Neden Cinema 4D?

Kolay öğrenilir ve son derece kuvvetlidir: Cinema 4D nefes kesen sonuçları hızla ve kolayca elde etmek isteyen 3D sanatçıları için mükemmel çözümdür. Yeni başlayanlar ve uzmanlıklarının bir bölümü olarak kullanacaklar da Cinema 4D’nin geniş araç ve özellik yelpazesiyle hızla etkileyici sonuçlar elde edeceklerdir. Cinema 4D’nin efsanevi güvenilirliği, talepkar ve zamana karşı yarışan 3D prodüksiyon için onu en uygun yazılım yaparken, her sanatçının gereksinimlerini karşılayacak içeriklerde, çekici fiyatlara sahip paketler halinde sunulması erişimi kolaylaştırmaktadır.

KULLANIM KOLAYLIĞI

3D dünyasında başlangıç, dikkat çekici sonuçları kolayca oluşturabildiğinizde oldukça hızlı olabilir! Cinema 4D’nin sezgisel, kolayca anlaşılan işleyişi ve mantıksal düzenlenmiş arayüzü, yeni başlayanların hızla adapte olmalarına ve kontrolü ele almalarına yardımcı olur. Ve Cinema 4D’nin kullanım kolaylığının profesyonelleri etkilemesi asla durmuyor. Sınırsız sayıda eğitim filmi ve dünya çapında, yüksek yetenekli kullanıcı topluluğu, yeni başlayanların kolayca profesyonel seviyeye ilerlemelerine yardım ediyor.

Cinema 4D


Cinema 4D

SEZGİSEL ARAYÜZ

Cinema 4D kullanıcılarımızın gündelik çalışmalarının temelidir. Bu nedenle yeni özelliklerin sezgisel kullanımı ve kullanıcılarımızın onları nerede bulabileceklerini biliyor olmaları en başından emin olmaya çalıştığımız bir husustur. Cinema 4D arayüzü de, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kolaylıkla kişiselleştirilebilir.


TUTARLILIK

Cinema 4D’nin tutarlılığı 3D caimasında iyi bilinmektedir. Tüm yeni özellik ve fonksiyonlar, ana sürümden önce kalite güvenliği ekibimiz ve beta test ekibi tarafından ciddi denemelere tabi tutulmaktadır. Düzenli olarak yayınlanan servis paketleri ile, Cinema 4D güncellenir ve işletim sistemleri ve sürücülerdeki gelişmelere hızlıca yanıt verilir!

Cinema 4D


Cinema 4D

KUVVETLİ YARDIM SİSTEMİ

Öğrenmek istediğiniz herhangi bir fonksiyon ile ilgili yardıma, onu farenin sağ tuşuyla tıklayıp doğrudan o konu ile ilgili yardım dosyasına erişerek ulaşabilirsiniz.


PROSEDÜREL İŞ AKIŞLARI

En başından en sonuna esnek olun! Hangi projede çalışıyor olursanız olun, son dakika değişikliklerine karşı daima esnek kalmak önemlidir. Cinema 4D çalışmayı kolay müdahale edilebilir şekilde tutmak için çeşitli seçenekler sunar: parametrik modelleme, prosedürel shader’lar, dokular ve çok daha fazlası. Ve Cinema 4D Take Sistemi, bir sahnenin farklı varyantlarını tek bir dosyada yönetmeniz ve kaydedebilmenizi sağlar!

Cinema 4D


Cinema 4D her damak tadı için dört farklı lezzetle gelir:

STUDIO

Everything you need
for high-end 3d

Cinema 4D Studio, MAXON’un profesyonel 3D sanatçılarını sunduğu en üst pakettir. Eğer ileri 3D grafikler oluşturmak ve etkileyici grafikleri hızla ve kolayca elde etmek istiyorsanız, bu, sizin için doğru tercih olacaktır.

BROADCAST

3D hareketli grafiklerin
enerji merkezi

CINEMA 4D Broadcast dinamik yayıncılık grafiklerini hızla ve kolaylıkla oluşturmanız için her şeye sahiptir. Eğer kullandığınız araçlara 3B eklemek isteyen bir hareketli grafik tasarımcısı iseniz, o zaman bu, sizin için ideal çözümdür.

VISUALIZE

Mimarlar, Tasarımcılar ve Fotoğrafçılar İçin Profesyonel Çözüm

Bir cep telefonu, bir bina, bir araba veya başka herhangi bir şey görselleştirmeye ihtiyaç duyduğunuzda, CINEMA 4D sizlere harika resimler ve animasyonları hızla, kolaylıkla ve herhangi bir gerçekçilik seviyesinde oluşturabilmeniz için gerek duyacağınız herşeyi sağlar.

PRIME

Profesyonel 3D
burada başlıyor

Kullanım kolaylığı ve profesyonel sonuçlarıyla ünlü CINEMA 4D Prime, kendi araç setlerine 3 boyutu eklemek isteyen tüm grafik tasarımcıları için ideal seçimdir.

Bize Ulaşın