GS Archicad AC24 Carins white render

Sanatsal Renderlar ile Fikirlerinizi Ortaya Koyun

Kalem, grafiti veya marker gibi farklı el çizimi efektlerini kullanarak, özellikle tasarımın ilk aşamalarında kullanılmak için ideal olan Eskiz Render gibi özelliklerle, 3D modelinizin şematik sunumlarını gerçekleştirin. Detaylarla dağılmadan, modelin, biçim ve mekanlarının üzerine odaklanmayı Beyaz Render fonksiyonu ile sağlayın. Zamanınız mı kısıtlı? Beyaz Render kullanımı, özellikle tasarımın ilk aşamalarında, müşterinizden doğru geri bildirimler alabilmeniz için son derece kullanışlı bir araçtır.

GS Archicad AC24

Tasarım Stilinizi Tanımlayın

GS Archicad AC24 cinerender scenario

MAXON: Yazılımla Gelen Foto Gerçekçi Render

Doğrudan Archicad içerisinde kullanıma hazır gelen MAXON’un CineRender render motoru ile, üst kalitede görseller oluşturun. CINEMA 4D’nin takdir kazanmış üst düzey render motoru ile, CineRender’ın hazır ayarları, pek çok projenizde üst düzey görselleri hızla almanızı sağlar. Daha özel sonuçlar için, ayarları kişiselleştirebilirsiniz.

GS Archicad AC24 Visualize Tower new

Tasarım İfadenize Hareket Ekleyin

Archicad içerisindeki araçlarla, paftalarınızın görünümüne hakim olun. Çizim standartlarınızla ilgili bir daha asla endişelenmeyin. Tüm bilginin, hem grafiksel hem de sayısal, tamamını BIM modelinizden alırsınız.

GS Archicad AC24

Müşterilerinizi Vizyonunuza Katın

GS Archicad AC24 aidea philippines 8757

Tasarımınızın İçine Adım Atın

Bir resim bin kelimeye bedeldir. Bir deneyimse bir milyonuna. Müşterilerinizi, onlar için hayal ettiğiniz tasarımların içerisinde bütün bunları gerçek kılan teknoloji ile bir seyahate çıkartın. Tasarımınızı Archicad’de oluşturun ve modelinizi tercih ettiğiniz sanal veya arttırılmış gerçeklik ortamına aktarın.

GS Archicad AC24 IMG 0207

Her yerde BIM!

Ödüllü BIMx, herkesin yapı modelini kolayda deneyimlemesi ve algılamasını sağlar. tasarımı belirli müşteri geri bildirimleri için doğrudan sahada yürütün. Tasarım kararlarını orada verin ve revizyonları gerçekleştirin – bunlar için ofise geri dönmeniz gerekli değil. BIMx’i özel bir donanım veya yazılıma gerek duymadan, herhangi bir mobil araçta çalıştırın. Müşterilerinizin Archicad modelini sanal gerçeklik ortamında gezebilmeleri için onlara bir Google Cardboard verin.

GS Archicad AC24 nordre jarlsberg brygge norway RIFT architects

Twinmotion ile Kesintisiz Entegrasyon

Archicad-Twinmotion doğrudan bağlantısı ile, BIM projenizde çalışırken, üst kalite görseller oluşturun ve etkileyici müşteri sunumları yapın.  Mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarlar ve kentsel planlamacıların yüksek kalitede görseller, panoramalar veya 360° VR videoları saniyeler içerisinde yapabilmeleri için tavsiye edilir. Daha da iyi bir haber: Aktif SSA (bakım anlaşması) olan Archicad kullanıcıları, Twinmotion 2020’yi 31 Aralık 2012 tarihine kadar ücretsiz  indirebilirler .

Sosyal Medyada Paylaşın
Shopping Cart
Scroll to Top