IDEA StatiCa ile Her Topoloji, Her Yükleme, Dakikalar İçinde!

IDEA StatiCa Çelik Birleşim Tasarımı,Eleman Bazlı Analiz ve Betonarme Detayların Kod Kontrolü konusunda Dünya'nın lider yazılımıdır.

IDEA StatiCa, inşaat mühendisleri, imalatçılar, danışman firmalar ve yapısal analiz gerçekleştiren veya kullanan tüm disiplinler için yazılım çözümleri sunuyor.

Geliştirme ekibi, yapılar ve elemanlarının analizleri ile ilgili yeni yöntemleri araştırır, test eder ve uygular. Buradan yola çıkarak IDEA StatiCa, mühendislerin daha hızlı üretmesini sağlayan, ulusal kod gereksinimlerini değerlendiren ve optimum miktarda malzeme kullanılmasını sağlayan yazılımı geliştirdi.

Birleşim Tasarım Süresini %80'e Varan Oranlarda Azaltır!

Birleşim tasarımı her çelik projenin merkezinde yer alır.Bu yüzden taviz vermeyi bırakın. Çelik Birleşim Tasarım Yazılımı IDEA StatiCa her türlü civatalı, kaynaklı, kesme, eksenel ve moment birleşimlerinin yanında çok çeşitli birleşim detayını çözmenizi sağlar. Basit birleşimler için önceden tanımlanmış hazır şablonları kullanabilirsiniz. Karmaşık birleşimler için ise görsel tasarım yapabilirsiniz. Bunu yanında çok detaylı raporlar alabilir; Sonlu Elemanlar ve Modelleme-CAD yazılımlarınızla otomatikleştirilmiş BIM bağlantılarını kullanabilirsiniz..

Karmaşık Betonarme Hesaplarınızı Basitleştirir!

Betonarme tasarım zordur.Betonarme projelerinizde sınırlı sayıda ULS ve SLS kontrolğ içeren araçlara güvenmeyin.IDEA StatiCa tüm betonarme elemanların ve detayların tasarımı ve analizi için mükemmel bir yazılımdır. Modelleyin,donatınızı optimize edin ve tüm kod kontrolleriyle birlikte kapsamlı bir rapor alın !  

Yazılımınızla Birlikte Çalışır!

IDEA StatiCa verileri dışarı aktarmanıza ve senkronize etmenize izin vermek için yazılımınızla otomatik olarak bağlantı kurar. Bu sayede hataları ve tekrarlayan işleri en aza indirir. Böylece daha önemli işlerinize odaklanabilirsiniz.

Güvenli Tarafta!

Çelik birleşim tasarımı için yeterli/yetersiz kontrolleri. Betonarme elemanların tasarımı ve kapsamlı analizi. Düzenlenebilir raporlar. Binlerce testten geçirildi !

Zaman Tasarrufu!

Çelik Birleşim ve Betonarme Elemanların Tasarımında büyük zaman tasarrufu. Yüzlerce hazır şablon ve sınırsız geometri. Ve tasarımlarınızın görsel analizi !

Güvenilir Tasarım!

Bir projenin herhangi bir aşamasında Çelik Birleşimlerin ve Betonarme Detayların inşa edilebilirliğini hızla değerlendirin. Çalışmanızı müşterinize daha iyi satabilirsiniz !

Güçlü BIM!

Çelik Birleşim Tasarımını CAD ve ya Sonlu Elemanlar Yazılımlarınızla senkronize ederek hataları en aza indirin. Analitik modelden Betonarme Elemanları içe aktarın !

IDEA StatiCa

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Fiyata Göre Filtrele

Shopping Cart
Scroll to Top