MAXON CINEMA 4D

3B Bilgisayar Animasyonu, Modelleme, Simülasyon ve Render Yazılımı. Şimdi Daha Da İyi.

Maxon Computer is a leading developer of 3D software for the creative industries, best known for its flagship 3D modeling, painting, rendering, and animation software, Cinema 4D. Today, users across the world rely on Cinema 4D to create cutting-edge 3D motion graphics, architectural and product visualizations, video game graphics, illustrations and much more.

MAXON ONE

Maxon One, profesyoneller ve öğrenciler için tüm ürün ailesini avantajlı bir fiyat ile birlikte bir pakette sunan yeni bir abonelik modelidir ve Cinema, Redshift for Cinema 4D, Red Giant Complete yazılımlarını içerir.

CINEMA 4D

Öğrenmesi kolay oluşu, güçlü araç seti ve efsanevi güvenilirliği, onu zorlu, hızlı 3D prodüksiyon için mükemmel bir uygulama haline getirir. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli profesyoneller, hızlı bir şekilde çarpıcı sonuçlar elde etmek için Cinema 4D'nin geniş araç ve özelliklerinden yararlanabilir.

REDSHIFT

Redshift, C4D'de modern üst düzey üretim işlemenin belirli taleplerini karşılamak için tasarlanmış, dünyanın ilk tamamen GPU hızlandırmalı render yazılımıdır. Redshift, bir CPU oluşturucunun özelliklerine ve tavizsiz kalitesine sahiptir, ancak GPU oluşturma hızlarında.

RED GIANT

Video montaj, VFX ve motion graphics tasarımı için eksiksiz Red Giant araç setini edinin. 3B parçacık sistemleri, akışkan dinamikler, renk düzeltme ve film görünümleri, green screen, montaj, efektler ve geçişler için sunduğu endüstri standardı araç seti, post prodüksiyonunuz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Shopping Cart

Kategoriler

Markalar

Fiyata Göre Filtrele

Scroll to Top