GRAFİKLER

Hareketli!

CINEMA 4D MoGraph araç seti ile, hareketli grafik tasarımcıları uçan logolardan abstrakt efektlere kadar her şeyi oluşturmayı son derece kolaylaştıracak bir araç paketine sahip olurlar. Sadece birkaç basit tıklama ile pek çok objeyi çoğaltın ve yükseltilmiş yazılar oluşturun. Genellikle tek bir anahtar kare dahi oluşturmadan, her şeyi hareketlendirmek ve karıştırmak için efektörler ekleyin! Bütün bunlar CINEMA 4D içerisine entegredir ve çok süratli ve kolay bir iş akışı sağlar. Tüm fonksiyonlar tamamen entegredirler.

Videoyu Seyredin

Cloner

MoGraph’ın kalbinde kuvvetli ancak bir o kadar da kolay kullanımlı Cloner aracı yatar. Herhangi bir objenin, bir çizgi, çember, ızgara veya bir eğri çizgi üzerinde çoğaltılan canlı kopyalarını oluşturabilirsiniz.

Obje klonları bir objenin noktaları, kenarları, yüzeyler veya çokgen merkezleri gibi alanlarında istenilen parametrik özelliklerle yerleştirilebilirler. Klonların sayısı ve aralıkları gibi özellikleri modifike etmek için basit anahtar kareler kullanabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak displaced objeleri göstermek, yükseltilmiş yazılar oluşturmak ve çok daha fazlası için MoGraph’daki diğer objelerden faydalanabilirsiniz. Hareketli grafik sanatçısı için her obje, kendi benzersiz fonksiyonlarını yürütürler ve her biri MoGraph Effector’leri tarafından kontrol edilebilirler. Objelerin canlandırılmasında neredeyse tüm MoGraph Generator’larına Effectorlar uygulanabilir. Klonları matematiksel olarak Formula Effector’ü ile düzenleyin veya herhangi bir ses dosyasının frekansını Sound Effector ile uygulayın.

Shader Effector

Shader Effector temel olarak klonları dönüştürmek için bir dokunun gri tonlamasını kullanır. Bunun gerçekleşmesi için dokunun klonlara yansıtılması gerekir.

Step Effector

Her tanımlı dönüşüm, son klona uygulanır ve aradaki kolonların (örn klon 0 son klondur) dönüşümü enterpole edilir.

Spline Effector

Spline Effector klonları alır ve bir eğri çizgide düzenler. İlk kolon eğrinin başlangıcında, son klon eğrinin sonundadır.

Delay Effector

Delay Effector diğer efektörlerin, konum, ölçek ve açı söz konusu olduğunda, diğer efektörlerle aynı anda değil ancak bir gecikmeyle istenilenlerin uygulanmasını garanti altına alır.

Dinamikler

Animasyonlarınız İçin Dinamikler

MoDynamics, Bullet fizik kütüphanesi üzerinde oluşturulmuştur ve artık MoGraph’ın kuvvetli Effector’larını gerçekçilik için dinamikler eklenmesinde kullanabilirsiniz. Kütle, Yerçekimi, Sürtünme ve diğer pek çok dinamiği alın ve MoDynamics’in işin geri kalanını halletmesini sağlayın. Her defasında nefes kesen, gerçekçi hareketler elde edin.

Bize Ulaşın