BodyPaint 3D

The Beauty is in the Detail

Zengin ve otantik dokular sadece basit bir renkten çok daha ötesidir ve 3D malzemelerin 2D ortamlarda geliştirilmesi zordur. BodyPaint 3D malzemeleri tek bir fırça darbesinde boyayabileceğiniz tam bir 3D boyama iş akışı sunar.

ÜRETİM ONAYLI

Oyundan film endüstrisine, BodyPaint 3D tüm dünyadan doku sanatçılarının öncelikli tercihidir. BodyPaint 3D’nin benzersiz tutarlılığı Hollywood sanatçılarının film sektöründe yüksek detay seviyeli dokular oluştururken, benzersiz iş akışı oyunlar için doku oluşturmada onu ideal seçenek konumuna yerleştirir.

Cinema 4D


Cinema 4D

TÜMÜ TEK ÇÖZÜMDE

BodyPaint 3D araçseti, Cinema 4D’nin tüm paketlerinde bulunur ve C4D’nin temel özellikleri BodyPaint 3D’nin kendi başına çalışan versiyonunda bulunur. Cinema 4D kullanıcılar, modelleme, doku kaplama ve animasyon görevlerine kesintisiz geçiş yapabilirken, BodyPaint 3D sanatçıları, Cinema 4D’nin prosedürel dokulandırma, ışıklandırma ve animasyon sistemlerinden faydalanırlar.


YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Pixel mükemmeliyetindeki boyama, gerekli çözünürlükle çalışamıyorsanız kullanışsızdır. Bodypaint 3D 64k’ya kadar ve 32-bit dokuların oluşturulmasını, çok detaylı dokular oluşturulmasına olanak tanıyacak şekilde sağlar.

Cinema 4D


Cinema 4D

.PSD DESTEĞİ

Katmanlı PDF dosyalarına sağlanan tam destekle dokuların hem BodyPaint 3D hem de Adobe Photoshop içerisinde boyanması son derece kolaydır. Belirli görünümler Photoshop’a gönderilir ve BodyPaint 3D yazılımındaki 3D modele geri projekte edilebilirler ve favori Photoshop fırçalarınızı BodyPaint 3D içerisinde kullanabilirsiniz.


ÜST DÜZEY TABLET DESTEĞİ

BodyPaint 3D temel dijital kalem kontrolünün ötesine, fırça niteliklerindeki basınç, kaydırma, doğrultu, çevirme gibi özellikleri ile benzersiz destekte bulunur.

Cinema 4D

BodyPaint 3D 1

STORE