IDEA StatiCa ile Her Topoloji, Her Yükleme, Dakikalar İçinde!

IDEA StatiCa Çelik Birleşim Tasarımı,Eleman Bazlı Analiz ve Betonarme Detayların Kod Kontrolü konusunda Dünya'nın lider yazılımıdır.

İnşaat mühendisleri, imalatçılar, danışman firmalar ve yapısal analiz gerçekleştiren veya kullanan tüm disiplinler için yazılım geliştirmekteyiz. Geliştirme ekibimiz, yapılar ve elemanlarının analizleri ile ilgili yeni yöntemleri araştırır, test eder ve uygular. Buradan yola çıkarak, IDEA StatiCa olarak mühendislerin daha hızlı üretmesini sağlayan, ulusal kod gereksinimlerini değerlendiren ve optimum miktarda malzeme kullanılmasını sağlayan yazılımı geliştirdik. Bizler için yazılım geliştirme, dünyanın her tarafındaki inşaatları daha güvenli ve ucuza mal etmeye bir katkıdır.

ÇELİK BİRLEŞİM TASARIMI

Basit,orta ve karmaşık geometrili Çelik Birleşimlerinizi dakikalar içerisinde tasarlayın ve koda göre kontrol edin !

BETONARME ELEMANLAR VE DETAYLARI

Perdeleri, kirişleri, çerçeve düğüm noktalarını, kesitleri ve öngermeli elemanları tasarlayın ve analiz edin !

BİRLEŞİM TASARIM SÜRESİNİ %80'E VARAN ORANLARDA AZALTIR!

Birleşim tasarımı her çelik projenin merkezinde yer alır.Bu yüzden taviz vermeyi bırakın. Çelik Birleşim Tasarım Yazılımı IDEA StatiCa her türlü civatalı, kaynaklı, kesme, eksenel ve moment birleşimlerinin yanında çok çeşitli birleşim detayını çözmenizi sağlar. Basit birleşimler için önceden tanımlanmış hazır şablonları kullanabilirsiniz. Karmaşık birleşimler için ise görsel tasarım yapabilirsiniz. Bunu yanında çok detaylı raporlar alabilir; Sonlu Elemanlar ve Modelleme-CAD yazılımlarınızla otomatikleştirilmiş BIM bağlantılarını kullanabilirsiniz..

KARMAŞIK BETONARME HESAPLARINIZI BASİTLEŞTİRİR !

Betonarme tasarım zordur.Betonarme projelerinizde sınırlı sayıda ULS ve SLS kontrolğ içeren araçlara güvenmeyin.IDEA StatiCa tüm betonarme elemanların ve detayların tasarımı ve analizi için mükemmel bir yazılımdır. Modelleyin,donatınızı optimize edin ve tüm kod kontrolleriyle birlikte kapsamlı bir rapor alın !  

YAZILIMINIZLA BİRLİKTE ÇALIŞIR !

IDEA StatiCa verileri dışarı aktarmanıza ve senkronize etmenize izin vermek için yazılımınızla otomatik olarak bağlantı kurar. Bu sayede hataları ve tekrarlayan işleri en aza indirir. Böylece daha önemli işlerinize odaklanabilirsiniz.

GÜVENLİ TARAFTA !

Çelik birleşim tasarımı için yeterli/yetersiz kontrolleri. Betonarme elemanların tasarımı ve kapsamlı analizi. Düzenlenebilir raporlar. Binlerce testten geçirildi !

ZAMAN TASARRUFU !

Çelik Birleşim ve Betonarme Elemanların Tasarımında büyük zaman tasarrufu. Yüzlerce hazır şablon ve sınırsız geometri. Ve tasarımlarınızın görsel analizi !

GÜVENİLİR TASARIM !

Bir projenin herhangi bir aşamasında Çelik Birleşimlerin ve Betonarme Detayların inşa edilebilirliğini hızla değerlendirin. Çalışmanızı müşterinize daha iyi satabilirsiniz !

GÜÇLÜ BIM !

Çelik Birleşim Tasarımını CAD ve ya Sonlu Elemanlar Yazılımlarınızla senkronize ederek hataları en aza indirin. Analitik modelden Betonarme Elemanları içe aktarın !

IDEA StatiCa Yazılımlarını Kullanan Ofisler

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Fiyata Göre Filtrele

Shopping Cart
Scroll to Top