Lisans Yönetimi 1

EKLER

MAXON mükemmel yazılımın ötesini sağlar. Ürünlerimizle çalışmayı daha da keyifli hale getirmek için bir grup ek ürün ve hizmet de sunarız.

MAXON SERVİS ANLAŞMASI

Önümüzdeki yılın masraf planlamasında kötü sürprize yer yok

MAXON Servis Anlaşması (MSA) MAXON kullanıcıları için opsiyonel olarak sunulmaktadır. Katılan kullanıcılar sözleşme süreleri içerisinde daima Cinema 4D ve/veya BodyPaint 3D’nin en güncel versiyonuna sahiptirler. Yeni bir yazılım versiyonu çıktığında, MSA katılımcıları, tüm geliştirmelerden hemen faydalanmalarını sağlayacak şekilde bu sürümü otomatik olarak ücretsiz alırlar.

MAXON Servis Anlaşması, sabit bütçelerle çalışan firmalar için son derece idealdir.

Eğer bir MAXON Servis Anlaşması yapmak istiyorsanız, lütfen FGA Mimarlık ile temasa geçiniz.

Lisans Yönetimi 2

Lisans Yönetimi 3

LİSANS SUNUCUSU

Eğitim kurumları ve Cinema 4D ve BodyPaint 3D çoklu lisanslarını yöneten prodüksiyon firmaları için, MAXON çoklu lisanslarla çalışmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran bir teknoloji sunmaktadır.

Ağ ortamı yöneticileri gruplar tanımlayabilir, tekil lisanslar atayabilir ve her grup için belirli bir ödünç verme süresi tanımlayabilirler. Bu sayede lisasnların ve çalışanların dizüstü kullanımı ile mekan bağımsızolmaları sağlanabilir. Tüm bu hakimiyet, MAXON Yazılımına yaptığınız yatırımı daha verimli değerlendirmenizi sağlar.

PDF’i İndirin

STORE