavsiyeleri ve beta test ekibinden, mühendislik ve kalite kontrol ekibine kadar, Revu’nun AEC endüstrisi içerisinde, kullanıcılarının yaptıklarını daha iyi ve hızlı yapmaları için nasıl ilerlediğini görün.

Teklif ve malzeme metrajları için yeni ve geliştirilmiş araçlar

Dinamik Alan Boyama

İşaretlemeleri, ölçüleri ve alanları kolaylıkla oluşturmak için karmaşık çizim alanlarını ayrıştırın ve boyayın.

METRAJ BAĞLANTISI (sadece eXtreme)

Kendi tercihiniz formüller ve formatları kullanarak otomatik teklif hesaplamaları gerçekleştirmek için, birden fazla PDF dosyasından Excel çalışma sayfalarına ölçüm toplamlarınızı bağlayın.

Ölçüm Araçlarındaki Geliştirmeler

Daha kesin ve hızlı hesaplamalar için geliştirilen Slope, Rise/Drop, Width and Height, ve yeni Polylength gibi geniş ölçülendirme aracı yelpazesinden faydalanın.

Sayma Aracı Geliştirmeleri

Sembol özelleştirilmesine olanak tanıyan geliştirmeler, elemanların daha hızlı sayılabilmesini sağlarken, İşaretleme Listesine daha fazla anlamlı veri yüklenmesine olanak tanır.

Projenin herhangi bir safhası için gelişmiş otomasyon ve görselleştirme araçları

OTOMATİK FORM OLUŞTURMA (sadece eXtreme)

Taranmış veya imza, tarih veya onay kutuları gibi alanları otomatik algılayan dijital dokümanlardan PDF form oluşturmayı basitleştirin.

BATCH İMZA & DAMGA (sadece eXtreme)

Her bir sayfayı tek tek açmakla ve imzalamakla uğraşmaksızın bir grup dosyaya hızla ve kolayca dijital imza, profesyonel damga ve tarih uygulayın.

360° Fotoğraflar

İnşa süreçlerini kolayca takip etmek için yakalanmış panorama görüntülerini ekleyin.

3D PDF Geliştirmeleri

Geniş 3D metaverisini arama, filtreleme, renk değişikliği ve veri gönderme olanakları tanıyan sezgisel araçlarla değerlendirin ve yönetin.

Bize Ulaşın