TAKE SYSTEM

Kolay ve Esnek Sahne Yönetimi

Film sektöründe, montaj odasında daha fazla seçenek için aynı sahnenin farklı çekimlerini yaparsınız. Cinema 4D’nin Take System’i bir sahnenin farklı varyasyonlarını tek bir dosyada barındırarak size aynı esnekliği sunar. Elbette kompoze etmek için özel render pass’ları oluşturabilirsiniz ancak Take System basit render katmanlarının çok daha ötesine sizi taşıyacaktır. Neredeyse tüm Cinema 4D ayarlarını değiştirebilir ve Take olarak kaydedebilirsiniz – obje nitelikleri, animasyonlar, ışıklar, kameralar, malzemeler, dokular, renk varyasyonları ve daha pek çoğu. Olasılıkları keşfedin:

1

Render Katmanları

Kolaylaşan Karmaşık Kompoze İşlemleri

Karmaşık kompoze işlemleri Cinema 4D’nin multipass render sisteminin bile ötesinde özel render geçişlerine gerek duyabilir. Özel matlar ve pass’ları tek bir Take içerisinde obje görünürlüğü ve malzemelerini ayarlayarak elde edin.

Take 1

Beauty Pass

Take 2

RGB Mask

2

Malzeme Değiştirme

Seçebilmenin Gücü

Yeni fikirler ve tasarım alternatiflerini hızla test etmek için malzemeleri ayrı Take’ler içerisinde değiştirin. Farklı varyasyonların görsellerini tek bir tıklama ile elde edin.

Take 1

Take 2

Take 3

3

Kamera Açısı Değiştir

Çoklu Perspektifleri Yönetin

Her Cinema 4D Take için ayrı bir kamera tanımlayarak farklı perspektiflerden en uygun olanları seçebilirsiniz.

Take 1

Camera 1

Take 2

Camera 2

Take 3

Camera 3

4

Animasyon Varyasyonları

Hareket Denemeleri

Her Take içerisinde herhangi bir nitelik için özel animasyonlar oluşturun ve alternatifleri müşterilerinize tek dosyada sunun.

Take 1

Take 2

Bize Ulaşın