SCIA Engineer 1

SCIA ENGINEER İLE YAPISAL ANALİZ & TASARIM

SCIA Engineer 2

TEK BİR ESNEK YAZILIMDA GELİŞMİŞ MODELLEME, ANALİZ, TASARIM VE RAPORLAMA

SCIA Engineer, tüm yapı tipleri için entegre, çok malzemeli yapısal analiz ve tasarım yazılımıdır. Geniş fonksiyon yelpazesi onu cofis yapıları, endüstriyel fabrikalar, köprüler veya herhangi bir tipteki proje için, aynı kolay kullanımlı ortamda ideal yazılım çözümü olarak önümüze getirir.

SCIA Engineer 3

Tüm tasarım süreci tek modelde

Gelişmiş CAD-benzeri modelleme, ileri hesaplama tipleri, kod-uyumlu çok malzemeli tasarım ve ihtiyaca göre şekillendirilebilen raporlar.

SCIA Engineer 4

Gelişmiş oluşturucular

Çeşitli geometriler için hazır veya kullanıcı tanımlı parametrik şablonlar ve kuvvetli yük oluşturma araçları ile, sıklıkla karşılaşılan koşullar otomatize edilebilir.

SCIA Engineer 5

Geniş kod kapsamı

SCIA Engineer, Ulusal Ekler de dahil olacak şekilde Euro kodlar, U.S kodlar ve diğer uluslararası standartlar için geniş bir yelpaze sunar.

SCIA Engineer 6

Herhangi bir BIM iş akışına adapte edin

Diğer proje paydaşları ile, Revit ve Tekla Structures ile çift-yönlü bağlantılar, Open BIM’deki açık dosya formatları ve üçüncü parti eklentileri ile, kesintisiz model bilgisi alışverişinde bulunun.

ÖNE ÇIKAN FİLMLER

Bu filmde 10ncu, 2017 SCIA Kullanıcı Yarışmasının kazananlarını bulabilirsiniz.
SCIA Engineer 17 çeşitli Avrupa ülkelerinde konferanslarda sunuldu. İlk izlenimler…
SCIA Engineer 17 üretkenliğinizi arttırmak için çok sayıda geliştirme ve yeni özellik içermektedir.
Bir dakikadan az bir sürede SCIA Engineer ile tanışın.

SCIA ENGINEER 18: DAHA DA GELİŞMİŞ, DAHA DA KOLAY KULLANIMLI

SCIA Engineer 18 yazılımı kullanışlılık, malzeme tasarımı ve birlikte çalışma alanlarında bir üst seviyeye taşımakta. Temel düzenli işlemler ve daha otomatize iş akışları, BIM iş akışlarına güncellenen Revit ve Tekla bağlantıları ile entegre olarak ve gelişmiş malzeme ve inşa sistemleri ile yeni tasarım yetileri ekleyerek, kullanımı daha da geliştirdik.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

SCIA Engineer 7
SCIA Engineer 8

GEREKSİNİMLERİNİZLE EŞLEŞEN PAKETLER

SCIA Engineer, çok yönlü, modüler yapı mühendisliği sistemi olarak, sizlere kayda değer fonksiyonlar sunmaktadır. Yapmakta olduğunuz iş için en uygun konfigüsaysona erişebilmeniz için, Concept, Professional, Expert ve Ultimate paketleri arasından seçim yapabilirsiniz. Lisansınızı ek modüller ile genişletebileceğiniz, size özel çözümler de sağlıyoruz. Sahip olduğunuz paketi, üst paketlere istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

SCIA ENGINEER İLE İLK DEFA MI TANIŞIYORSUNUZ?

SCIA Engineer, çallışmanızı bir üst seviyeye taşıyacak, profesyonel bir yazılımdır. Bu yazılıma hakim olma seyahatiniza başlamak için, aşağıdaki kaynakları takip edin. İlk adımlarınız ve yazılımı profesyonelce kullanmanız için size rehberlik edeceklerdir.

SCIA Engineer 9
1

YAZILIMI İNDİRİN VE KURUN

Ücretsiz deneme sürümü talebinde bulunun ve yazılımı indirip bilgisayarınıza kurun.
SCIA Engineer 10
2

TEMELLERİ ÖĞRENİN

Başlamanıza yardımcı olması için, yazılımla ilk adımlarınızda size rehberlik edecek, kısa, “temelleri öğrenin” eğitim videolarını seyredin.
SCIA Engineer 11
3

PRATİK YAPMAYA BAŞLAYIN

Temellerin bir kısmına hakim olduğunuzda, adım adım eğitimlerimizle pratik yaparak öğrenmekten daha iyi bir yöntem yoktur.

DESTEK – YARDIMCI BİL EL

Yazılımın tüm özelliklerini kullanmanız için, yerel destek takımları bulunmaktadır. Ofislerinizde özel eğitim desteği de sağlamaktayız. Ek olarak, her geçen gün genişleyen, çevrim için öğrenme alanımızdan da faydalanabilirsiniz.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

SCIA Engineer 12
STORE