Bluebeam Studio

Çalışmak istediğiniz şekile özel doküman-bazlı işbirliği.
bluebeam-studio-250x250

Bluebeam’in Studio Platformu, ekip ve organizasyonların projelerini herhangi bir zaman, bir masaüstünden, Windows tabletinden veya iPad’den yönetebilmelerine yardımcı olur. Revu’ya dahil olan, Bluebeam Studio sizi, bulut bazlı ortak çalışmanın sınırlarına taşır. Buluta veya kendi sunucunuza, sınırsız sayıda PDF veya başka dosya tiplerinde yükleme yapın ve paylaşın.

Genel Bakış Videosunu Seyredin Basılabilir PDF

Daha fazla kontrol mü arıyorsunuz?

Studio Platformu, ortak çalışma gereksinimleriniz için ölçeklendirilebilen çözümler sunmaktadır. Organizasyonunuzun Studio Session’ları ve Projeleri üzerinde gelişmiş bulut-bazlı ve sunucu-bazlı seçeneklerimizle daha yüksek kontrol sahibi olun:

icon-studio-prime
Bulut-bazlı abonelik işbirliği çözümümüz, Bluebeam Studio’nun tüm özelliklerini ve ek olarak yönetimsel fonksiyonlar içerir. Güvenlik ve erişimi kontrol edin, kullanıcı aktivitelerini izleyin ve kullanıcı ve dosya izinlerini ayarlayın. Prime, Studio API’sine erişim de içermektedir.
icon-studio-enterprise
Bluebeam Studio’ya sunucu-bazlı alternatifimiz organizasyonların Session ve Projelerini kendi yerel sunucularında barındırmalarına olanak tanır. Güvenlik ve erişimi kontrol edin, Studio aktivitelerini izleyin ve kullanıcı ve dosya izinlerini ayarlayın – tümünü kendi güvenlik duvarınızın arkasında gerçekleştirin.

Studio’nun İki Bölümü

Seanslar

Gerçek zamanlı, doküman bazlı çevrim içi iş birliği.

Bluebeam Studio 1

Seanslar Hakkında Daha Fazla Bilgi

Projeler

PDF ve diğer dosyalar için bulut ortamında doküman yönetimi sistemi.

Bluebeam Studio 2

Projeler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Özellikler ve Faydalar

Bluebeam Studio 3

Güvenlik

Seans PDF’leri ve işaretlemelerin yanı sıra tüm proje dosyaları, güvenlikli bir veri tabanında depolanır. Seans ve proje sahipleri blirli bir seans bitiş tarih ve zamanı belirleyebilir, katılımcı erişimini açıp kapatabilir, katılımcıların dosyaları işaretlemeleri, değiştirmeleri veya kaydetmelerini engelleyebilir ve klasör bazlı olarak proje izinlerini ayarlayabilirler.

Bluebeam Studio 4

Bilgilendirme ve Uyarılar

Doküman ve kullanıcı statüsü değişiklikleri gibi istenilen zamanda veya günlük bilgilendirmeler alın, ve belirli sürede odaklanmalarını gerektiren işaretlemeler ile ilgili olarak Seans katılımcılarını uyarın. Uyarı e-postaları işaretlemenin bir ön izlemesini, yorumları ve seans içerisindeki kesin konumuna dair bir linki içerebilir. Projeleri ilerletmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bluebeam Studio 5

Seans ve Projelere Katılın

Bir Proje veya Seans başlatmak için sadece sahibinin bir Revu lisansına sahip olması yeterlidir. Davet edilen katılımcılar Proje ve Seanslara ücretsiz PDF göstericimiz, Bluebeam Vu® Windows ve iPad indirebilirler. Proje dosyalarınızı, iş arkadaşlarınızla, bir Studio hesapları olmasa dahi, şifre-korumalı Studio Linkleri kullanarak paylaşabilirsiniz. Beklemeyin.

Bluebeam Studio 6

Aktivite Yönetin

Tüm Seans aktivitesi otomatik olarak dokümana geri linklenen bir Kayıtta takip edilir ve bir Rapor dosyası olarak arşivlenebilir ve ekip ile paylaşılabilir. Dosya çıkış ve giriş aktiviteleri de bir Proje içerisinde, bir dosyanın geçmişteki haline dönmek istemeniz durumunda size detaylı bir revizyon geçmişi sağlayacak şekilde takip edilir.

Bluebeam Studio 7

Çevrim Dışı Ortak Çalışın

İnternet erişiminden bağımsız olarak Proje dosyaları ile çalışın. Çevrim dışına çıkmadan önce bir Projeden dosyaları senkronize edin ve yeniden bağlandığınızda elinizdeki güncel dosyaları sistemdekilere senkronize edin.

Gerçek zamanlı bir ortak çalışma Seansında çevrim dışı mı kaldınız? Durmanıza gerek yok — işaretlemeleriniz kaydedilecek ve yeniden bağlantı kurduğunuzda Seans dokümanlarına eklenecektir.

Studio Özellikleri

Seanslar Projeler
Kaç katılımcı katılabilir? 500 Sınırsız
Kaç dosya yükleyebilirim? 5000 Sınırsız
Dosya büyüklükleri ne kadar olabilir? 1 GB each Sınırsız
İşaretlemelerim ne büyüklükte olabilir? 10 MB each Sınırsız
Ne kadar alan kullanabilirim? Sınırsız Sınırsız
Hangi dosya formatları desteklenmekte? PDF Herhangi Windows dosyası
Katılımcı erişim haklarını yönetebilir miyim? Evet Evet
Önceki dosya versiyonlarını görebilir ve çağırabilir miyim? Hayır Evet
Dosya ve kullanıcı aktiviteleri için bilgi alabilir miyim? Evet Evet
İşaretleme uyarıları gönderip alabilir miyim? Evet Hayır
Tüm katılımcıların Revu lisansına sahip olmaları gerekir mi? Hayır Hayır
STORE