Bluebeam Vu

Bluebeam Vu PDF okumaktan daha fazlasını yapar.

Doküman yönetim sistemlerine entegrasyonu ve PDF dosyalarını düzenlemek için yenilikçi File Access™ teknolojisi ile Vu, PDF dosyalarına kolaylıkla erişmenizi ve gezinmenizi sağlar. PDF dosalarınızı tam olması gerektiği gibi görün – işaretlemeler, yonumlar, dipnotlar, rahat algılanabilir şekilde ekrana getirilirler ve bu sayede hiçbir şey atlanmaz. Vu size PDF formlarını doldurma ve kaydetme, PDF’lerin dijital ortamda imzalanması ve Revu’nun bulut bazlı çözümü Bluebeam Studio™ bağlantısıyla Stüdyo Projelerinde kaydedilmiş dosyalara erişerek aynı PDF’ler üzerinde eş zamanlı çalışmaya olanak tanır. İyi bir görünüm için bu nasıl?

Eğer bir Revu® kullanıcısı değilseniz ve ücretsiz bir PDF okuyucuya ihtiyacınız varsa, Vu’yu şimdi ücretsiz olarak indirin *.

İNDİR

Tamamen entegre. Daha iyi dosya erişimi.

Dokümanlara erişim daha da kolaylaştı. ProjectWise® ve SharePoint® doküman yönetim sistmleri ile kesintisiz entegrasyon, iş akışınızı, dokümanlarınızı doğrudan Vu arayüzünden almanızı sağlayarak düzenler. Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Bluebeam’in File Access sekmesi önceden açılmış PDF dosyalarına tek tuşla erişim sağlar. Daha sonraki erişimler için dosyaları işaretleyin veya kategorilerde kaydedin.

Tek liste. Çok olanak.

Vu’nun işaretleme listelemesi teknolojisi ile 2B ve 3B PDF dosyalarınıza yapılan notlar ve işaretlemeleri bulun. Kimin ne zaman ne dediğini mi bilmek istiyorsunuz? Markups listesini bir işaretlemenin yazarını, terihini, zamanını ve onunla ilişkili olan diğer notları görmek için kullanın.

İzleme keyfinizi arttırın.

Vu arayüzü gezinimi basit bir arayüzdür. Tab Access, Markups listesinde, Studio ve daha fazlasını görmek için kolaylıkla sekme açmanızı sağlar. Tüm sekmeleri tek halede kapatın ve ekran alanınızı büyütün. Dokümanlar arasında hızlı geçişinizi sağlamak için her PDF kendi sekmesini alır. Ekranınızı 16 defaya kadar bölmek ve eş zamanlı kaydırmalar için senkronize edebilmek için MultiView™ teknolojisini kullanın. Karmaşık 3D modeller içerisinde gezin, render modlarını değiştirin ve görmek istediğiniz detaylara odaklanabilmek için bir modeldeki bölgeleri izole edin.

Bağlan ve eş zamanlı çalış.

Vu’nun entergre işbirliği çözümü Bluebeam Studio ile Bluebeam Revu ile oluşturulmuş Studio Projects ve Studio Sessions’lara bağlanın. Mevcut Studio Projects içerisinde depolanan dosyalara bakmak veya gerçek zamanlı PDF paylaşımı için aktif olan Studio Sessions’a geçiş için tüm ihtiyacınız Project veya Session ID numarasıdır.

Sets hayatınızı geliştirin.

Birden fazla dosyaya tek bir sekmede tek bir dosya gibi erişin. Bir dokümanın en güncel halini görebilmek için sayfa numarası veya dosya ismine göre sıralayın ve revizyonlar için filtreleme seçeneklerini kullanın. Setler kaydedilerek, proje ortakları ile salt okunur modda paylaşılabilirler.

Sadece gözlerinizi kullanma dışında da arama yapın.

Vu’nun etkili arama yetileri PDF içeriklerinizde anahtar kelimeler veya grafikleri aramanızı sağlar. Arama alanına bulmak istediğiniz bir kelime veya dizini yazın ve aramanın gerçekleştirilmesini istediğiniz PDF dosyasını veya klasörü seçin ve Vu sizin için geri kalanını halletsin. Vu’nun ileri VisualSearch™ özelliği, bir PDF dosyasındaki bir sembolü seçmenizi ve eşleşen sembolün benzerlerini açı veya renkleri farklı dahi olsa bulabilmenize olanak tanır.

Herhangi bir yok, biçim veya form.

Bir PDF formu mu doldurmanız gerekiyor? Hiç sorun değil. Vu, çalışmanız sırasında PDF formlarını açabilmenizi, doldurabilmenizi ve kaydedebilmenizi sağlar. Form Vu içerisinde açıldığında, metin yetenekleri aktive olur. Doldurmak istediğiniz sahaları farenizle veya tab tuşu geçişleri ile seçin. Vu tüm metin alanlarını, tuşları, onay ve liste kutularını algılar. Tüm gerekli bilgi girişini tamamladığınızda formu kaydedebilir ve basabilir ve hatta dijital olarak imzalayabilirsiniz. Bu kadar basit.

Bize Ulaşın