Bu arşiv, tüm CINEMA 4D versiyonlarının(Prime, Broadcast, Visualize ve Studio), demosunu içermektedir. Bu versiyonlar arasında, CINEMA 4D içerisinden, satın almayı düşündüğünüz paketi kontrol etmek için geçiş yapabilirsiniz. CINEMA 4D demo versiyonunun proje dosyaları, dosyaları takas edebilmenize müsade edecek şekilde ticari CINEMA 4D versiyonu ile aynıdır.

Demo versiyonunun sınırlamaları:

Render edilebilecek görüntü çözünürlükleri (maks 640 x 480 piksel) ve CINEMA 4D Broadcast, CINEMA 4D Visualize ve CINEMA 4D Studio ile gelen kütüphaneler açısından sınırlama bulunmaktadır. Kütüphaneler, ticari versiyonda yüzlerce obje içerirken, bu demoda, sadece bir çak örnek içermektedir. Ek olarak, network rendering özelliği demo versiyonunun bir parçası değildir. Tüm kaydetme özellikleri, 42 günlük bir periyod için aktive edilebilecek şekilde, standart olarak kapatılmıştır. Demo versiyonu aktive edildikten sonra aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Projelerinizi kaydedebilir ve export edebilirsiniz.
  • 3B boyama modunda dokular oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.
  • Resim ve animasyonları kaydedebilirsiniz.
  • Kompoze etme dosyaları (Multi-Pass renderlar da dahil) kaydedebilirsiniz.

Bu fonksiyonellik, aktivasyonu takiben 42 gün için geçerlidir. Bu periyodun sonunda, demo versiyonu hala kullanılabilir ancak yukarıdaki özellikler artık çalışmazlar.

Demo versiyonu sadece değerlendirmeler içindir. Demo versiyonunun, örneğin eğitim gibi amaçlarla kullanımına müsade edilmemektedir.

Önemli Not: Demo versiyonunu CINEMA 4D demo versiyonunu deneme periyodunda kullanmak istediğiniz bilgisayarda aktive edin. Aktivasyon kodu, sadece demo versiyonunun aktive edildiği bilgisayarda çalışacaktır. Bir aktivasyon, transfer edilebilir değildir.

 

>>> İndir <<< (Win XP/Vista/Win 7, MAC OS X – yak. 2 GB)

Bize Ulaşın