AFTER EFFECT İÇİN CINEWARE

Hızlı. Kolay. Entegre.

After Effects CC içerisinde bulunan Maxon’un devrimsel Cineware aracı, 2013 yılından beri After Effects kompozisyonlarına 3D unsurların entegre edilmesindeki en iyi çözümdür. Cineware, sadece Cinema 4D dosyalarınızı After Effects içerisine sürükle ve bırakla aktarmanızı sağlamakla kalmaz, size, tüm post prodüksiyon sürecinde tam kontrol sağlar. Cinema 4D sahnesindeki katman veya objeleri mi seçmek istiyorsunuz? Bu çok kolay! Son renderları veya bağımsız pass’ları doğrudan After Effects CC içerisinde mi oluşturmak istiyorsunuz? Ne zaman isterseniz! After Effects CC içerisindeki iş akışınız hiç bu kadar kolay – ve özgürlüğünüz hiç bu kadar çok olmamıştı.

TEASER SEYRET

Cineware Genel Görünüm

Canlı Bağlantı & Timeline işaretçileri

Take’ler & Open GL Render

Doğrudan Cinema 4D dosyası kullanım desteği

İş akışınız engelsizce akacak. CINEMA 4D dosyalarını Adobe After Effects CC içerisinde direkt açmak için CINEWARE’i kullanın. Kompozisyonunuza 3D içeriği layer’lar olarak ekleyin ve kameralar, katmanlar, Null objeler ve ışıklar gibi CINEMA 4D sahne elemanlarını direkt After Effects CC içerisinde düzenleyin.

Cineware for After Effects 1

C4D elemanlarını After Effects içerisine kolayca aktarın

Yeni Cinema 4D sahnelerini After Effects içerisinde oluşturmak için Cineware kullanın ve sahnede ihtiyaç duyacağınız tüm 3D elemanları kendiniz oluşturun. benzersiz bir avantaj: Eğer bir Cinema 4D lisansına henüz sahip değilseniz, After Effects CC içerisinde bulunan ve kendi obje ve sahnelerinizi oluşturmanız için temel fonksiyonları barındıran Cinema 4D Lite programı otomatik olarak açılır!

Kesintisiz İş Birliği

Eş zamanlı. Anında

İster doku modifikasyonu yaptığınıza, ister objeleri hareket ettirdiğinizde, bir animasyonu değiştirdiğinizde veya ışıklar ve Null objeler eklediğinizde, kaydedildiğinde, bir CINEMA 4D sahnesine yapılan tüm değişiklikler, otomatik olarak After Effects CC içerisinde güncellenir. Cinema 4D Take Sisteminin entegrasyonu, After Effects CC’den çıkmanıza gerek kalmaksızın Cinema 4D’nin kuvvetli versiyon ve Take Yönetimi sistemine erişiminizi sağlar!

CINEWARE eş zamanlı 3D işa akışı, yaratıcılığınız için kullanabileceğiniz zamanı size verir ve çalışma süreçlerini kolaylaştırır!

Videoyu Seyret

Doğrudan After Effects CC İçerisinde Render Alın

Tamamen gerçek: yansımalar, kırılmalar, global illumination

CINEMA 4D’s standard renderer’ı, CINERENDER, Adobe After Effects CC içerisinde tamamen entegre bulunmaktadır. Bu sayede gerçekçi, OpenGL-ivmelendirmeli 3D gösterime doğrudan After Effects CC vitrini içinde sahip olursunuz! CINERENDER’ın entegre çalışması, sahnelerinizi After Effects içerisinde gerçek yansımalar, ambient occolusion ve global illumination kullanarak render etmenize olanak tanır. CINEMA 4D’nin render ayarları otomatik olarak uygulanacaktır. Render kalitesini kendiniz ayarlayarak resim kalitesi ve performans arasındaki denge üzerinde mutlak kontrol sahibi olursunuz.

Pass ve Layer’ların Kompoze Edilmesi

Neyin ve ne zaman render edileceğini siz belirleyin

CINEWARE içerisinde, After Effects CC içerisinde hangi pass’ların ve layer’ların kompoze edilmek için kullanılacağını belirleyebilirsiniz. Bir kompozisyonda 3D içeriği birden fazla defa kullanın ve farklı ayarları elde etmek için layer’lardan yararlanın. Pass’lar halinde render yapmak isteyip istemediğinizi ve hangi pass’ların direkt After Effects CC içerisinde kullanılmasını istediğinizi belirleyin. Ayrı pass’lar için transfer modunu tanımlayın – aynı Adobe After Effects CC ve Photoshop ile yaptığınız gibi – ve render sonuçlarına tam hakimiyetinizin keyfini sürün. Eğer bir takım olarak çalışıyorsanız ve bir pass’ın CINEMA 4D’de kullanılabilir olarak ayarlanmasını atladıysanız, CINEWARE sayesinde kompoze sanatçısı, bunu bir tek fare tıklaması ile düzeltebilir. Bütün bunlar After Effects CC’den çıkmaksızın yapılabilir.

Videoyu Seyret

3D Gezinim

CINEWARE, After Effects CC kameralarınız ile çok daha fazlasını elde etmenizi sağlar

CINEMA 4D sahnenizdeki tüm kameraları After Effects CC içerisine alın. Her kamerayı kompozisyonunuzda kullanın. CINEMA 4D kameralarının parametrelerini kullanın, onları After Effects CC’nin koordinat sistemine uyarlayın ve After Effects CC’de oluşturulmuş gibi kullanmaya devam edin. CINEMA 4D sahnenizle gelen ışıklar da After Effects CC’nin kendi ışık kaynaklarına dönüştürülebilir ve hemen ardından işlenebilir. Işık şiddeti, rengi, etkisi, yarıçapı, gölge atması ve pek çok diğer özelliği, tanıdığınız After Effects CC ayarları kullanarak değiştirin ve/veya anime edin.

Yükseltin ve özgürce çalışın

İlerledikçe gelişirsiniz. CINEMA 4D sizinle gelişir.

CINEWARE’e ek olarak, yeni After Effects CC sürümü, sizin gerçek 3D dünyasına ilk adımlarınızı atmanızı sağlayacak temel CINEMA 4D komut setine sahip CINEMA 4D Lite’ı içermektedir. Cinema 4D’nin profesyonel paketine yükseltme yapmanız, tamamen yeni bir 3D tasarım dünyasına kapılar açacaktır. Cinema 4D’nin tüm özelliklerini denemek ister misiniz?  Ücretsiz deneme sürümünü indirin!”

Devrimci. Hızlı. Kolay.

CINEMA 4D sahnelerini Adobe After Effects CC içerisine alın, entegre edin ve render’ını gerçekleştirin.

Yeni After Effects CC içerisinde bulunan MAXON CINEWARE ile iş akışınız, yeni bir boyuta taşınacak. CINEMA 4D sahnelerini After Effects CC’nin içerisinde direkt olarak açmanın çok ötesinde, CINEMA 4D’nin kuvvetli multpass iş akışını, katmanlar olarak, vizyonunuzu elde etmek için kullanabileceksiniz.

After Effects CC içerisinde bulunan MAXON’un yeni, devrimsel aracı CINEWARE, iş akışınızı hızlandırmak ve çok daha bağımsız çalışabilmeniz için geniş bir olanaklar yelpazesi sunmaktadır. Direkt CINEMA 4D sahneniz içerisinden katman ve objeleri seçin ve ayarlamalarını yapın. 3D iş akışınız hiç bu kadar kolay olmamıştı.

CINEMA 4D kullanıcıları için CINEWARE ve CINEMA 4D Lite

CINEMA 4D kullanıcıları için CINEWARE ve CINEMA 4D Lite

After Effects kullanıcıları için CINEWARE ve CINEMA 4D Lite

After Effects kullanıcıları için CINEWARE ve CINEMA 4D Lite

DİREKT CINEMA 4D DOSYASI KULLANIM DESTEĞİ.

Pek çok dosya formatı – pek az stres.

İş akışınız engelsizce akacak. CINEMA 4D dosyalarını Adobe After Effects CC içerisinde direkt açmak için CINEWARE’i kullanın. Kompozisyonunuza 3D içeriği layer’lar olarak ekleyin ve kameralar, katmanlar, Null objeler ve ışıklar gibi CINEMA 4D sahne elemanlarını direkt After Effects CC içerisinde düzenleyin. CINEMA 4D’nin kapsamlı veri alma seçenekleri, 3D objeleri Alembic, COLLADA, OBJ, FBX ve pek çok diğer formatta kullanabilmenize olanak tanır. Yeni CINEMA 4D sahnelerini direkt After Effects içerisinde oluşturmak için CINEWARE’i kullanın ve – biraz pratikle – kendi 3D elemanlarınızı oluşturun!

Eğer henüz komple bir CINEMA 4D lisansınız yoksa: CINEMA 4D Lite, Adobe After Effects CC içerisinde bulunur ve kendi 3D içeriğinizi oluşturabilmeniz için gerekli temel fonksiyonları barındırır.

DİREKT AFTER EFFECTS CC İÇERİSİNDE RENDER ALIN.

Tamamen gerçek: yansımalar, kırılmalar, global illumination

CINEMA 4D’s standard renderer’ı, CINERENDER, Adobe After Effects CC içerisinde tamamen entegre bulunmaktadır ve bu, fotogerçekçi render’ları direkt After Effects CC ekranında alabileceğiniz anlamına gelir! Render kalitesini kendiniz ayarlayarak resim kalitesi ve performans arasındaki denge üzerinde mutlak kontrol sahibi olursunuz. CINERENDER’ın entegre çalışması, sahnelerinizi After Effects içerisinde gerçek yansımalar, ambient occolusion ve global illumination kullanarak render etmenize olanak tanır. CINEMA 4D’nin render ayarları otomatik olarak uygulanacaktır.

KESİNTİSİZ İŞBİRLİĞİ.

Eş zamanlı. Anında.

İster doku modifikasyonu yaptığınıza, ister objeleri hareket ettirdiğinizde, bir animasyonu değiştirdiğinizde veya ışıklar ve Null objeler eklediğinizde, kaydedildiğinde, bir CINEMA 4D sahnesine yapılan tüm değişiklikler, otomatik olarak After Effects CC içerisinde güncellenirler. Artık, veri gönderme, dönüştürme ve After Effects CC’ye veri alma gibi süreçlere gerek duyulmamaktadır. Yeni CINEWARE eş zamanlı 3D işa akışı, yaratıcılığınız için kullanabileceğiniz zamanı size verir ve çalışma süreçlerini kolaylaştırır!

cineware-c4d-after-effects

PASS’LAR VE LAYER’LARIN KOMPOZE EDİLMESİ.

Neyin ve ne zaman render edileceğini siz belirleyin.

CINEWARE içerisinde, After Effects CC içerisinde hangi pass’ların ve layer’ların kompoze edilmek için kullanılacağını belirleyebilirsiniz. Bir kompozisyonda 3D içeriği birden fazla defa kullanın ve farklı ayarları elde etmek için layer’lardan yararlanın. Pass’lar halinde render yapmak isteyip istemediğinizi ve hangi pass’ların direkt After Effects CC içerisinde kullanılmasını istediğinizi belirleyin. Ayrı pass’lar için transfer modunu tanımlayın – aynı Adobe After Effects CC ve Photoshop ile yaptığınız gibi – ve render sonuçlarına tam hakimiyetinizin keyfini sürün. Eğer bir takım olarak çalışıyorsanız ve bir pass’ın CINEMA 4D’de kullanılabilir olarak ayarlanmasını atladıysanız, CINEWARE sayesinde kompoze sanatçısı, bunu bir tek fare tıklaması ile düzeltebilir. Bütün bunlar After Effects CC’den çıkmaksızın yapılabilir!

3D GEZİNİM.

CINEWARE, After Effects CC kameralarınız ile çok daha fazlasını elde etmenizi sağlar.

CINEMA 4D sahnenizdeki tüm kameraları After Effects CC içerisine alın. Her kamerayı kompozisyonunuzda kullanın. CINEMA 4D kameralarının parametrelerini kullanın, onları After Effects CC’nin koordinat sistemine uyarlayın ve After Effects CC’de oluşturulmuş gibi kullanmaya devam edin. CINEMA 4D sahnenizle gelen ışıklar da After Effects CC’nin kendi ışık kaynaklarına dönüştürülebilir ve hemen ardından işlenebilir. Işık şiddeti, rengi, etkisi, yarıçapı, gölge atması ve pek çok diğer özelliği, tanıdığınız After Effects CC ayarları kullanarak değiştirin ve/veya anime edin.

e1e6b98425

YÜKSELTİN VE ÖZGÜRCE ÇALIŞIN

İlerledikçe gelişirsiniz. CINEMA 4D sizinle gelişir.

CINEWARE’e ek olarak, yeni After Effects CC sürümü, sizin gerçek 3D dünyasına ilk adımlarınızı atmanızı sağlayacak temel CINEMA 4D komut setine sahip CINEMA 4D Lite’ı içermektedir.

Geometrik primitifleri oluşturup onlerı nokta, kenar veya yüzey seviyesinde değiştirebilirsiniz. Spline araçlarını Bezier eğriler oluşturmak ve Text aracını metinler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Modellerinize yüzey özellikleri verip, dokular kaplayıp ışıklar ekleyerek fikirlerinizi anime edebilirsiniz.

Dünya çapında pek çok hareketli grafik sanatçısının 1nci tercihi olan CINEMA 4D Broadcast veya Studio paketlerine yükseltme yaparak CINEMA 4D’nin tüm gücüne erişin ve çalışmanıza daha yüksek esneklik katın. CINEMA 4D’nin tüm özelliklerinin keyfini sürmek için, CINEMA 4D Studio’nun ücretsiz olarak 42 gün boyunca kullanabileceğiniz deneme sürümünü indirin ve CINEMA 4D’nin sunduğu nefes kesici olanakları inceleyin.

Cineware for After Effects 2
STORE