Grafik Tasarımcılar İçin Sezgisel 3D

Yeni Cineware for Illustrator eklentisi ile 3D objeleri doğrudan Adobe Illustrator CC 2017 içerisine ekleyin ve orada düzenleyin. Grafik tasarımlarınızı 3D paketlere uygulayın veya 3D elemanlarınızı 2D görsellerinize ekleyin.

VİDEO SEYRET ÜCRETSİZ EKLENTİ İNDİR

Cineware for Illustrator
ile ne yapabilirsiniz

OBJELER

Herhangi bir Cinema 4D sahnesindeki elemanları doğrudan Adobe Illustrator içerisinde ayrı ayrı çevirin, konumlandırın ve gösterip gizleyin.

MALZEMELER

Renk, yansıma, ışıma, şeffaflık ve kabartma özelliklerini Adobe Illustrator içerisinde ayarlayın. 3D modellerin yüzeylerine vektörel çalışmaları da kaplayabilirsiniz.

KAMERALAR

Önceden tanımlı kamera açıları arasında geçiş yapın veya istediğiniz açıyı ayarlamak için basit gezinim araçlarından yararlanın.

IŞIKLAR

Bir atmosfer oluşturmak ve şekilleri vurgulamak için ışıkları açıp kapatın veya renklerini değiştirin.

Cineware for Illustrator

Başlamanız için
düzinelerce obje

3D model kaynaklarının en iyi çevrim içi sağlayıcısı Turbosquid ile işbirliğine giderek,  3ncü boyuta geçiş maceranıza hemen başlamanız için, Paketleme ve diğer 3D obje koleksiyonlarını sunuyoruz.

VIDEO SEYRET    TURBOSQUID’İ ZİYARET ET

Cineware for Illustrator

Cinema 4D ile
sınırsız olasılıklar

Cineware for Illustrator, en rahat kullanılan profesyonel 3D uygulaması Cinema 4D ile aynı kuvvetli 3D motoru kullanır. Herhangi bir .c4d dosyasını alın veya Cinema 4D içerisindeki gelişmiş modelleme, malzeme ve animasyon yeteneklerini kendiniz keşfedin.

AI Kullanıcılarına Özel Teklifle
Kendi 3D Elemanlarınızı Oluşturun

Cinema 4D Prime araç setlerine 3D eklemek isteyenler için uygun çözümdür. Kısa dönemli lisansı şimdi satın alabilirsiniz (3- ve 6-ay)!

 

Görüşlerinizi Dinliyoruz

Cineware for Illustrator günlük iş akışınızın bir parçası haline gelecektir. Bunu, sizlerden geri bildirim almadan başaramayız. Lütfen bizlere, bu eklentinin, günlük iş akışında daha verimli olması için ne yapmamızı istediğinizi bildirin.

Mac OS & Windows 10 ile kullanılabilir

Bize Ulaşın