GRAPHISOFT ARCHICAD

Yapı Bilgi Modellemesinin Öncü Yazılımıyla Tanışın

Graphisoft'taki Misyonumuz, Ekibinizi Harika Mimari Tasarımlar Oluşturmaları İçin Güçlendirmektir.

Archicad ile en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz: mükemmel binalar tasarlamaya. Archicad'i piyasadaki en verimli ve sezgisel BIM yazılımı yapan güçlü yerleşik araç seti ve kullanımı kolay arayüzü ile her boyutta proje tasarlayın, görselleştirin, belgeleyin ve teslim edin.

İşbirliği Yapın

Her boyutta ve karmaşıklıkta projeler üzerinde yanı başınızdaki veya dünyanın herhangi bir yerindeki ekibinizle veya diğer disiplinlerle birlikte çalışın. Açık standartlar ve iş akışları, hangi ekibin hangi yazılımı kullandığından bağımsız olarak işbirliğinin garanti edildiği anlamına gelir.

Tasarlayın

Sizin gibi mimarlar tarafından geliştirilen lider BIM yazılımı ile yaratıcılığınızı serbest bırakın. Algoritmik tasarım araçları ve büyük model desteği ile en iyi yaptığınız şeyi yapabilirsiniz: mükemmel mimariyi tasarlayın.

Görselleştirin

Archicad'in profesyonel mimari görselleştirme araçları, konsept tasarımlarınızı yapının gelecekteki halinin ikna edici görüntülerine dönüştürür. Modellerinizi hayata geçirin, izleyicilere ilham verin ve paydaşları tasarımlarınızla ilgilenmeye davet edin.

Belgeleyin

Yerel BIM gereksinimleriyle uyumlu güçlü bir yayımlama iş akışıyla birleştirilmiş eksiksiz, kullanıma hazır dokümantasyon araçları, belge işlerine değil tasarımlarınıza odaklanabileceğiniz anlamına gelir.

Archicad Kullanan Başlıca Mimarlık Ofisleri

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Shopping Cart

Markalar

Fiyata Göre Filtrele

Scroll to Top