CHAOS GROUP V-RAY EKOSİSTEMİ

Tüm Zamanların Vazgeçilmez Render Çözümü

V-Ray , günümüzde üretim için söz konusu en yüksek kalitedeki render araçlarından biridir. Dünya çapında profesyonel CG sanatçıları ve görselleştirme firmaları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek render sürati ile elde edilen, ispatlanmış, çekici ve süper gerçekçi görüntü kalitesi tüm alanlardan pek çok kullanıcıyı cezbetmektedir.

V-Ray Collection

Тhe ultimate 3D rendering and simulation toolset.

Оur most powerful software — V-Ray®, Phoenix, Chaos Vantage, Chaos Scans, and Chaos Cloud — all in a single collection.

Artists and designers looking for total creative freedom and flexibility, get instant access to 15 Chaos® products all with one license. With V-Ray® Collection you can work freely between 3D applications, applying your own mix of photorealistic rendering, fluid simulation and real-time scene exploration to any project. 

Chaos Phoenix

Phoenix, sanatçılar için hepsi bir arada akışkanlar dinamiği simülasyon aracıdır. Ateş, duman, sıvılar, okyanuslar, sis ve daha fazlası gibi gerçekçi sıvı efektleri oluşturun. Hızlı kurulum, yerleşik ön ayarlar ve kolay kontroller size yardımcı olmak için buradadır.

Chaos Vantage

Sahnenizi gerçek zamanlı olarak hazırlamak zaman alıcı ve zordur, ancak Chaos Vantage'a sürükleyip bırakmak yeterlidir. Ayrıntılı prodüksiyon sahnelerinde bile, kısa sürede keşfedecek ve etkileşim kuracaksınız.

Chaos Cosmos

Chaos® Cosmos, V-Ray projelerinizle mükemmel şekilde çalışan yüzlerce yüksek kaliteli model ve HDRI gökyüzü ile bir akıllı içerik evrenidir.

Chaos Scans

El ile oluşturmanız saatler sürebilen malzemeler mükemmel bir şekilde taranmıştır. Plastikler, metaller, deriler ve hatta çok katmanlı araba boyaları dahil olmak üzere 1000'den fazla önceden hazırlanmış malzeme dahil edilmiştir.

Chaos Cloud

Sanatçılar ve tasarımcılar için bulut render hizmeti. Donanım yok, sanal makine yok. Siz tıklayın, Chaos Cloud gerisini halleder.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Markalar

Fiyata Göre Filtrele

Shopping Cart
Scroll to Top