Ücretsiz Lumion Lisansları

HERKES İÇİN LUMION

img-donwload-1
Lumion ücretsiz demo sürümünü indirin. Ücretsiz İndirin

ÖĞRENCİLER İÇİN LUMION

img-donwload-2
Öğrenciler için ücretsiz Lumion sürümünü indirin. Ücretsiz İndirin

Lumion 8 Pro – 7 Günlük Full Ücretsiz Sürüm

Bu sürüm, hiçbir çıkışta herhangi bir damga içermez. Lumion ürünlerini satın almadan önce tüm içeriği görerek karar verebileceğiniz 7 günlük sınırsız bir Lumion versiyonudur. Bu sürüm için sadece kurumsal başvurular kabul edilir, öğrenci başvurularına açık değildir.

Lumion 7.5 Pro - 7 Günlük Sınırlı İçerikli Ücretsiz Deneme Sürümü

Ücretsiz versiyon, tüm çıkışlarda bir damga içerir ve ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Herkesin programı tanımak için kullanabileceği sınırlı içerikli bir Lumion versiyonudur. Öğrencilerin Lumion’u projelerinde kullanabilmeleri için 1 yıllık ücretsiz öğrenci lisansına başvurmaları tavsiye edilir.

İçeriğinde bulunmayanlar

Lumion 8 Pro - Öğrenci Lisansı

""
1
Adınız Soyadınız
Cep Telefon Numaranız
Okulunuz
Bölümünüz
CAD Öğretmeniniz
En Son Staj Yaptığınız Ofis ve İli
Lütfen Öğrenci Belgenizi Yükleyin
Lütfen Öğrenci Belgenizi Yükleyin
Previous
Next

Formu eksiksiz doldurup, gönderdiğinizde 1 yıl kullanabileceğiniz ücretsiz Lumion öğrenci lisansınız e-posta adresinize gönderilecektir. Öğrenciliğiniz devam ettiği sürece her yıl bu başvuruyu yaparak ücretsiz Lumion lisansı talep edebilirsiniz. Bu form içinde doldurduğunuz bilgiler 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Bilgi ve evrak kontrolü sonrasında lisansı onaylanan öğrencilerin lisansları, başvuru tarihinden itibaren 3 hafta içerisinde e-posta adreslerine gönderilecektir.

Bize Ulaşın