CINEWARE

Hızlı. Kolay. Entegre.

MAXON’un devrim niteliğindeki Cineware aracı After Effects CC ile beraber gelir ve 2013 yılından beri 3D elemanların After Effects kompozisyonlarına kesintisiz aktarımı için en iyi çözümdür. MAXON CINEWARE ile iş akışınız, yeni bir boyuta taşınacak. CINEMA 4D sahnelerini After Effects CC’nin içerisinde direkt olarak açmanın çok ötesinde, CINEMA 4D’nin kuvvetli multpass iş akışını, katmanlar olarak, vizyonunuzu elde etmek için kullanabileceksiniz. Cinema 4D sahnesinde ayrı katman veya objeleri seçmek ve müdahale etmek mi istiyorsunuz? Çok kolay! Son görsel veya pass’ları doğrudan After Effects CC içerisinde oluşturun? İstediğiniz zaman! After Effects CC içerisindeki 3D iş akışınız hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Teaserı İzle


Cineware Genel Görünüm


Livelink & Timeline işaretleyicileri


Takes & Open GL Rendering

Cinema 4D Dosya Desteği

İş akışınız engelsizce akacak. CINEMA 4D dosyalarını Adobe After Effects CC içerisinde direkt açmak için CINEWARE’i kullanın. Kompozisyonunuza 3D içeriği layer’lar olarak ekleyin ve kameralar, katmanlar, Null objeler ve ışıklar gibi CINEMA 4D sahne elemanlarını direkt After Effects CC içerisinde düzenleyin.

Cineware / Cinema 4D Lite 1

C4D elemanlarını After Effects’e rahatça aktarın

After Effects CC içerisinde yeni Cinema 4D sahneleri oluşturmak için Cineware’i kullanın ve sahnenizde ihtiyaç duyacağınız tüm 3D objeleri kendiniz oluşturun. Eğer henüz komple bir CINEMA 4D lisansınız yoksa: CINEMA 4D Lite, Adobe After Effects CC içerisinde bulunur ve kendi 3D içeriğinizi oluşturabilmeniz için gerekli temel fonksiyonları barındırır!

KESİNTİSİZ İŞBİRLİĞİ

Eş Zamanlı, Anında

İster doku modifikasyonu yaptığınıza, ister objeleri hareket ettirdiğinizde, bir animasyonu değiştirdiğinizde veya ışıklar ve Null objeler eklediğinizde, kaydedildiğinde, bir CINEMA 4D sahnesine yapılan tüm değişiklikler, otomatik olarak After Effects CC içerisinde güncellenirler. Artık, veri gönderme, dönüştürme ve After Effects CC’ye veri alma gibi süreçlere gerek duyulmamaktadır. Yeni CINEWARE eş zamanlı 3D işa akışı, yaratıcılığınız için kullanabileceğiniz zamanı size verir ve çalışma süreçlerini kolaylaştırır!

Videoyu Seyredin

DİREKT AFTER EFFECTS CC İÇERİSİNDE RENDER ALIN

Tamamen gerçek: yansımalar, kırılmalar, global illumination

CINEMA 4D’s standard renderer’ı, CINERENDER, Adobe After Effects CC içerisinde tamamen entegre bulunmaktadır ve bu, fotogerçekçi render’ları direkt After Effects CC ekranında alabileceğiniz anlamına gelir! Render kalitesini kendiniz ayarlayarak resim kalitesi ve performans arasındaki denge üzerinde mutlak kontrol sahibi olursunuz. CINERENDER’ın entegre çalışması, sahnelerinizi After Effects içerisinde gerçek yansımalar, ambient occolusion ve global illumination kullanarak render etmenize olanak tanır. CINEMA 4D’nin render ayarları otomatik olarak uygulanacaktır.

PASS’LAR VE LAYER’LARIN KOMPOZE EDİLMESİ

Neyin ve ne zaman render edileceğini siz belirleyin

CINEWARE içerisinde, After Effects CC içerisinde hangi pass’ların ve layer’ların kompoze edilmek için kullanılacağını belirleyebilirsiniz. Bir kompozisyonda 3D içeriği birden fazla defa kullanın ve farklı ayarları elde etmek için layer’lardan yararlanın. Pass’lar halinde render yapmak isteyip istemediğinizi ve hangi pass’ların direkt After Effects CC içerisinde kullanılmasını istediğinizi belirleyin. Ayrı pass’lar için transfer modunu tanımlayın – aynı Adobe After Effects CC ve Photoshop ile yaptığınız gibi – ve render sonuçlarına tam hakimiyetinizin keyfini sürün. Eğer bir takım olarak çalışıyorsanız ve bir pass’ın CINEMA 4D’de kullanılabilir olarak ayarlanmasını atladıysanız, CINEWARE sayesinde kompoze sanatçısı, bunu bir tek fare tıklaması ile düzeltebilir. Bütün bunlar After Effects CC’den çıkmaksızın yapılabilir.

Videoyu Seyret

3D GEZİNİM

CINEWARE, After Effects CC kameralarınız ile çok daha fazlasını elde etmenizi sağlar

CINEMA 4D sahnenizdeki tüm kameraları After Effects CC içerisine alın. Her kamerayı kompozisyonunuzda kullanın. CINEMA 4D kameralarının parametrelerini kullanın, onları After Effects CC’nin koordinat sistemine uyarlayın ve After Effects CC’de oluşturulmuş gibi kullanmaya devam edin. CINEMA 4D sahnenizle gelen ışıklar da After Effects CC’nin kendi ışık kaynaklarına dönüştürülebilir ve hemen ardından işlenebilir. Işık şiddeti, rengi, etkisi, yarıçapı, gölge atması ve pek çok diğer özelliği, tanıdığınız After Effects CC ayarları kullanarak değiştirin ve/veya anime edin.

Cineware / Cinema 4D Lite 2

YÜKSELTİN VE ÖZGÜRCE ÇALIŞIN

İlerledikçe gelişirsiniz. CINEMA 4D sizinle gelişir.

ICINEWARE’e ek olarak, yeni After Effects CC sürümü, sizin gerçek 3D dünyasına ilk adımlarınızı atmanızı sağlayacak temel CINEMA 4D komut setine sahip CINEMA 4D Lite’ı içermektedir.

Geometrik primitifleri oluşturup onlerı nokta, kenar veya yüzey seviyesinde değiştirebilirsiniz. Spline araçlarını Bezier eğriler oluşturmak ve Text aracını metinler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Modellerinize yüzey özellikleri verip, dokular kaplayıp ışıklar ekleyerek fikirlerinizi anime edebilirsiniz.

Dünya çapında pek çok hareketli grafik sanatçısının 1nci tercihi olan CINEMA 4D Broadcast veya Studio paketlerine yükseltme yaparak CINEMA 4D’nin tüm gücüne erişin ve çalışmanıza daha yüksek esneklik katın. CINEMA 4D’nin tüm özelliklerinin keyfini sürmek için Cinema 4D Studio demo versiyonunu indirin ve Cinema 4D’nin tam gücünün keyfini 42 gün boyunca sürün!

STORE