CONTENT BROWSER

Harika 3D Burada Başlıyor

Cinema 4D 3D projelerinizi hızlandırmak için, geniş bir önhazır obje, malzeme ve sahne kütüphanesi içerir. Bu kaynağı, modelleme için zaman harcamadan (veya model satın almadan) konseptleri hızla geliştirmek veya üst düzey C4D sanatçılarının hazırladığı örnek sahnelerle kendinizi geliştirmek için kullanın.

Malzemeler

Basit sürükle ve bırak işlemleri ile 3D tasarımlarınıza yüzeyler ekleyin. Cinema 4D pek çok cam, metal, ahşap, taş, prosedürel, eskiz ve farklı malzemeler içermektedir.

Objeler

Bir iç mekanı hızla ve kolaylıkla mimari elemanlar ve mobilyalar ile dekore edin veya hareketli grafikler sahnelerinize spor ekipmanları ekleyin.

TEMİZ GEOMETRİ

C4D’nin önhazır objeleri temiz topolojili geometrilerle, yakın plan sahneler, animasyon ve deformasyonlar uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

MODÜLER KURGULAR

Modüler kurgulama, pek çok objenin görünüş ve biçimini değiştirmek için kaydırma çubukları ve basit nitelikler kullanmanızı sağlar. Kutular, şişeler, dergiler, merdivenler ve pek çok diğer obje için esnek kontroller bulunmaktadır.

DETAYA ÖZEN

Modeller yakın plan çalışmaları için uygun ve yüksek detaylı olarak hazırlanmıştır.

KALİTELİ DOKULAR

Modellere ek olarak, Cinema 4D önhazırları herhangi bir sahneye eklenebilecek, yüksek kalitede dokular da içerir.

Sahneler

Cinema 4D’nin özellikleri bir içerikte görün ve bazı en iyi Cinema 4D sanatçılarının çalışmalarından öğrenin. Content Browser içerisinde bulunan sahneler, Cinema 4D ile yapabileceklerinize, ve nasıl yapılacağının öğrenilmesine yardımcı olmak için koyulmuştur.

Önhazırlar

Cinema 4D’nin içerik kütüphanesinde bulunan parametrik önhazırlarla en karmaşık efektleri kolayılıkla oluşturun. Işık ve Kamera yolları, ifadeler ve animasyon önhazırları harekete geçmenizi kolaylaştıracaktır.

YAZI ÖNHAZIRLARI

MoText ve MoGraph efektörleri ile geliştirilen önhazır hareketlerle metinleri sahnenizde canlandırın. Basit düzenlemeleri efektörleri kendinize özel hale getirmek için nasıl kullanabilceğinizi gözlemleyin.

KİTAP OLUŞTURUCU

Rafları ebatları farklılık gösteren kitap ve dergilerle hızla doldurmak için Book Generator kullanın. Mevcut kitap ve dergi kapaklarını kullanın veya kendinize ait olanları ekleyin.

FOLD MY DESIGN

Cinema 4D pek çok paket önhazırı sunmaktadır, ancak Fold My Design komutu ile size özel paketleri de kolaylıkla oluşturup anime edebilirsiniz. Basitçe kesme ve katlama yerlerini C4D’nin çizgi ve kenar komutları ile tanımlayın ve Fold My Design kutuyu derleyecektir.

HOUSE BUILDER

Bir kat planını sadece birkaç adımda tam bir 3D modele dönüştürün. C4D’nin çizgi komutlarını kapı ve pencereleri oluşturmak için kullanın ve yapıyı oluşturmak için önhazır kapı ve pencereleri kullanın.

Cinema 4D caimasını en iyi içerikle bir araya getirmek

& en iyi Cinema 4D sanatçılarıyla

Marijn Raeven, EJ Hassenfratz, Kingcoma, Yan Ge, Pavel Zoch, Tony Zagoraios, Christoph Schindelar, Beeple, Derya Ozturk, Eric Smit, Freddy Voss, Nitro Man, Raphael Rau, Augenpulver

Ve daha da fazlası…

Bize Ulaşın