GS Archicad AC24 8197

Kağıt İşini Bize Bırakın

BIM modelinden doğrudan oluşturulan paftaları kullanın. Ofis standartlarınızla, küçük ayarlar yaparak hizalayın. Ek bir efor sarf etmeden metrajları çıkartın. BIM modelinden doğrudan gelen verilerle tablo ve paftalarınızı oluşturarak, hata veya ek çalışmaya izin vermeyin. Kağıt işlerine değil, tasarımınıza odaklanın.

GS Archicad AC24

Dokümantasyon Standardı Belirler

GS Archicad AC24 1133949166

Kazanan Teklif Tam Olarak Burada Başlar

Kolay kullanımlı özellikler, teslim ve sunumların doğrudan 3D modelden elde edilmesini sağlar. İster 2D çizimler, ister 3D görsel ve animasyonlara ihtiyacınız olsun, Archicad, teslimlerinizde bunların en üst kalitede, hızla ve kolayca oluşturulmasını sağlar.

GS Archicad AC24 accurate

Tutarlılık Kredibiliteyi Oluşturur

Archicad içerisindeki araçlarla, paftalarınızın görünümüne hakim olun. Çizim standartlarınızla ilgili bir daha asla endişelenmeyin. Tüm bilginin, hem grafiksel hem de sayısal, tamamını BIM modelinizden alırsınız.

GS Archicad AC24 120475399m

Yerel Gereksinimleri Karşılayın

Archicad içerisindeki şablon ve kütüphaneler ile, yerel çizim standartlarınıza uygun dokümanlar üretin. İnç veya santimetre mi? Tek paftalar mı yoksa katlanan ozalitler mi? Prefabrik veya prekast mı? Hepsi içerisinde mevcut.

GS Archicad AC24

Sürücü Koltuğuna Siz Geçin

GS Archicad AC24 1180336055

Standardı Belirleyin

BIM veri şablonlarını kendi BIM standartlarınızla kolayca uyumlu hale getirin. Standart detay kütüphanelerine erişim, projeleriniz içerisine yerel verilerin uyarlanmasını kolaylaştırı.

GS Archicad AC24 irene kristiner gangoly kristiner austria

Yayıncı aracı, dahiyane bir Archicad aracı. İnanılmaz zaman tasarrufu sağlıyor.

Irene Kristiner, Gangoly & Kristiner, Avusturya
GS Archicad AC24 482967894

Sizin İş Akışınız, Sizin Yolunuz

Python gibi üst-seviye yazılım dilleri kullanarak, Archicad içerisinde otomasyon skriptleri ve komut dizileri yazın. Genel eleman özellik bilgisi, liste bilgisi gibi unsurlara erişin ve gerek duyarsanız bunların ve diğer Archicad elemanlarının sınıflandırma bilgilerini revize edin.

Sosyal Medyada Paylaşın
Shopping Cart
Scroll to Top