LUMION 12

Lumion ile kendinizi ifade edin ve hayatı tasarımınıza yansıtın. Hayatla ilgili CAD'de hissedemeyeceğiniz bir şey var.

Lumion, Etkileyici Görüntüler, Videolar ve Panoramalar Oluşturmayı Basit ve Eğlenceli Hale Getiren Render Yazılımıdır.

Lumion, mimarlara özel, dünyanın en hızlı 3D render yazılımıdır. Saniyeler içerisinde, CAD modellerinizi bir videoya veya foto gerçekçi çevreler ve sanatsal dokunuşlarla görsellere dönüştürebilirsiniz.

Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.

Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.

Dünyanın En Büyük 100 Mimarlık Şirketinden 72‘sinin Lumion’u Tercih Ettiğini Biliyor Muydunuz?

Lumion Nedir?

Lumion, projelerinizin gerçek hayattaki deneyimlere ve duygulara nasıl dönüşeceğini anlatmanızı kolaylaştıran bir mimari render yazılımıdır.

Lumion ile Yapılmış Projelere Göz Atın

Neden Lumion?

Sezgisel araçlar, özellikler ve geniş bir içerik kütüphanesiyle, iç ve dış mekan projelerinizi, peyzaj çalışmalarınızı ve kentsel tasarımlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde resim, video veya VR olarak görselleştirmenizi sağlar.

Lumion’u Nasıl İndirebilirim?

Lumion’u online olarak satın alabilir, çoklu alımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lumion öğrenciler için ücretsizdir. Öğrenciliğiniz süresince her yıl ücretsiz yenileyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Mimarlar Neden Lumion’u Seviyor?

Render, bir zamanlar yavaş ve zahmetli bir süreçti. Lumion ile her şey değişti. Bir CAD modelinin aktarılmasından, etkileyici sunumlar elde edilmesine geçen süreç, artık sadece bir kaç saat içerisinde tamamlanabiliyor. Ve çalışırken bir görseli güncelleştirmeniz gerekirse, modelinizi yeniden bağlayın, ayarları düzenleyin ve dakikalar içerisinde müşterinize tamamen yeni bir alternatifi sunun. Gerçek ortamlarda tasarım yapmanızı sağlayacak şekilde, LiveSync ile, modelleme ve görselleştirme işlemini eş zamanlı gerçekleştirebilirsiniz.

Render’a Hayat Verin

Lumion, görselleştirmeyi her mimar için erişilebilir hale getirir. Projenizdeki yaşamı ve atmosferi yansıtmak için kolay ve eğlenceli bir süreç oluşturur. Gerçeklik hissi veren malzemelerle çevre ve aydınlatma ile bir hikaye anlatır.

Proje Vizyonunuzu Oluşturun

Lumion içerik kütüphanesindeki 6.000’den fazla model ve 1.250 malzeme ile dış mekan, iç mekan, peyzaj veya kentsel tasarımlarınızı nasıl görselleştirebileceğinizin bir sınırı yoktur.

Hızlı İş Akışının Keyfini Çıkarın

Lumion LiveSync ile tasarımı gerçek zamanlı olarak geliştirin. Sahne oluşturma sürecine rehberlik eden sezgisel araçlar ve özelliklerle daha tatmin edici bir iş akışının keyfini çıkarın.

Sadece Atmosferi ve Duyguyu Ateşleyin

Tasarımınız için hayal ettiklerinizi gerçekleştirin; Lumion projenizin estetiğini, hislerini ve duygularını yakalamanızı kolaylaştıran 60’ın üzerinde çarpıcı efekt içerir.

Tasarımların Lezzetini Ortaya Çıkarın

Her mimarın benzersiz bir tarzı ve vizyonu vardır. Vizyonunuz ister doğanın güzelliğini, ister kentsel yaşamın canlılığını, hatta gerçek hissi veren malzemeleri içeriyor olsun, Lumion tüm render ihtiyaçları için esnektir.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Shopping Cart

Markalar

Fiyata Göre Filtrele

Scroll to Top