SAPPHIRE 8
ESSENTIAL
VISUAL
EFFECTS
SUITE

Sapphire Visual Effects

Sapphire, After Effects, Autodesk, Avid, Final Cut, Nuke, ve diğer OFX platformlarında kullanılabilir!

Sapphire iş akışınızı düzenler, ekibinizin üretkenliğini arttırır ve daha inovatif olabilmeniz için size zaman tasarrufu sağlar. Kendi gözlerinizle görmek için, video düzenleme yazılımınız için Ücretsiz Deneme sürümünü indirin ; Adobe After Effects, Avid, Final Cut Pro, Sony Vegas ve diğer platformlarınız için.

• Gelişen iş akışı gereksinimlerini karşılamak için Platform-agnostik
Önde gelen video oluşturucularının en büyük ağı tarafından kullanılmakta
• Daha geniş bir yeti havuzuna erişim
• İşi dışarı verme veya serbest çalışabilmede daha yüksek olasılık
• Çoklu firmalar arasında daha rahat çalışabilme
Önde gelen film okullarında öğretilmekte
• Yüksek kalitesi ve sürekli gelişimi sayesinde video düzenleme ve kompozite uzmanları tarafından 15+ yıldır duyulan güven

Sapphire Dünya’nın en iyi içeri oluşturucuları tarafından, seyredenleri etkilemek, seyirci sayısını arttırmak ve içerinin değerini zenginleştirmek için kullanılmaktadır.

Siz ve müşterileriniz, en yüksek üretim değerlerini en verimli şekilde elde etmek arzusunda olduğunuzda, GenArts Sapphire sahip olunması gereken ve en çok talep edilen görsel efekt yazılımı seçeneğidir.

Detaylar

• Platform-agnostik – pek çok farklı platformda çalışır
• Endüstri standardı olan AVX, AE, ve OFX desteğine sahiptir
• Yüksek seviyede tasarım kontrolü sağlar
• Sınırsız tasarım potansiyeline sahiptir
• Sezgisel ve kolay kullanılır bir arayüzü vardır
• Gerçekçi efektler sunar
• Verimlidir

Adobe After Effect için Sapphire Görsel Efekt Eklentisi

After Effects için Sapphire eklentisinin Jesse Jones’s, istediği görselleri elde etmek için nasıl yardımcı olduğunu gösteren videoyu seyredin.

Sapphire, üretkenliğimizi, ürün kalitemizi ve rekabet yeteneğimizi arttırmakta. Platform-agnostik olduğundan, süreklilik veya görüntü kalitesinden fedakarlıkta bulunmaksızın, farklı video düzenleme veya kompoze etme yazılımı kullanan sanatçıların bir arada çalışabilmelerine olanak tanımakta, Sapphire size değerli zamanınızı ve para kazandırmakta. Diğer eklentiler veya After Effects içerisinde bulunan diğer efektlerle karşılaştırıldığında elde edilen üst resim kalitesi, sürat ve etkiyi keşfedin. Sofistike ve etkileyici, ancak tamamen doğal görseller elde etmek için kullanabileceğiniz Sapphire’in Glow EdgeRays, LensFlare, Lightning, FilmEffect, Warps, ve Dokuları sadece birkaç örnektir. Hız ve kullanım kolaylığı ile desteklenen gelişmiş, 250 üzeri görsel efekt, sadece zaman tasarrufu sağlamaz, yanı sıra istediğiniz etkileri elde etmeniz için arzu ettiğiniz şekilde çalışabilmenize olanak tanır. Kendi gözlerinizle görmeniz için Adobe After Effects eklentimizin bir ücretsiz deneme versiyonunu indirin.

Neler yeni?:

Sapphire 7 içerisindeki yenilikleri deneyimleyin
Beauty – Yeni EdgeAware teknolojisini deri tonlarını yumuşatara ve renk düzeltmelerini yaparak geliştirir.
EdgeAwareBlur – Yeni EdgeAware teknolojimizle desteklenen bu efekt, detayları korurken flulaşma yapabilmenizi sağlar.
Advanced Sharpen – Sharpen komutu, daha fazla esneklik ve kontrol için farklı boyut ve miktarlar kullanımı yetisi ile zenginleştirilmiştir.
LensFlare – Artık, daha hızlı render, animasyon seçenekleri, atmosferik noise ve gerçek hayat lenslerini canlandıran ön hazırlar ile zenginleştirilmiş.
Zap – Alacağı şekilleri kontrol etmenizi sağlayacak şekilde 3D döndürme ve bir yolu takip etme seçenekleri ile güncellenmiş.
MotionBlur – Pek çok efekte, onlara daha gerçekçi bir etki vermek için eklendi.
Yeni Geçiş Efektleri – FilmRoll ve CardFlip, çıkışı çeşitlendirmek için çoklu kontrollere sahip iki yeni dinamik dönüştürme efektidir. FlutterCut, yeni kontroller ve renk seçenekleri de içerecek şekilde geliştirildi.
Daha Hızlı – Daha fazla eklenti için GPU desteği eklemesi yanı sıra, optimize edilen GPU kodlaması, efekt başına %20 daha hızlı işlem yapılabimesini sağladı.
Daha fazla sayıda hazır özellik – 2,500 üzerinde önceden hazırlanmış unsur.
Preset paylaşımı – Artık, ön hazırları, üzerinde çalışılan platformlarla paylaabilirsiniz (Autodesk dönüştürmesi için, lütfen bizimle direkt temasa geçin)

Detaylar:

ÖzelliklerFaydalar
250 üzeri görsel efektSınırsız olasılıklar
Çözüm-bağımsızGörsel efekt sayısı, çok fazla sayıda efekt karıştırma seçeneğine olanak tanır
Nvidia CUDA kartlarında GPU-ivmelendirmeKullanım kolaylık ve sürati, maliyet-etkin bir zaman tasarrufu sağlar
Multiprocessor desteğiYaratıcılık ve yüksek kaliteli sonuçlar için daha fazla zaman
32-bit float desteğiGöz alıcı performansı ile üretkenliğin artması
Sezgisel kullanıcı arayüzüKayda değer şekilde organik ve foto gerçekçi sonuçlar
Pek çok video efekti için ekran UI görsel yardımcılarıEfektlerin görünümlerine hızlı ve kolay müdahale
Offline HTML ve PDF dokümantasyon içerisindedirGörünümün oluşturulmasında görsel kontrol
Işıklar, lens parlamaları, hare gibi efektler kullanarak benzersiz, doğal ve organik aydınlatma oluşturunTüm efekt parametreleri için hızlı referans
Geniş bir doku oluşturucu kütüphanesi kullanarak arkaplanlar ve organik displacement mapleri oluşturunÇoklu platform seçeneği rahatlığı
Geniş yelpazede sunulan hızlı işlem gören renk kanalı, doğrultusal ve defokus flulaşmalar arasından seçim yapınÜst seviyede güvenilir motor
Çekiminizi, FilmEffect, HalfTone, Vignette, BleachBypass, ve Cartoon Stylize gibi efektlerle stilize edin ve renk düzeltmelerini yapın
Ücretsiz, sınırsız render lisansları
Aynı lisans Adobe Premiere Pro, ve Apple Final Cut Pro il birlikte çalışır (aynı bilgisayarda kullanılmak koşulu ile)

Teknik Özellikler

• GPU İvmelendirmesi – Performans geliştirmesinin sağlanabilmesi için pek çok efekt Nvidia CUDA GPU-ivmelendirmesi kullanır. Maksimum performans için Nvidia GeForce GTX 400 veya 500 serisi veya QuadroFX Fermi (4000, 5000, 6000) ekran kartlarına gerek uyulmaktadır.
• 64-Bit Desteği – Hafıza yetilerinin arttırılması
• Yüzer Nokta İşleme – Geliştirilmiş resim kalitesi ve tam 32 bit HDR desteği için tüm efektler tam yüzer nokta işleme kullanmaktadırlar
• Çoklu işlemci desteği
• Çözünürlük bağımsız

Uyumluluk matrisi

Platformlarİşletim Sistemi
Adobe After Effects CS4 veya sonrasıMac OS 10.6 “Snow Leopard” veya sonrası
Adobe Premiere Pro CS4 veya sonrasıWindows XP veya sonrası (32/64-bit)
Bize Ulaşın