Maxon Servis Anlaşması 1

MAXON SERVİS ANLAŞMASI

Otomatik olarak daima güncel, belirli bütçe, optimal destek

Mevcut Cinema 4D veya BodyPaint 3D versiyonunuza mükemmel bir ek olarak sizlere MAXON Servis Anlaşmasını (MSA) sunmak istiyoruz. MAXON Servis Anlaşması, bir yıl süreli anlaşma çerçevesinde geniş bir avantaj yelpazesi sunmaktadır:

 • Otomatik olarak güncel

  Bir MSA müşterisi olarak, MSA sözleşmenizin geçerli olduğu süre içerisinde yazılımınızla ilgili yayınlanacak olan tüm ana ve ara versiyonlara ücretsiz sahip olursunuz. Daima en güncel MAXON yazılımını kullanırsınız ve standart yükseltme fiyatından daha uygun olan çekici fiyatlandırmadan yararlanırsınız.

 • Cineversity.com eğitim portalına ücretsiz erişim hakkı

  Bir MSA müşterisi olarak MAXON’un çevrim içi eğitim platformu, Cineversity.com adresine ek bir ücret ödemeden erişebilir ve oradaki binlerce yüksek kaliteli eğitim filminden, eklentilerden ve Cinema 4D kaynaklarından yararlanabilirsiniz.

 • Önceden belirli bütçe planlama

  Sürekli değişen koşullar içerisinde, pazar taleplerine yanıt vermek için son derece esnek davranabiliyor olmanız gerekir. Uygun koşulları ile MSA, yatırımlarınızı önceden ve belirli bütçe çerçevesinde planlamanız için size gerekli alt yapıyı sağlar.

 • Öncelikli teknik destek

  MAXON Servis Anlaşması, ek servis özellikleri sağlar. Öncelikli telefon desteğinden yararlanmanın yanı sıra, MAXON ve iş ortakları tarafından düzenlenen tüm MAXON etkinliklerinde öncelik ve özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

MAXON Servis Anlaşması ile ilgili detaylı bilgi için, bizlerle temasa geçebilirsiniz.

STORE