Cineware
for Illustrator

Cineware for Illustrator ile
tasarımınıza yeni bir boyut ekleyin

Tasarımınıza yeni bir boyut ekleyin

Cineware for Illustrator ile, ürün görsellerinizi daha önce olmadığı şekilde düzenleyebilirsiniz. 3D objeleri vektörel çizimler için referans olarak kullanın veya inovatif tasarımlar elde etmek için 2D ve 3D çalışmaları bir araya getirin.

Cineware for Illustrator Use Cases 1

Tasarımınıza bir bağlam kazandırın. Illustrator çalışmanızı doğrudan bir 3D obje üzerine sürükleyerek etiket ve paketlemenin basıldığında nasıl görüneceğini gösterin. Tatmin olana kadar revizyonları sonuç üründe görerek yapın ve tasarımdan görselleştirmeye kesintisiz olarak geçin.

Cineware for Illustrator Use Cases 2

.ai dokümanınıza bir .c4d dosyası eklemek için Illustrator’ın File > Place komutunu kullanabilir veya 3D çalışmanızı yeni bir Illustrator dokümanına eklemek için File > Open komutunu kullanabilirsiniz.

Cineware for Illustrator Use Cases 3

Illustrator çalışmanızı bir 3D obje üzerine basitçe sürükleyip bırakın. Çalışmanızı, kamera görünümünü, malzemeleri ve objeleri istediğiniz içeriğe göre düzenleyin.

Cineware for Illustrator Use Cases 7

Sahneye bir 3D obje yükleyin ve onu Illustrator çalışmanız için altlık olarak kullanın. Objeye herhangi bir açı ve mercek derinliği ile bakmak son derece kolaydır. Perspektifli çizim hiç bu kadar kolay olmamıştı!

VİDEOYU SEYRET

Cineware for Illustrator Use Cases 10

Daha önce asla yapamadığınız şekilde vektör ve 3D elemanları, çalışmanızı oluşturmak için birleştirin. Çalışmanızı 3D elemanların arkasında, arasında ve çevresinde sunmak için objeleri maskeleyin. Daha esnek tasarlayabilirsiniz.

Cineware for Illustrator Use Cases 11

Arkaplanları otomatik olarak oluşturulan alfa ile maskeleyerek 3D elemanların mevcut çalışmanızın üzerine yerleştirilmesini sağlayın

Cineware for Illustrator Use Cases 12

3D objeleri ayırmak ve aralarına vektör
elemanlar yerleştirmek için obje maskeleri kullanın.

Cineware for Illustrator Use Cases 13

Şeffaflık maskeleri ile 3D katmanları kesin ve çalışmanızı altındaki elemanlarla kaynaştırın.

STORE