GRAPHISOFT ARCHICAD

Yapı Bilgi Modellemesinin Öncü Yazılımıyla Tanışın

Graphisoft'taki Misyonumuz, Ekibinizi Harika Mimari Tasarımlar Oluşturmaları İçin Güçlendirmektir.

Archicad ile en iyi yaptığınız şeye odaklanabilirsiniz: mükemmel binalar tasarlamaya. Archicad'i piyasadaki en verimli ve sezgisel BIM yazılımı yapan güçlü yerleşik araç seti ve kullanımı kolay arayüzü ile her boyutta proje tasarlayın, görselleştirin, belgeleyin ve teslim edin.

Archicad

Her büyüklükteki projeleri tasarlayın ve sunun; Archicad'in güçlü dahili araçları ve kullanıcı dostu arayüzü, piyasadaki en verimli ve sezgisel BIM yazılımı yapar. Tasarımınızda sınırlama yok!

DDScad

Mimarlığı zirve yapı performansı ile birleştirin; DDScad’in akıllı Mekanik, Elektrik, Tesisat (MEP) tasarım araçları, entegre hesaplamalar ve tüm bina sistemleri için kapsamlı dokümantasyon çözümleri sayesinde.

BIMcloud

Proje ekibi üyeleri arasında güvenli, gerçek zamanlı işbirliği sağlayın, tasarım projesinin büyüklüğü, ofislerin konumu veya internet bağlantısının hızı ne olursa olsun. Ekip çalışması esastır!

BIMx

Tasarım stüdyosu, müşterinin ofisi ve inşaat alanı arasındaki boşluğu, herhangi bir cihaz için en popüler sunum ve koordinasyon uygulaması olan BIMx ile köprüleyin. Verimliliği maksimize edin!

Archicad

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Fiyata Göre Filtrele

Shopping Cart
Scroll to Top