3B BOYAMA

Sanatçı Dokunuşu

Prosedürel malzemeler hızlı sonuçlar sunar, ancak mükemmellik detayda gizlidir – ve yüksek detaylı, piksel derecesinde mükemmelliyette dokuları elde etmenin, onları doğrudan 3D modelin üzerinde boyuyor olmanızdan daha etkin bir yol bulunmamaktadır. BodyPaint 3D ve Projection Man ile, yüksek kalitede, kullanıcı tanımlı dokular sadece bir fırça darbesi kadar uzağınızda.

BodyPaint 3D

Cinema 4D size, tamamı 3D ortamında çalışmak üzere optimize edilen tabaka, filtre ve tablet destekli olacak şekilde, dokularınız üzerinde tam hakimiyet sunmaktadır. Bir fırça, tek bir renk değil, tüm malzemeyi, on kanala kadar aynı anda tek bir fırça darbesinde boyayabileceğiniz şekilde uygulayabilir. Projection Painting komutu UV bileşimleri ve hatta sahnede birden fazla obje boyunca boyama olanakları sağlar.

Projection Man

Projection Man, bir başlangıç boyamasını ve hatta matte’yi uygulamayı gerek olduğunda kolaylaştıran, dijital matte’lar oluşturup çok sayıda objenin dokulandırılmasını sağlayan iş akışını düzenler. Projection Man, 3D sahnenizdeki geometri ve kamera konumlarından matte boyamanız için bir baz hesaplar. Ardından Cinema 4D’nin dahili boyama araçları veya Adobe Photoshop kullanarak dokuları oluşturabilir ve Cinema 4D’de karşılık gelen mazleme kanalına yerleştirebilirsiniz. Projection Man görüntüyü geometri üzerine gerçek zamanlı olarak aktarır.

Bize Ulaşın